• nakoupil v obchodě PC v Kondici před 2 lety

• Délka dodání zboží

Sháníte rychle?
    Hledejte jinde

Reakce obchodu PC v Kondici

je nám líto že Vaše objednávka nebyla do dnešního dne vyřízena. Vámi objednané zboží, jak jsme Vás mailem informovali, dorazilo dnes. Bohužel nemůžeme u některých dodavatelů ovlivnit dodací lhůty. Proto je v našem e-shopu u některých položek uvedena dostupnost "na dotaz". Přesto se ještě jednou omlouváme.

PC v Kondici

• nakoupil v obchodě PC v Kondici před 6 lety

• zboží nedorazilo , 10 dnů jsem čekal

Reakce obchodu PC v Kondici

Vážený zákazníku, je nám velico líto, že Vám Vaše zboží nedorazilo. Nicméně chyba není na straně našeho e-shopu. Vámi objednané zboží jsme odeslali Českou poštou. Vysvětlení s ofoceným podacím lístkem jsem Vám zaslal do Vašeho e-mailu. Chtěl bych tímto poprosit všechny naše zákazníky, aby případné reklamace řešili nejprve s našimi pracovníky. Snažíme se o poskytování seriozních služeb a takavéto recenze nám kazí pověst.

S pozdravem Michal Beneš

• nakoupil v obchodě PC v Kondici před 6 lety

Nekvalitní zboží - zničilo tiskáru - ucpalo trysky. Děkuji za tak výborný toner!

Reakce obchodu PC v Kondici

Dobrý den, nevím v čem vidíte problém v komunikaci. Myslím, že dvě potvrzení o převzetí objednávky a informace o odeslání objednávky jsou dostatečné. Jelikož zde vystupujete jako anonym, tak Vám nedokážu říct v jaký den jsme objednávku odesílali, ale pokud máme zboží skladem tak jej expedujeme nejdéle druhý pracovní den. Zpoždění tedy mohlo být způsobené tím, že Vaše objednávka dorazila, dle avíza z Heuréky, v pátek. Bohužel zde ani neuvádíte, o jaké zboží jde (toner je v laserových tiskárnách, kde trysky nejsou), takže se nemohu vyjádřit ani k poškození Vaší tiskárny. Nicméně nevím, že by jste v této věci kontaktoval(a) naší firmu a nepodala oficiální reklamaci. Naše společnost je solidní a nebrání se řešit i tyto nepříjemné věci.
    S pozdravem Michal Beneš