Jsou v poho

Spolehlivý obchod, rychlé dodání.

Balík nebyl dodán na požadovanou adresu do Poříčí u Litomyšle, ale do Litomyšle..

• Veľký výber tovaru, prehľadné usporiadanie.

Žiadna.

obchod v pořádku, ihned zabaleno a předáno České poště. Ovšem ČP mne vyzvala, že přiveze zboží, jejich zvyk čekat celý den, bez udání přibližného času a do půlnoci nic nedorazilo, ač jsem doslala výzvu, že zboží bude doručeno. Řidič mi telefon nebral, na SMS zprávy nereagoval. Druhý den přišla opět výzva, že zboží bude doručeno. Okolo 16 h bylo dovezeno. Až na nepříjemnost s jednáním ČP vše v pořádku.

Reakce obchodu PEDDY.cz

Dobrý den Lenko,

litujeme komplikací, které jste měla při doručení vaší zásilky. Chápeme, jak může být nepříjemné nevědět, kdy přesně dorazí. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které vám to mohlo způsobit.

Budeme s Českou poštou konzultovat vaše zkušenosti a snažit se, aby se podobné situace neopakovaly. Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.

Pokud máte další otázky nebo něco, co bychom mohli udělat pro zlepšení , dejte nám vědět.

S přáním příjemného dne.
    Jitka, za tým Peddy.cz

Rychlost a spolehlivost

• Velmi dobrá komunikace a rychlé operativní. Nakupoval jsem zde již několikrát a vždy ke spokojenosti

nazjistil jsem

rychlá reakce

proč na tento dotazník odpovídat opakovaně? Nestačí pouze jednou?

Dobrý přístup k klientům, nabízí kvalitní produkty za příznivou cenu, rychlá dodací doba.

OK

Zboží sice odeslali, ale pak zásilka trčela asi dva týdny někde na poštovním depu. Pošta mi poté dle čísla zásilky sdělila, že k zásilce jim nebyly dodány informace o jejím příjemci. Obchod na mé upozornění nijak nereagoval. Pošta pak zásilku vrátila zpět. No a obchod následně tuto (dávno zaplacenou) vrácenou zásilku nejspíš prodal někomu jinému a na mě už nezbylo ;-) A jejich způsob komunikace... to je taky kapitola sama pro sebe. Tak tady už nikdy!

Reakce obchodu PEDDY.cz

Dobrý den Lukáši,

omlouváme se, že Vám balík, který jste si objednal u naší společnosti, nebyl doručen.

Zjistili jsme, že balík byl ztracen při přepravě Českou poštou.

V současné době jednáme s Českou poštou o náhradě škody. Vám jsme částku vrátili zpět na účet.

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

S přátelským pozdravem Jitka, tým Peddy.cz

• Brzké doruceni

Všechno ok

• Rychlé vyřízení objednávky a doručení
    • Vstřícnost, ochota a vynikající komunikace

• Velice dobrá komunikace, velice rychlé dodání

• Rychlé dodání zboží

• Mé zkušenosti s obchodem jsou vynikající.

Nemám žádné výhrady.

• nenašel jsem nic