• Jediny duvod proc jsme brali boty je, ze maji mekkou podrazku
    • Cena je silena neodpovida kvalite

Budeme hledat jinou znacku bot, neprimerena cena/kvalita

• Služby byly v pořádku, ale boty, které přišly byly kazové

Reakce obchodu pediped® CZ

Dobrý den, děkujeme Vám za zaslání zpětné vazby. Ve Vašem případě se bude jednat o dámské kožené baleríny. Tento model je vyroben z vysoce kvalitní nejjemnější telecí kůže, který je na tomto modelu obšitý přužnou gumou. Toto může způsobit jemné zvlnění kůže na svršku. Přirozenou vlastností kůže je, že pracuje, takže vlivem nošení se mění její struktura. Nejedná se tedy o funkční závadu, ale vlastnost. Každý pár obuvi je unikátní a před odesláním zákazníkovi je obuv fyzicky kontrolována. Hezký den.

• způsob platby

Nebudu už nakupovat raději objednám na pediped.com

• objednala jsem boty velikost 25 a dorazila mi velikost 29!!

těšila jsem se na nákupy ve vašem obchodě, ale bohužel mě první špatná zkušenost dost odrazuje

Reakce obchodu pediped® CZ

Dobry den. Dekujeme za Vas komentar. V naporu slev se to bohuzul stalo. Pokud jste tak neučinila můžete zboží zdarma vrátit.

• Obchod dodal pouze jedny boty ze dvou objednaných, aniž by mi dali vědět, zda druhé dopošlou nebo už nejsou. Peníze z karty si strhli za oboje. Po dotazu mi bylo sděleno, že druhé boty už nebudou, peníze za druhé mi dodnes nebyly vráceny na účet.

Nedoporučuji

Reakce obchodu pediped® CZ

Dobry den, dekujeme za Vas komentar. Bohuzel jste anonymni, takze nelze se k tomu nejak presneji vyjadrit. Ano, aktualne se stava, ze nektere zboží je jiz vyprodano z duvodu chyby skladu. Zakaznici jsou o tomto informovani. Pokud platite kartou, jsou peníze zpet kreditovany na platebni kartu ci poslany prevoden v co nejkratsim case. Aktualně 2-3 pracovni dny.Kdy vase banka skutecne pripise vracene peníze, my jiz neovlivnime. Poprosim Vas, abyste nas kontaktoval(a) a mohli jsme zjistit, kde je pripadny problém. Obdobi slev je hekticke, takze se muze stat, ze jsme na něco zapomneli.
    Dnes je 29.1. a ještě se nam nikdo neozval ...