• rychlost dodani
    • zadna

solidni jednani,rychle dodani,kvakitni zbozi

• Novy produkt ve velmi peknem inteligentnim baleni.
    • Nakoupit pecicky jsem se rozhodla na doporuceni lekarny.

Zablokoval se mi krk a dlouhodobe mam problemy s bedry. Uz jsem dlouho hledala nahrivaci polstarek, ktery by mi zprijemnil zivot. Klasicky termofor je prave na krk velmi neprizpusobivy a neni problem si zpusobit i puchyre. Polstarek Lumbo s popruhy na zavazani me hned zaujal - nejsem nijak omezena v pohybu, muzu si ho klidne vzit i pod bundu a vencit pejska nebo varit a pritom se stale nahrivat.
    Komunikace s obchodem byla velmi prijemna, doruceni bylo rychle a muzu jen doporucit!!! :)

• velmi kvalitní zpracování všech výrobků
    • byla jsem vždy spokojena

přehledné stránky, velmi kvalitní zpracování výrobků, srozumitelné návody, každý výrobek zabalen v úžasné krabičce, ceny velmi přijatelné

Přehlednost,rychlost dodání zboží .Obchod doporučuji

• nemám co vytknout

• originální zboží

• spolehlivost
    • přehledné stránky
    • pěkné zboží

• V den objednávky nám nepřišlo číslo účtu na email. Museli jsme znova na vaše internetové stránky pro číslo účtu. Přišlo to do emailu až druhý den. Chtěli jsme platit hned v den objednávky.

Skvělé zboží, které se neprodává na každém rohu. Doporočuji dále :-).

Reakce obchodu Pecičky CZ

Problém byl odstraněn, zákazník s okamžikem odeslání objednávky obdrží potvrzovací email, který mimo jiné obsahuje také detaily k platbě převodem tak aby zákazník mohl ihned přejít k platbě. Děkujeme za podnětnou kritiku.

• přehlednost, úžasné a kvalitní výrobky

Obchod rozhodně všem doporučuji. Výrobky jsou kvalitní a splňují svůj účel. Nedáme na hřejivé polštářky už dopustit. Pomáhají a ulevují nám při migrénách a bolestech zad.

• je jeden z mala co nabízi takový rozměry výrobku
    • dlouhu dodaváci lhutu

celkem neurčite

• Krásné zboží těžce sehnatelné jinde.
    • Vyšší ceny

Vybrala jsem zboží jako dárek, které je krásné.

v tomto obchodě mají jedinečné zboží, které je krásné jako dárek i velmi příjemné pro vlastní potřebu :)
    obchod i zboží bych doporučilA

• obchod je přehledný
    • nikde jsem tento výrobek nesehnala
    • žádné nevýhody

Zboží mi bylo doporučeno,kvalita výborná a dobrá komunikace.Zboží bylo rychle dodáno

• OK
    • NE

• Žádné slabiny jsem nezaznamenala.

• profesionalita, kvalita, rychlost
    • nevím o žádných

• zajímavé zboží
    • pěkný přehled
    • novinky
    • nedostupnost některého zboží(momentální i dloúhodobá)

Moc zkušeností nemám. Objednávala jsem poprvé. Ale bohužel moje chtěné zboží teď není k dostání. Ale jednání bylo rychlé a vstřícné. Dále čekám, až zboží bude na skladě - dají my vědět.
    Slušné a rychlé jednání - dobrá reklama pro další klienty.

• Platit lze jen převodem z účtu, takže lhůta od objednání přes zaplacení a zaslání se min. o 1 den prodlužuje. Kdyby byla možnost platit platební kartou/systémem paypal apod., značně by se vše urychlilo.

S obchodem jsem naprosto spokojená. V balení byly přiloženy návody v češtině i doporučení, jak se o výrobek starat tak, aby vydržel co nejdéle, krabička byla čistá, nepoškozená a vše bylo v perfektním stavu. Také vyřízení zaplacení převodem (byť tedy postrádám možnost platit e-kartou nebo paypal) a zaslání poštou bylo zkráceno na nejkratší možnou dobu, za což moc děkuji a všem nákup zde vřele doporučuji!