Doporucuji

• Dobrá cena. Přijatelné poštovné v porovnání s jinými e-shopy.

Rozumné ceny přijatelně kvalitních náhrad originálních kazet pro ionkoustové tiskárny.

• zboží nedorazilo , 10 dnů jsem čekal

Reakce obchodu PC v Kondici

Vážený zákazníku, je nám velico líto, že Vám Vaše zboží nedorazilo. Nicméně chyba není na straně našeho e-shopu. Vámi objednané zboží jsme odeslali Českou poštou. Vysvětlení s ofoceným podacím lístkem jsem Vám zaslal do Vašeho e-mailu. Chtěl bych tímto poprosit všechny naše zákazníky, aby případné reklamace řešili nejprve s našimi pracovníky. Snažíme se o poskytování seriozních služeb a takavéto recenze nám kazí pověst.

S pozdravem Michal Beneš

Nekvalitní zboží - zničilo tiskáru - ucpalo trysky. Děkuji za tak výborný toner!

Reakce obchodu PC v Kondici

Dobrý den, nevím v čem vidíte problém v komunikaci. Myslím, že dvě potvrzení o převzetí objednávky a informace o odeslání objednávky jsou dostatečné. Jelikož zde vystupujete jako anonym, tak Vám nedokážu říct v jaký den jsme objednávku odesílali, ale pokud máme zboží skladem tak jej expedujeme nejdéle druhý pracovní den. Zpoždění tedy mohlo být způsobené tím, že Vaše objednávka dorazila, dle avíza z Heuréky, v pátek. Bohužel zde ani neuvádíte, o jaké zboží jde (toner je v laserových tiskárnách, kde trysky nejsou), takže se nemohu vyjádřit ani k poškození Vaší tiskárny. Nicméně nevím, že by jste v této věci kontaktoval(a) naší firmu a nepodala oficiální reklamaci. Naše společnost je solidní a nebrání se řešit i tyto nepříjemné věci.
    S pozdravem Michal Beneš

• Žádné

Doporučuji,vyzkoušejte.

• levný sortiment
    • obchod je v Příbrami

zboží si mohu vyzvednout osobně
    v obchodě byli ochotní
    doporučila bych obchod ostatním
    protože prostě jsem s ním spokojená

• Velmi dobrá cena ve srovnání s jinými

Velmi solidní

• Jako jinde - drahé poštovné,náplň do tiskárny by se dala snad zaslat i jako obyčejný balík na dobírku, obchodní balík je drahý, potom cena náplně je jednou tak drahá o poštovné,což je škoda,cena náplně obchodu je velice solidní.

obchod je solidní,dodrží co řeknou

• Supr obchod...

Doporučuji všem !

• je v místě bydliště
    • dovoz na místo určení

doporučuji,protože je to nejlepší cesta

• Kvalita, spolehlivost, ochota.

Jedině doporučuji!

• Nabídka levnch inkoustových kazet