Zboží přišlo brzy kvalitně zabalené a neporušené.

Reakce obchodu Penzista.net

Dobrý den. Velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Moc si jí vážíme.
    s pozdravem za eshop.penzista.net
    Karel Metyš

• velmi dobrá cena s dobrou kvalitou

doporučuji, zboží sice repasované ale plně funkční

super

• Rychlost dodání objednaného zboží.

Bezproblémové jednání a rychlost dodávky.

Reakce obchodu Penzista.net

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Moc si jí vážíme.

• rychlost,spolehlivost

super

Všetko v poriadku!!

Reakce obchodu Penzista.net

Velice děkujeme za Vaši pozitivní reakci a recenzi!
    S pozdravem K. Metyš

• Vše v pořádku.Super rychle dodání.

OK, není problém, spokojenost.

• Okamžité odeslání, velmi vstřícná komunikace. Nabízené zboží skladem (což nebývá vždy zvykem). Vše super, určitě nakoupím znovu. Moc děkuji!
    • žádní nevýhoda není

Rozhodně doporučuji!

Top

Reakce obchodu Penzista.net

velice děkujeme za Vaše kladné hodnocení.

za eshop. penzista.net

Reakce obchodu Penzista.net

velice děkujeme za Vaši pozitivní recenzi.
    Přejeme vám příjemné prožití času adventního a vánočních svátků

Za eshop.penzista.net

rychlé dodání

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

rychlost dodání

Dodáno expresně a slouží perfektně

Po objednání jsem měla telefon z prodejny - všechno je v pořádku, ale ta hůl s květinovým vzorem není. Moje odpověď - jak může být vše v pořádku, když ze tří věcí jedna není / a to je prý skladem/. Takže jsme se domluvili na stornování objednávky a ať se ozvou na konci září, kdy prý hůl snad bude.
    Cením, že se ozvali včas a neposlali hůl s nějakou barvou s nadějí, že mi to bude stačit.

Vše téměř v pořádku. Půl * dolů je spíše za to, že jsme zvyklí z velkých eshopů, že je vše hned a o všem víme. Např. mě došel ve středu email s objednávkou, ale pak už nepřišel žádný s trekováním ani potvrzením o zaplacení, tak jsem si musel v pondělí volat, jestli už se to nějak pohnulo. Pán v telefonu byl velice milý a říkal, že už má produkt dopravce. Nakonec přišlo v úterý a produkt byl již složený (a to neměl být), čímž babičce usnadnil práci. Na druhou stranu možná dobře, že v uspěchané době si člověk uvědomí, že spěchá zbytečně :) Rozhodně doporučuji!

Reakce obchodu Penzista.net

mockrát děkujeme za vaše doporučení. Zboží skladem odesíláme obratem, nejpozději druhý den. Ve vašem případě se stalo to, že zboží se zdrželo na překladovém depu u přepravce, což by se samozřejmě nemělo stát. Z toho důvodu došlo i k opožděnému doručení a přišlo i později avízo od přepravce, že k vám zboží veze. V administraci našeho eshopu fungujeme tak, že objednávající zákazník (pokud zadá svoji správnou emailovou adresu:-)) obdrží potvrzující email, že objednávka je přijata, zpracovávána, ve smyslu přípravě k expedici. Následně je doručeno avízo od přepravce v den doručování zásilky.
    Chodítka zasíláme ve složeném stavu. V nesloženém stavu je to obtížné a ne příliš žádoucí z důvodu objemu zásilky.

S pozdravem a přáním hezkého dne
    za eshop.penzista.net

• Cena za postovne na Slovensko sa meni velmi divne

Objednal som tovar a do poslednej chvile bolo postovne nejake, zrazu sa zvysilo a neviem ako som si to mal vsimnut. Uvital by som presnu cenu za postovne hned po vybere krajiny "Slovensko"

Reakce obchodu Penzista.net

poštovné na Slovensko je účtované v pevných částkách v EUR. Ceny poštovného při vyplňování objednávkového formuláře se mohly zobrazovat v rámci ČR. Nicméně, jakmile zadáte adresu na Slovensko, automaticky se navyšuje cena poštovného. Tyto ceny jsou ovšem pevně dané. Nemění se během procesy objednávky.

S pozdravem Karel Metyš, za eshop.penzista.net