• Laciné a rychlé!!!

Zboží objednáno, zaplaceno - po dvou týdnech nedorazilo..... na maily ohledně dodání zboží obchod nereaguje.

rychlé, bezproblémové dodání

• vše co jsem potřeboval, funguje, spokojenost
    • relativně dlouhá doba dodání

• Rychlost a spolehlivost

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Cena dodaného zboží nižší v porovnání s jinými e-shopy

• rychlost vyřízení
    • kvalita zboží

• Výběr kvalitního zboží
    • Dlouhé doby reakci obchodu, než vyskladnili k expedici tak to trvalo 5 dní, i když bylo zboží skladem

• Neskutecne dlouhe dodaci lhuty. Dodani zbozi trvalo vice nez tyden. Pritom zbozi bylo skladem. Dopravci obchod predal zbozi az po cca 5 dnech.
    • Neda se jim dovolat. Telefon vzdy zvonil a nikdo jej nezvedal.

Dobre ceny v obchode, ale naprosto tragicky pristup k zakaznikum. Priste radsi nakoupim jinde a draz, nez cekat jestli vubec a za jak dlouho mi dorazi objednane zbozi z Peach.cz

• Rychlost a cena

vše funguje dle představ

Laminatory toho hodně vydrží a jsou rychlé.

• Velice chválím online chat. Pomohl mi.

Naprostá spokojenost a komunikace s panem Alešem na online chatu. Pomohl mi v podstatě okamžitě, nabídl varianty cartridge, které jsem potřebovala. Chválila jsem již v online komunikaci, pochválím ještě jednou - pana Alešem platit zlatem :-D. Peach je naprostá jednička, a již zůstanu stálým odběratelem.
    DOPORUČUJI :)

• rychlá komunikace s obchodem
    • přehlednost stránek
    • kvalitní zboží
    • rychlost dodání

Tuto internetovou prodejnu mohu jedině vřele doporučit pro důvěru k zákazníkovi. Nic jsem předem neplatil, balíček byl předán, po rozbalení jsem zboží vyzkoušel a přiloženou fakturu zaplatil bankovním převodem.Tak si představuji moderní způsob obchodování. Vše pro spokojenost zákazníka a tím rozhodně jsem. Děkuji

Vse dobre

• dobrý sortiment kvalitních kazet pro tiskárny
    • objednávka mi nebyla dodána kompletní, ale účtovaná byla celková cena, jako by byla dodána kompletní objednávka, toto jsem reklamoval písemně i telefonicky, písemně mi odpověď i přes telefonický příslib nedorazila a chybějící zboří v objednávce, také ne, rozdíl v ceně za nedodané zboží chybou obchodu, při jeho kompletaci, mi také nebyl vrácen, je to sice má první špatná zkušenost s tímto obchodem, ale dost zásadní a jsem rozhodnut tuto zkušenost dále řešit i zveřejnit a přestanu u nich nakupovat!!!

první velké zklamání a také poslední (viz.výše popsaná velmi špatná zkušenost v nevýhodách obchodu)

• Balíček zabalen pouze v "potravinové fólii"
    • Docela dost pomačkané až trochu roztrháné krabice, ale naštěstí to vevnitř bylo v pořádku

• Nízká cena.Rychlost dodání.
    • Zatím žádné.

Doporučuji.