• nejlépe až vyklíčí...

Skoro vše nakonec přišlo ale se spožděním skoro měsíc.
    8.1.2024 se objednávalo včera 30.1.2024 to dorazilo, jedny semena nebyli součástí balíčku, zatím jako vždy žádná odpověď. Na portálu máte kolonku pro dotazy což se mi líbí ale kdyby to alespoň fungovalo na Gmail vám přijde zpráva o nedoručení z
    Semena vypadají snad dobře ještě uvidíme, i když nechápu zboží což byla mučenka jedlá která byla zabalená v obálce s nápisem exotika.. takže předpokládám že to je ono. Kdybych měl dvě nevím co je co.. výhoda je určitě cena ale dříve bude léto než mi zásilka příjde v tomto ohledu kdy se zahradníci koukají na čas a dnešní dobu kdy vám zásilka je doručena do druhého dne je to obrovské skládání a obrovské mínus, doporučuji zvolit něco jiného i balík z Číny mi přišel rychleji a to je co říct, pro zahrádkáře je čas rozhodující

Včasné doručení, bez problémů.

Objednala jsem 13.1.2024, zboží stale nenaskladnili. Byl to dárek k narozeninám.

• Dlouhé čekání
    • Žádná odpověď na opakovaný dotaz
    • Nevím jestli to není podvod když vůbec nekomunikují
    • Placení přes bránu poslanou v emailu, netušil jsem že to ještě existuje
    • Zboží netuším když ho nemám

V dnešní době rychlé dopravy je to opravdu oprus, dávají tam věci které evidentně nemají, nejsou schopní odpovědět na dotazy, nevadí mi počkat ale když nevím jestli to vůbec přijde tak jsem na vodě a nemám z čeho vařit

2.1.2024 jsem udělala a zaplatila objednávku, a zboží dosud nedorazilo

• Zboží objednáno v pátek 5. ledna, po týdnu žádná zpráva o odeslání balíčku. Vše co jsem objednala měl prodejce uvedené skladem, tak nevím kde se stala chyba.

• rychlé dodání, výborná komunikace

Rychlost, spolehlivost, vše skvěle zabalené.

Velmi špatná zkušenost. Namísto éterických olejů jsem obdržel cosi plné chemických prvků, co nemělo ani vzdáleně připomínající vůni, kterou jsem objednal.

• Pečlivě zabaleno, rychlé dodání.

• Uvítal jsem uzávěr lahvičky s kapátkem - praktické na manipulaci při dávkování, třeba do difuzéru ...

rychlé a spolehlivé

Velká spokojenost, kvalitní produkty

• Rychlost doručení

Vše v pohodě, jenom u jednoho balení spotřeba do roku 23. Jasné že se bude set až v roce 24. No uvidíme snad to vyklíčí.

super obchod, potřebovala jsem exotická semínka a byly mi i rychle doručena, na dotaz na jinou barvu rostlinek přišla odpověď obratem . Doporučuji jak se říká "všemi deseti"

S obchodem jsem velmi spokojena, oceňuji ochotu, vstřícnost a rychlé dodání.

Rychlé dodání

• výběr

Zboží jsem objednala, platba neprošla přes platební bránu, u své objednávky v e-shopu jsem platební údaje nebo proklik na platební bránu nenašla, psala jsem email s dotazem na platební údaje, nikdo mi neodpověděl, nikdo se neozval, že objednávka nebyla zaplacena.. akorát teď došel dotazník spokojenosti je to škoda..