• Prijemna komunikace
    • Pri sebemensim problemu vzdy vyreseno ke spokojenosti zakaznika

Reakce obchodu Pastry.cz

Děkujeme, vážíme si toho :)

• S obchodem je dobrá komunikace zásilku odeslaly rychle.
    • Ale velké mínus,co se týče dopravce zásilkovny,která přezala od obchodu balíček 23.1.a stále ho nebyla schopna doručit.Nejdřív vysela zásilka dobu v depu Nehvizdech.Když jsem psala obchodu pastry.že mě zásilkovna stále balíček nedoručila.Se teprve pohl na další depo ve Svitavách a od tam,že ho vezou na vybrané odběrné místo.Nehledě na to,že v balíčku jsou potraviny na zdobení dortů.Řešila jsem to se zásilkouvnou mailem prý má danné odběrné místo dovolenou.Většinou zásilku automaticky zásilkovna přesměrovala na volné výdejní místo!Teď jsem si musela o to požádat sama,že mě ho presměrují.Zase dlouhá prodleva.Potřebovala jsem zásilku nejpozději do pátku 2.2.Zásilka mě stejně nedorazila a stále nemám o zásilce žádné informaceTakže si příště rozmyslím komu svůj balíček svěřím.Za celou dobu,co jsem používala služby zásilkovny se mě to ještě nikdy nestalo.Stát se to samozřejmě může,že se balíček někde ztratí atd.Ale komunikace se zásilkovnou je také nic moc.A když člověk volá,tak s vámi mluví automat.

Reakce obchodu Pastry.cz

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Moc nás mrzí Váš problém s dopravcem a doufáme, že se již nebude opakovat.

• Extrémně rychlé dodání, pokaždé
    • Milý, ochotný, velmi nápomocný personál ať už osobně, telefonicky nebo v El.komunikaci
    • Vždy mají vše potřebné, nebo to velmi rychle zařídí

Reakce obchodu Pastry.cz

Milá Táňo, mockrát děkujeme za krásnou recenzi :).

• Bleskové odeslání, komunikace na jedničku, velmi pečlivě zabaleno.

Děkujeme :)

• Široký výběr zboží.
    • Dostupnost.
    • Ochota.
    • Kvalita.
    • Komunikace.

Reakce obchodu Pastry.cz

Děkujeme za krásné hodnocení :)

• rychlá, bezproblémová komunikace, kvalitní produkty, široká nabídka

Mockrát děkujeme :)

• rychlost dodání
    • komunikace
    • široký výběr zboží a perfektní zabalení

Pro mne úžasný výběr (tj. produkty Callebaut, kakaová másla, polykarbonátové formy na pralinky a nepřeberné množství nádherných krabiček apod.), rychlé dodání a vše perfektně zabaleno.

Reakce obchodu Pastry.cz

To nas moc těší, děkujeme za nákup :)

• Rychlé vyřízení, objednávka poslaná jako křehké zboží. Dobrá komunikace s obchodem

Mockrát děkujeme :)