• Velky vyber zbozi
    • Kvalita a dobre ceny
    • Prijemny a profesionalny pristup
    • Moznost vybrat vydejni misto

Nizka cena oproti obchodum

• Prisel mi jiny parfem nez jsem si objednal. Uz skoro 2 mesice se snima dohaduju aby mi poslali novy správný, ale jen se vymlouvaj a lžou. Tvrdi ze parfem nemaji skladem, a na strankach ho stale nabízí ve 3 variantach a u kazdeho maji SKLADEM. A ted uz nekomunikují vůbec.
    • Dalsi vec je ze stranky jsou .cz ale je to slovenska firma, takze i doba dodani se o necobprodlouzi.
    • Jsou to arogantní idioti a zloději a nedoporučuji neco od nich objednávat.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• - Zbozi, ktere je inzerovano "skladem", skladem neni.
    • - Vyhybaji se komunikaci, respektive po urgenci Vam prislibi, ze se ozvou, ale to se jiz nekona.
    • - Dosud jsem nedostala platbu za nedorucene zbozi zpet.

Tento obchod rozhodne nedoporucuji.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Proti mám jen asi toto: zaplatíte a nikdo vám nic nepošle
    • Na telefoně jsou nedostupní a na email neodpovídají.

Prostě okrádají lidi. Nic nekupujte

• komunikace
    • rychlost dodání
    • kvalita
    • limitované edice parfémů, které se již nevyrábí

Tento eshop jako jediný v ČR nabízí limitovanou edici parfému od YSL. Tato edice se vyráběla pouze do roku 2013 a oproti klasické edici vyráběné nyní, se liší mnohem vyšší výdrží a intenzitou. Po přečtení recenzí na obchod jsem popravdě neměl moc dobrý pocit, jelikož firma provozující tento eshop má několik českých i slovenských domén na prodej parfémů. Před objednávkou jsem zaslal email s dotazem, zda-li se jedná o originál a jestli jej mají skutečně skladem. Obratem mi bylo odpovězeno že ano. Po dlouhém váhání jsem udělal objednávku a zaslal peníze. Zboží mi bylo doručeno do 2 dní, originál, a podle batch code byl parfém vyroben 12/2013. Vůně je kvalitní, úžasná a nakonec nemůžu víc než poděkovat a pochválit provozovatele, že tuto edici sehnali a mají ji v nabídce. Ceny jsou velmi dobré, při příštím nákupu budu určitě zvažovat opět tento eshop.

• Suprovi zbozi

Nej obchodik s parfemy

• Vse skvele

Ceny

• Velice slusni ceny na veskery sortiment
    • Nemam nic

Ceny

• Velika spokojenost
    • Kvalita a zbozi jak v obchodech
    • Rychlost dodani

Doporucuji tenhle obchod

• Zboží jsem objednal a došel mi potvrzovací email. Ale po týdnu, kdy jsem neobdrřel žádné další zprávy (zboží mělo být skladem) jsem volal na kontaktní telefon (slovenská předvolba, takže to i něco stálo) a dozvěděl se, že se na to podívají a ještě tentýž den mi napíšou. To se však nestalo a tak jsem byl nucen volat do SR ještě jednou, abych se dozvěděl, že zboží již není a nebude, i když ho stále inzerují (Guerlain Shalimar Parfum). Rád bych upozornil, že Parfumline.cz, Parfumix a Onlineparfum.cz (ikdž .cz, tak opět slovenské kontaktní číslo)

Kdyby člověk sám neobvolával dodavatele, tak se nic nedozví.

• Original zbozi
    • Ceny

• - Ceny
    • - rychlost dodani

Doporucuji!

• 100% spokojenost!! Vune mi slibili do vanoc a v patek byli na me adrese bez zadnych problemu vrele odporucam!

Jsem spokojena :)