Krásné věcičky,ještě hezčí než na obrázku.
    A navíc milý dárek k objednávce,který potěší!
    Rozhodně obchod doporučuji.Placeno převodem,rychlé dodání.

Pěkný den,
    jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená a že vše proběhlo v pořádku.

• levnější než konkurence
    • dva možné účty na zaplacení a oba nekontrolují, tedy došlo ke zpoždění objednávky a až po mém zkontaktování bylo zjištěno, že jsem zboží již dávno zaplatila. očekávala bych alespoň drobnou omluvu.

zboží došlo v pořádku a poté co jsem kontaktovala obchod bylo vše rychle vyřízeno a rychle odesláno. jen bohužel nevím, jak by to dopadlo bez mé intervence.

• -rychlé vyřízení objednávky
    • nemá

S objednávkou a vyřízením jsem velmi spokojena a děkuji.

Tým obchodu Pěkný domov

• Osobní přístup, dárek k objednávce.

Obchod vřele doporučuji, skvělá nabídka a rychlé doručení. Budu zde nakupovat pravidelně.

Tým obchodu Pěkný domov

• Dá se objednat z domova.Upoutala mě nabídka zboží
    • Žádné jsem nepoznala

Zaujala mě nabídka. Pestrý výběr zboží

Pěkný den,
    jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená. Děkujeme za Vaše kladné hodnocení.
    Tým obchodu Pěkný domov

přívěšk krásný a udělal mamince radost

Pěkný den,
    jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená a udělal radost. Děkujeme za Vaše kladné hodnocení.
    Tým obchodu Pěkný domov

• pěkné zboží za rozumnou cenu
    • nemá

stojí to za to si objednat z příjemné nabídky

• Jednání
    • Kvalita
    • -

Pěkný den,
    jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byl/a spokojen/á a že vše proběhlo v pořádku.
    Tým obchodu Pěkný domov

• rychlá a příjemná komunikace
    • zboží které jsem nemohla nikde sehnat
    • Na tento obchod jsem přišla náhodou, je málo zviditelňován

V tomto obchodě jsem nakoupila protože jsem zboží nemohla ikde jinde sehnat.
    S tímto obchodem mám dobrou zkušenost. Setkala jsem se s ochotou a přijemným vystupováním
    Vřele budu doporučovat svým známým

Tým obchodu Pěkný domov

• Zboží nebylo na skladě, využila jsem možnost sledování tohoto zboží. Po delší době jsem byla vyzvána - že zboží již došlo a mohu objednat - šla jsem ihned na danou stránku - zboží bylo uvedené, jako na skladě - odeslala jsem objednávku, byla mi hned potvrzena. Za pár dní přišel opět email - jenže s informací, že zboží není na skladě a mám si vybrat jiné. Tak nevím - buď chaos anebo se dává zboží nejdříve známým?

Pěkný den,
    velmi nás mrzí Vaše nespokojenost. Bohužel technickou chybou systému se u některého vyprodaného zboží objevil 1 ks skladem. Tak tomu bylo i ve Vašem případě. Bohužel při tak velkém množství zboží, jsme ihned na chybu systému nepřišli. Za tuto skutečnost se velmi omlouváme a věříme, že se to již nebude opakovat.
    Tým obchodu Pěkný domov

Vřele doporučuji, byla jsem s tímto obchodem velice spokojena :)

• Pohodlný nákup

Naprostá spokojenost.
    Rychlé dodání.
    Výborně zabaleno, došlo nepoškozené.
    Doporučuji.

Tým obchodu Pěkný domov

velmi rychle dodanie,informovanost a komunikacia

Tým obchodu Pěkný domov

• To, co som hladala, nemali v ziadnom inom obchode. Vitam a ocenujem aj darcek k objednavke. Je to velmi mila pozornost.
    • postovne 7 eur je dost

super, odporucam, urcite si vyberiete a budete spokojni

Pěkný den,
    jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená. Děkujeme za Vaše kladné hodnocení i za Vaše doporučení.

• kvalitní zboží

Pěkný den,
    jsme moc rádi, že jste s nákupem u nás byla spokojená. Děkujeme za Vaše hodnocení i za doporučení.

Celkem spokojenost, žádné problémy

Tým obchodu Pěkný domov

tovar som si bol vyzdvihnúť na odbernom mieste osobne, len tak na vlastnú zodpovednosť a to po niekoľkých urgenciách dodávateľa; bez kódu/hesla, nakoľko to mi do dnešného dňa nik neposlal, zásielková služba je nekvalitná, nedostanete
    e-mailom upozornenie, že tovar je na odbernom mieste a ani heslo.

Pěkný den,
    děkujeme za Vaše hodnocení.
    Co se týká dodání zboží Zásilkovnou, tak to nás velmi mrzí. Zásilkovna posílá zákazníkovi e-mail i SMS. Nevím, kde se stala chyba. Prosím, v případě, že by se to opakovalo, neváhejte nás kontaktovat a my se pokusíme zařídit, aby vše proběhlo, tak jak má.
    Velmi nás to mrzí, ale věřte, že po předání balíčku řidiči Zásilkovny, již nemůžeme pohyb balíku nijak ovlivnit. Děkujeme za pochopení.
    Tým obchodu Pěkný domov

• Zboží doručeno poškozené, chyběla část výrobku. Prodávající přislíbila poslání chybějící části výrobku a již nekomunikuje a nic doručeno nebylo!Telefon nedostupný.

Nedoporučuji vzhledem k tomu, že zboží nebylo doručeno v pořádku, chyba je na straně prodávající. Příslib nápravy nedodržen a již nereaguje. A já mám doma nové poškozené zboží, které mělo být vánočním dárkem.

Reakce obchodu Pěkný domov

velmi nás mrzí Vaše hodnocení. Pro své zákazníky se snažíme udělat vše, aby byli spokojeni a rádi se k nám vraceli.

Po Vaší zprávě, že Vám přišlo zboží bez jedné části, jsme Vám slíbili, že se pokusíme chybějící část sehnat a poslat Vám ji. Bohužel, to se nám však nepodařilo, tak jsme Vám napsali, ať pošlete zboží zpět vč. Vašeho čísla účtu a my Vám obratem pošleme peníze na účet.

S pozdravem a přáním pěkného dne

• nakup z domu
    • nenašla som