rychlost, vše v pořádku

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• opravdu široký sortiment
    • nevím

poradili mi po mailu, což u eshopu je spíš rarita, že vůbec odpoví

• Vždy mají to, co potřebuji
    • Milé a vstřícné jednání

Za mě určitě spokojenost.
    Nakupují jedině v tomto zverimexu. :-)
    Doporučuji ostatním :-)

• Velmi rychlé dodání
    • Žádné nejsou
    • Podvodný obchod.
    • Zádná komunikace
    • Žádná omluva

1. komunikace 1.7.2021 Vážený zákazníku,
    platba za Vaši objednávku č. 1063001101 ze dne 30. 06. 2021 nám byla připsána na náš účet. Expedice zboží bude provedena v co nejkratším možném termínu dle expediční doby u Vámi objednaného zboží.
    12 a 13.7.2021 jsem se psal a telefonoval, na email nikdo neodpovídá a telefony vypíná.

• Musím napsat jak mě shop překvapil,večer objednáno,druhý den ráno přichystáno, pecka, vzorky hned vyzkoušeny

skvělý servis

skvělý obchod a pohodová komunikace, děkuji za dárek k objednávce a rychlé dodání

V tomto obchodě jsem objednávala poprve, objednávka byla velmi rychle vyřízena a zboží dodáno.

• rychlost dodání, široký výběr

• Obchod nekomunikuje , zboží ani po 14 dnech není doručené

• velmi rychlé vyřízení objednávky

vše ok

• široký výběr pro všechny naše mazlíky
    • vždy jsme dostali malý dárek
    • nelze platit kartou

Rychlé, spolehlivé doručení

• naprostá spokojenost
    • rychlost dodání

Nakupuji zde pravidelně a je to jeden z nejlepších eshopů, které znám

I potom, kdy jim nefungovala výborně následná doprava, doručili zboží nadvakrát a dali o tom okamžitě vědět. Navíc u nich platí, že nákup nad 1200,- je s dopravou zdarma, ať si člověk objedná jakoukoli váhu. Dobrý výběr a jsem velmi spokojená.

• široká nabídka značky VITAKRAFT

vše v pořádku, skvěle baleno a spousty vzorečků navíc

Komunikace obchodu byla super a milá paní u pokladny dokázala skvěle poradit. Živé krmení pro akvárium bylo dodáno přesně podle podmínek uvedených už při objednávce.

Objednávku jsem zaplatil převodem, přišlo mi potvrzení o zaplacení a týden uplynul a nic.. žádná zpráva nic. Napsal jsem obchodnici mail, omluvila se, že zapoměli předat přepravci... 3 dny zase nic a najednou opoledne tel. že je PPL před domem, bez vyzvání, bez upozornění, kdy bude objednávka předána. nebyli jsme doma, předal Zásilkovně, která u nás v městečku existuje, jsou 2 uvedl, že to dá do první, dal do druhé, až dnes po 14 dnech jsem si šel objednávku vyzvednout... tak nevím + nebo -