maximálně spokojen

Super nabídka, velmi rychle doručení

Vážený zákazníku,

Hodně věcí, které vidíte vy, my nevidíme. Váš názor nás tedy opravdu zajímá. Ceníme si nejen pochvaly, ale také upřímné kritiky a návrhů co můžeme udělat jinak, protože se chceme neustále zlepšovat, posouvat dopředu a přidávat do našeho produktového portfolia další inovativní novinky. Udělat tak opravdu maximum pro Vaší spokojenost.

Pokud si najdete ještě minutku času, budeme moc rádi za udělení hodnocení na Google.

www.lekarnaproradost.cz

Rychlost a kvalita.

• Sleva pro registrované, doprava zdarma a rychlé vyřízení objednávky.

+ rychlost dodání

Kvalitní a velmi rychlý obchod

rychlé dodání. Houba vypadá velmi kvalitně

www.lekarnaproradost.cz

Děkuji - rychle, spolehlivě dodáno

• Spokojenost

• Ok

• RYCHLOST DODÁNÍ

wwww.pegrastore.cz

vitamíny mi doporučila kamarádka, která má výborné výsledky s růstem vlasů - takže se těším, že zaberou také u mne

wwww.pegrastore.cz

• Rychlý a bezproblémový nákup.

Nemají snahu řešit "malé" věci

Reakce obchodu PegraStore.cz

??? něco nebylo v pořádku? Věřte, že nevím, jaký je malý problém. Naší snahou je učinit vše, aby byl zákazník spokojen, a to maximální míře. Proto nás mrzí, že nevíme, o co jedná. Samozřejmě vítáme konstruktivní kritiku a tím se ještě zlepšovat,
    Děkujeme za reakci.

spolehlivost a rychlost,doporučuji.

• Velký výběr zboží, rychlé dodání.
    • Záměna krémů.

Zatím žádné

zboží nedorazilo, eshop nekomunikuje, dospělo to až k mému zrušení objednávky v rámci reklamace. Ani řádek vysvětlení, omluvy. Určitě již nikdy více!!!

Reakce obchodu PegraStore.cz

Přeji hezký den. Nerad rozpřádám ničemu neprospívající debaty. Jelikož píšete ne zcela úplnou pravdu, ač nerad musím, Sám asi víte, jak je to dneska s dodavateli. Objednal jste si zboží, které nebylo v dostatečném množství skladem, což jsem Vám sdělil a Vám to více nedovolilo objednat. Přes ujištění dodavatele nám zboží nedodal s tím, že velkoobchod je pro jejích firmu ztrátový a končí s ním. Píšu to ve slušnější verzi. Ujistil mě, že Vám zboží zašlou sami, aby nebyli ztrátoví. Objednávku jsem jim předal a byl ujištěn, že je vše v pořádku. Platbu jsem jim ihned zaslal. Bohužel k tomu nedošlo za což se velmi omlouvám. Vám jsem peníze okamžitě po Vaši reakci zaslal zpět. Vím, že není příjemné si něco objednat a pak to nedostat. Omlouvám se za komplikace a věřte, že takový způsob obchodovaní není náš styl.
    S úctou www.pegrastore.cz

• Skvělé...super

wwww.pegrastore.cz

• Komunikace, skvělá cena i s dopravou, a rychlost s jakou obchod vyřizuje a zasílá objednávku-a to i v neděli!!!

Reakce obchodu PegraStore.cz

Vážený zákazníku moc děkujeme za vaši recenzi. Víme, že čas je vzácný a je ho velice málo, proto nám udělalo velkou radost, že jste nám věnoval pár minut k zaslání zpětné vazby na naše služby a produkty.

Hodně věcí, které vidíte vy, my nevidíme. Váš názor nás tedy opravdu zajímá. Ceníme si nejen pochvaly, ale také upřímné kritiky a návrhů co můžeme udělat jinak, protože se chceme neustále zlepšovat, posouvat dopředu a přidávat do našeho produktového portfolia další inovativní novinky. Udělat tak opravdu maximum pro Vaši spokojenost.