• U zakoupeného dětského podsedáku je v popisu mluveno o něčem úplně jiném a to o dětské autosedačce :-)

• Velice ochotní, sami volali podrobnosti. Nakupuji opakovaně.

rychlé vyřízení, židlička je dárek, tak zatím nerozbaleno

• rozumná doba dodání
    • srozumitelné informace

• Rychlé dodání, vše bez problému

• Rychlé dodání, vše proběhlo v pořádku.

• rychlost jednání
    • rychlost dodání
    • kvalitní výrobek - doporučuji

Oceňuji jednání obchodu a rychlost řešení reklamace (výměnu zboží), jelikož objednaná židlička, která dorazila, měla vadu zřejmě z výroby.

rychlé a vstřícné jednání

Supr

• Produkt byl uveden, jako skladem. Bohužel tomu bylo právě naopak. Cca dva dny jsem čekala na vyjádření obchodu. Produkt jsem mohla objednat jinde. Bylo to zbytečné zdržení.

Chtělo by to lepší komunikaci ze strany obchodu, např. platila jsem zboží předem bankovním převodem a nepřišlo mi žádné potvrzení o přijetí platby nebo že bude objednávka brzy vyexpedována.

• Kvalitní rychlé jednání a dodání v bezvadném stavu. Nemá smysl kupovat od jiných e-shopu, protože mají srovnané ceny.

Židlička super, kvalita, dodání. Výrobce evidentně hlídá ceny na internetu (volný trh v praxi), takže nemá smysl kupovat jinde než bude výrobce. Doporučuji.

• rychlé vyřízení objednávky, skvělá komunikace, vřele doporučuji

• rychlost, přehlednost
    • dostupnost
    • kvalita

• Rychlost, dárek k nákupu, hezké zbozi

• rychlé, přehledné
    • nevím

spokojenost

Reakce obchodu Peg-perego-cz.cz

Velmi děkujeme! Milan

• Velmi me rozladila prepravni spolecnost, ktera zbozi odeslala do Karlovych Varu namisto do Prahy. Nakponec jsem si zbozi radeji vyzvedl osobne, doba dodani se prodlouzila a navic jsem presvedcen, ze kazdym prelozenim navic zbozi trpi. I preprava je soucasti weboveho obchodu, tak bych doporucil, aby si toto prepravce do budoucna ohlidal, protoze bych mohl pozadovat nahradu za cas a vlastni dopravu, coz by vam zvysovalo zbytecne naklady ... J.Kobza

Obchod standardni urovne webshopu, po zkusenostech však uprednostnuji osobni odber nez prepravni spolecnost Geis.

• komunikativnost, rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Peg-perego-cz.cz

Mockrát děkujeme! Milan