• Dlouhá doba dodání
    • Nesedí informace na webu

Objednal jsem si tři produkty, když stále nepřicházel balík, tak jsem shop kontaktoval a na mé maily nikdo nereagoval, přes telefon jsem se nedovolal. Nakonec podle jiné recenze jsem zkusil chat a přes ten jsem se spojil a domluvil, zdržení bylo z důvodu, že některý produkt nebyl skladem, ačkoliv na skladě dle webu při objednání byly. Vybral jsem si jiné zboží, které už mi poslali, ale stejně mám výhradu, objednaný produkt měl být dle webu v plastové dóze, ale přišel v pytly. Takže opět nesedí informace na webu.

Reakce obchodu PentaShop.cz

Dobrý den, na vaše maily nikdo nereagoval, protože jsme se tak domluvili následně v chatu, že již není třeba reakce. Obrázky na eshopech jsou většinou pouze ilustrační a všechny informace jsou uvedeny v popisu produktu. Vámi objednána velikost se v plastové dóze bohužel nevyrábí.

Obchodník klame kupující, všude na stránkách bylo nabízeno 2 kg balení proteinu za zajímavou cenu, ale ve skutečnosti vám dorazí menší balení 1 kg. Takže fakticky lež a podvod na zákazníka.

Reakce obchodu PentaShop.cz

Dobrý den, všechny informace jsou na webu uvedeny správně. Pokud jste nebyl spokojen s vaší objednávkou, proč jste to neřešil s naší podporou? Jistě bychom to nějak vyřešili.

platbu jsem uhradila z ůčtu,zatím nic nedorazilo

Zaplatil jsem převodem na účet a od té doby se nikdo neozval...

• podvod !!!

klasicky si koupite a nic vam neprijde mozna vyjimecne nekomu neco prijde aby to nebylo tolik napadne ze nic neprijde !!! a nebyli tu same negativni recenze !!!

mobil samozrejme nikdo neprijme,proste nic zaplatite a nic mit nebudete !!!

Obchod tovar nedodal, na email nereaguje

Bohuzel neuspesne at telefonicky ci emailem na kontakty uvedene na internetovych strankach eshopu s dotazem, jaky je stav odeslani zaplaceneho zbozi, obchod nereaguje. Verim, ze za sve penize zbozi nakonec dostanu.

S touto firmou nemám zkušenosti, už jsem napsal, že zboží zaplatím na dobírku, ale nikdo se mi neozval. jsem starý muž a učet v bance už nepotřebuji, chodím si na poštu pro důchod vzdálenou sto metrů.

Reakce obchodu PentaShop.cz

velice nás mrzí vaše negativní recenze, aniž byste nakoupil.
    Na dobírku bohužel v současné chvíli neodesíláme.

• Dlouha dorucovaci doba ackoliv zbozi bylo v dobe objednani skladem
    • Zadna reakce obchodu na dotaz ohledne terminu doruceni a duvodu zdrzeni
    • Zbozi stale nedorazilo

Reakce obchodu PentaShop.cz

mrzí nás vaše negativní zkušenost, ale v době vaší objednávky jsme měnili hlavního dodavatele a nastal problém se skladovou dostupností některých položek.

• Zboží vám po zaplacení nedodají a nekomunikují.

Zboží jsem si objednal, zaplatil , ale žádné zboží jsem neobdržel. Na mou e-mailovou urgenci nereagují a telefon nezvedají.

• Bez komunikace, na email nikdo nereagoval, info linku nikdo nezvedal

Zboží objednáno a zaplaceno 5.1.2022 a stále nedoručeno. Při zavolání na uvedený telefonní kontakt nedostupné nebo to nikdo nebere a ani na e-mailovou komunikaci není žádná zpětná vazba.

Reakce obchodu PentaShop.cz

mrzí nás vaše negativní zkušenost, ale v době vaší objednávky jsme měnili hlavního dodavatele a doba dodání některých položek se mohla prodloužit.

dlouhé dodání zboží, a i když bylo zaplaceno doručení domů, bez možnosti reagovat oznámili, že bude předáno do zásilkovny.

Reakce obchodu PentaShop.cz

tato zkušenost nás bohužel mrzí, ale chyba vznikla na straně dopravce.
    Už tuto skutečnost řešíme se Zásilkovnou, protože není možné, když si zaplatíte dodání na adresu, že to bez zeptání dodají na výdejní místo.

• Všude, kde jsem se dotkla emotikonu se vyšplhala hvězdička na 1/2. Ale nikde jsem nechtěla dát ani to. Vše jsem okamžitě zaplatila a od té doby nic..... a je to již drahná doba. Zklamání.

Reakce obchodu PentaShop.cz

vaše objednávka byla odeslána hned na druhý den, ale stále ji má dopravce. Čeká na doplnění adresy z vaší strany, která údajně není kompletní. Sledovací kód najdete v emailu, který vám byl odeslán po odeslání zásilky. V případě potřeby nám zavolejte a pomůžeme vám tuto nepříjemnost vyřešit.

Díky vašemu přístupu jsem nestihla dodat na oslavu balonky. Které mi už 2 týdny nepřišly. Nikdy už neobjednám od vás.

• Slíbený termín doručení do 2 dní. Objednáno 26.4. s poznámkou můžete mít do 28.4. s poznámkou SKLADEM. Zboží bylo dodáno 7.5. Placeno předem on-line kartou.
    • Bez komunikace, na email nikdo nereagoval, info linku nikdo nezvedal

Pokud čekáte na podpůrné léky pro nemocného psa, tak zpoždění 9 dní je pro Vás dost dlouhá doba.

Zboží objednáno a zaplaceno 9.4.2020 a stále nedoručeno. Při zavolání na telefoní kontakt to nikdo nebere a ani pri napsání e-mailu není žádná zpětná vazba

• Na zaplacené zboží čekám už 14 dní. Telefon nikdo nezvedá, na email nereagují.

Snad dostanu zpátky aspoň peníze, když mi nedodali zboží.

• Obchod nic neposlal, i když bylo předem uhrazeno, čekám již skoro měsíc
    • Nereagují na emaily ani nezvedaji telefon, který zvoní

Nic zde nikdo nekupujte

Zboží ani po 10 dnech nedorazilo ikdyž je zaplacené a nikdo v obchodě nereaguje na maily a nezvedají telefony!

• Zadna
    • Zboží zaplacené vůbec nedorazilo a obchod nereaguje na žádnou komunikaci

Nedoporučuji