• místo zboží přišla zpráva, že zboží není skladem
    • chybné uvedení zboží k objednání a přitom jej neměli na skaldě

Reakce obchodu Pestebnitechnika.cz

budeme se snažit o nápravu. Jistě i záporná kritika je pro nás přínosem. Děkujeme za recenzi.

• Zboží jsem obejdnal s údajem na shopu, že je na skladě. Dostal jsem 3 emaily na které jsem reagoval, ANO, ANO, ANO mám zájem... za 10 dní ani zboží a ani žádná další zpráva co se děje

Spokojenej s obědnávkou ☺

Výborná komunikace.
    Vstřícnost.
    Rychlé dodání.

• velmi dobrá komunikace, rychlé dodání

• dobrá komunikace se zákazníkem
    • nemám žádnou

Rychlé a upřímné jednání. Vše na výbornou. Děkuji

Komunikace po emailu na jednicku, dost mozna nejlepsi v zivote a to uz nejsem nejmladsi. Prodejce se mi venoval mnohem vice, nez bylo potreba a toho si velmi cenim.

• Nadstadardní ochota a komunikace

• spolehlivost, komunikace,.

Doporučuji, komunikují na rozdíl od ostatních eshopu tohoto typu. díky

• Po telefonu,super komunikace.Pán byl mooc ochotný.Díky
    • emaily v angličtině

obchod dobrý,komunikace taky.Jenom bych zapracoval na web.stránkách,zpřehlednit.

• žadný
    • posílá zboží které jsem si neobjednal

pošlou vám zboží které jste si neobjednali

O.K

Oba skleníčky jsem si vybrala a zatím se velmi osvědčují. Po 9 dnech už v nich klíčí semínka rajčat. Odvětrání je dobré, voda kondenzuje, takže se udržuje ta správná vlhkost. Jsem spokojená i rozměrově se mi vejdou akorát na okno. E-shop mi vyšel všemožně vstříc, nabízí dokonce i poradenství pokud bych uvažovala o hydroponii. Techniku dodávky a obchod proběhl na profesionální úrovni. Rozhodně doporučuji.

• Už nikdy
    • Ceny
    • Zboží nikdy není skladem

Tady už nikdy nic nekoupim

Reakce obchodu Pestebnitechnika.cz

děkujeme za recenzi, která není založena na základě nákupu (objednávky). Dle krátkých vět nejspíše konkurence... Děkujeme

• komunikace

objednal jsem ve dvou internetových obchodech dne 18.12. z jednoho mi to přišlo již 21.12.15, ale z pestebnitechniky je 23.12.15 a nic ani zpráva, že by to převzal kurír. (ani email, že by neměli to co jsem si objednal)
    Na stránkách nemají nic o dovolené, dovolat jsem se dnes 23.12.15 kolem 10 hod zkoušel - zvonilo a pak to někdo tipl a hlasová schránka. (na netu mají infolinka od 9 - 17 hod)
    Jejich sytém na sledování objednávky nezná čílo objednávky co mi zaslali emailem takže se to sledovat nedá.....

• většina zboží skladem
    • poměrně rychlé dodací lhůty
    • občas některé zboží není k dispozici

velmi dobrý

• Nulová komunikace
    • Označení zboží skladem, které skladem není

Obchod jsem si vybrala i přes ne příliš kladné hodnocení z toho důvodu, že měl jako jediný skladem větrák, který jsem sháněla.
    Předpokládám, že skladem nakonec nebyl, když mi bez jakéhokoliv vysvětlení přišlo mailem zrušení objednávky. Automaticky generovaný mail v angličtině.
    Zboží jsem ale předem neplatila, takže jsem nepřišla o nic jiného než o čas.

Dobrý den, projděte si prosím poštu, kde z data 30.11. jste obdržela email :

Vážený zákazníku,

vámi vybrané zboží:
    Ventilátor na stojanu BLT 16,Ø 40cm,3rychl. 1x

ventilátory jsou od minuléh týdne vyprodané.
    z případné problémy se omlouváme.

pestebnitechnika.cz

Během pár dnů se těchto objednávek sešlo více jak 40, tedy nebylo v naší moci přeskakovat pořadí či nějak upřednostňovat jiné zákazníky.

Děkuji za recenzi

Ondra