Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

 • nakoupil v obchodě PC v Kondici před 3 lety

  Nedoporučuje obchod

  30 %

  • Délka dodání zboží

  Sháníte rychle?
  Hledejte jinde

  Reakce obchodu PC v Kondici

  Dobrý den,
  je nám líto že Vaše objednávka nebyla do dnešního dne vyřízena. Vámi objednané zboží, jak jsme Vás mailem informovali, dorazilo dnes. Bohužel nemůžeme u některých dodavatelů ovlivnit dodací lhůty. Proto je v našem e-shopu u některých položek uvedena dostupnost "na dotaz". Přesto se ještě jednou omlouváme.

  PC v Kondici

 • nakoupil v obchodě PC v Kondici před 6 lety

  Nedoporučuje obchod

  40 %

  • zboží nedorazilo , 10 dnů jsem čekal

  Reakce obchodu PC v Kondici

  Vážený zákazníku, je nám velico líto, že Vám Vaše zboží nedorazilo. Nicméně chyba není na straně našeho e-shopu. Vámi objednané zboží jsme odeslali Českou poštou. Vysvětlení s ofoceným podacím lístkem jsem Vám zaslal do Vašeho e-mailu. Chtěl bych tímto poprosit všechny naše zákazníky, aby případné reklamace řešili nejprve s našimi pracovníky. Snažíme se o poskytování seriozních služeb a takavéto recenze nám kazí pověst.

  S pozdravem Michal Beneš

 • nakoupil v obchodě PC v Kondici před 6 lety

  Nedoporučuje obchod

  10 %

  Zboží dorazilo za 1 týden

  Nekvalitní zboží - zničilo tiskáru - ucpalo trysky. Děkuji za tak výborný toner!

  Reakce obchodu PC v Kondici

  Dobrý den, nevím v čem vidíte problém v komunikaci. Myslím, že dvě potvrzení o převzetí objednávky a informace o odeslání objednávky jsou dostatečné. Jelikož zde vystupujete jako anonym, tak Vám nedokážu říct v jaký den jsme objednávku odesílali, ale pokud máme zboží skladem tak jej expedujeme nejdéle druhý pracovní den. Zpoždění tedy mohlo být způsobené tím, že Vaše objednávka dorazila, dle avíza z Heuréky, v pátek. Bohužel zde ani neuvádíte, o jaké zboží jde (toner je v laserových tiskárnách, kde trysky nejsou), takže se nemohu vyjádřit ani k poškození Vaší tiskárny. Nicméně nevím, že by jste v této věci kontaktoval(a) naší firmu a nepodala oficiální reklamaci. Naše společnost je solidní a nebrání se řešit i tyto nepříjemné věci.
  S pozdravem Michal Beneš