rychlé doručení, jsem spokojena i s výrobkem, vypadá kvalitně vyrobený.

• Nevýhodou je doručování na dobírku prostřednictvím České pošty. Česká pošta zboží nedoručila. Jen zaslala výzvu, že je zboží připraveno k vyzvednutí.

Reakce obchodu Perfecto design

rádi bychom Vám poděkovali za recenzi a problém při doručování nás upřímně mrzí a jako kompenzaci Vám vrátíme celé přepravné.

Pokud jde o doručování Českou poštou, máme jej v nabídce, protože mnoho našich klientů preferuje právě tento způsob přepravy. Nicméně pokud upřednostňujete jiné přepravce, můžete si při dokončování objednávky zvolit také společnosti GEIS nebo Toptrans.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám krásný den,

Jiří Drahota, za tým Perfecto design

• Vstřícné, přátelské jednání
    • Rychlé dodání zboží

Prodejce byl po telefonu velice vstřícný a nápomocný, Perfecto Design doporučuji nejen pro jeho přátelský přístup.

• Ochotně poradí

• rychlost, přehlednost e-shopu

• Skvělá komunikace

Takto si předstvuji fungování internetového obchodu.

Chyběla mi větší technická podpora / znalost instalace daného výrobku - proběhlo několik telefonů, než jsem se dozvěděl, jak bude umyvadlo nainstalováno. Nicméně musím ocenit přístup / poskytnutou slevu za čekání a vzniklé problémy..... Každopádně nebýt výše uvedeného problému - bylo by to úplně skvělé. Nádherné výrobky máte v sortimentu a vstřícný personál.

• možnost výběru doma v klidu a rychlé doručení na adresu

Možnost vrácení zboží v případě,že nebude sedět.

Jako autor poslední recenze píšu novou, jelikož jsem nepřišel na to, jak původní recenzi upravit...:) Záhadu odlišné sprchové hlavice mi objasnil přímo pan Drahota. Očekávaná hlavice již v původním designu není vyráběna, proto byl zaslán nový typ, který ovšem není zobrazen v náhledu na zboží e-shopu (stále typ původní). Objednával jsem původně 2 a protože máme původní celkem tři a třetí byla zaslána jako kompenzace, vnímám přístup obchodu velice pozitivně. I navzdory tomu, že původní design hlavic byl mnohem elegantnější.

Celkově spokojenost, kterou nahlodal posledni nakup, kdy jsem objednal 2 sprchove hlavice a dorazila jedna... Po upozorneni byla nasledne odeslana druha. Pani byla ochotna, jeste po odeslani na mou zadost zmenila adresu doruceni u dopravce. Bohuzel vsak dorazil jiny typ hlavice, nez jsem objednaval. Ale uz jsem to pak neresil...

• pani s kterou jsem jednala byla velmi vstřícná a ochotná mi pomoci co nejlépe s mojí objednávkou dlažby. Objednávka dorazila o týden a půl dřív než měla z čehož jsem měla velkou radost.

• průběžné informace o dodávce, expresní vyřízení, atraktivní prodejní místo, velmi vstřícní zaměstnanci

• předražené

sprchový set CAE 770, který jsme s i objednali v ceně cca 8000 korun, po slevě ze cca 14500, vypadal na webu velice pěkně
    ovšem to co přišlo byla katastrofa = naprosto to neodpovídalo ceně,
    tohleto zboží se dá pořídit u firmy NOVASERVIS řádově za stokoruny
    (nepočítám podpomítkovou baterii, ale ani ta není běžně v tomto provedení drahá, ale píšu o sprchových hlavicích, držáku sprchy...)
    jednalo se o běžné doplňky, které navíc nebyly balené v originál krabicích firmy CAE (s výjimkou ramínka pro hlavovou sprchu), ale v obyčejných bílých kartonech,
    z toho jsme usoudili, že set byl poskládám z komponentů více výrobců, nebyl celý od firmy CAE, jak bylo uvedeno na stránkách a jeho hodnota nebyla ani poloviční k uvedené ceně,
    jsme velmi zklamáni, celou zásilku jsme vrátili,
    očekávali jsme, že renomované studio, které navrhuje velice pěkné koupelny, bude prodávat i odppovídající výrobky

Reakce obchodu Perfecto design

Vážená paní Zelinová,

Vaše recenze nás velmi mrzí, přesto Vám za ni děkuji.

Způsob balení setu CAE 770 odráží široké možnosti kombinací různých velikostí hlavových sprch, druhů ručních sprch a podomítkových modulů. Značka CAE (stejně jako většina dalších zavedených značek) používá na balení menších dílů jednoduché bíé kartony. Je to zkrátka běžné. V každém případě ručíme za to, že veškeré zboží, které jste od nás obdržela, bylo od této značky.

Tak jako všechny profesionální obchody umožňujeme svým zákazníkům zboží bez udání důvodu vrátit a bezprostředně po přijetí zboží vracíme zpět také přijatou platbu. Stejně jsme postupovali i ve Vašem případě.

V úctě a s přáním všeho dobrého

Jiří Drahota
    spolumajitel Perfecto design

• Rychlé jednání.
    • Přehlednost stránek.
    • Přehlednost stránek.

• Rzchlost, profesionalita a krásný dopis uvnitř objednávky.

Moc pěkný obchod, krásně se nakupovalo, přehledný, jednoduchý.

kvalita
    cena
    velký výběr

oka

Výborný obchod - skvělá spolupráce, nádherné kvalitní zboží a přívětivé ceny. Měnila jsem několikrát objednávku a vždy mi vyšli vstříc. Není mnoho takových obchodů. Mohu jen doporučit.

Skvělá spolupráce, vše fungovalo tak jak má. Zaměstnanci ochotní a s nákupem jsem byl naprosto spokojen. Rozhodně to nebyl poslední nákup od tohoto prodejce a mohu ho vřele doporučit i ostatním zájemcům.

• Drahe postovne za maly produkt co se tyka rozmeru