Obchod nabízí něco, co nejen, že nemá skladem, ale ani to není schopen dodat.

• nezodpovědnost za poškozené zboží
    • bez omluvy
    • arogantní jednání

Převzali jsme zboží - skládací stůl - v neporušeném obalu.
    Nicméně roh stolu byl prasklý. Ihned po rozbalení nafoceno a zasláno prodejci s následným zamítnutím reklamace - dokonale se zde potkala nezodpovědnost dopravce, který zboží poškodil s neschopností prodejce, který zboží neumí zabalit tak, aby k poškození nedošlo. První a poslední nákup. NEDPORUČUJI, nechcete-li vyhazovat peníze za rozbité zboží!!!

• Už podruhé mi prodali čínský šmejd. Lavičky byly ošizené, a nekvalitní. Bohužel je nemohu vracet protože jsme je museli použít. DP

zboží dorazilo poškozené dopravcem, ale zjistila jsem poškození až po rozbalení, takže moje šance na reklamaci jsou nulové, takže mám doma poškozený stůl.

• přehlednost,celkem rychlé dodání,

zboží doručeno rychle,při zevrubné prohlídce obal nepoškozen,po rozbalení zjištěno,že je stůl promáčklý a prasklý.Zcela evidentně byl nedostatečně zajištěn proti poškození při přepravě.Majitelem mi bylo doporučeno ať kontaktuji dopravce.Ctěl jsem koupit ještě jeden tento stůl,ale po této zkušenosti nikoli,ani ostatním nedoporučuji.

Reakce obchodu E-shop - Partystany

Žádali jsme zákazníka o zaslání fota nepoškozeného obalu a foto poškozeného zboží, ale neobdrželi jsme je.