• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zboží jsem objednal na dobírku a při převzetí zaplatil. Po rozbalení jsem zjistil, že zásilka je nekompletní. Napsal jsem firmě e-mailem reklamaci, nepřišla žádná odpověď. Zkoušel jsem několikrát volat na tel.číslo, které uvádějí, ale neberou to. V lepším případě e-shop špatně funguje, v horším případě jsou to podvodníci.

Doporučuju raději hledat jiného dodavatele než je parfumline.

• Zboží nebylo vůbec doručeno, žádné informace o důvodu jsem od firmy jsem nedostala.

• sortiment zboží,který se jinde nedá sehnat
    • seriozní jednání
    • žádná

• Prázdny balíček nebyl převzat , ještě, že to bylo na dobírku a nic jsem neplatil, o skutečnosti jsem neprodleně informoval obchod, avšak bez reakce

Pri obejnavce zbozi uvedeno jako skladem, ozvali se po vice jak tydnu ze zbozi nemaji a nabizeli jine ale za vyrazne vyzsi cenu. Na zaklade negativnich recenci jsem pro jistotu objednal na dobirku, za coz jsem ted rad, jinak bych se zaradil mezi spoustu ostatnich kdo ma problem z nich penize dostat zpatky.

• Rychle doruceni (10 dni)
    • Vyborna cena

Obednala jsem si parfem za 100 ml, ktery byl na online obchodu jako dostupny. Po tydnu mi slecna ze zakaznickeho servisu zavolala, a rikala ze je dostupny jenom 50 ml.

Objevila jsem zde miniaturky parfémů, které se jen tak neseženou

cena

Zboží jsem objednala, ale nedorazilo. Telefon nikdo nezvedá, na emaily neodepisují.

• Žádné výhody nevidím, vzhledem k tomu, že mi dluží peníze.
    • Určitě nedoporučuji.

Mají mi vracet peníze za parfém, který jsem zaplatila, avšak mi obratem přišla zpráva, že není naskladněný. Že se mi ozvou, jakmile jim přijde. Několikrát jsem se připomínala, nakonec jsem chtěla teda peníze zpátky, což už asi nevyřeším, jelikož je to prý PROBLÉM PŘEDCHOZÍ FIRMY. Dluží mi doposud 1403kč.

Určitě hledejte hodnocení zákazníků na více portálech, je možné, že si ty 100% spokojenosti píše společnost sama.

Ceny
    Rychlost

Kupoval sem id firmy parfem v a objedbávce bylo prikoupit darkovou krabicku v hodnpte 135 kc navic.rikam si super nemusim darek balit.parfem mi prisel ale misto krasne zabaleneho darku prisla tasticka co koupite za 20kc.

• Hezky voni
    • Dobra cena
    • Rychle dodani

• Nemam zadni vyhrady
    • Hezky voni

• Vysoké poštovné. Cena poštovného, která byla tuším 180,- je naprosto šílená za dva parfémy.
    • Pouze jeden dopravce - uvítala bych jich více - např.uloženku.

Parfém, který jsem kupovala je pouze na tomto e-shopu, jinak bych zde nenakoupila. Jinak jsem byla spokojená, zboží mi bylo doručeno

• Rýchle dodaní zboží
    • Parfém hezky voní
    • Nízke ceny
    • Nemám

• Silná vôňa
    • Rýchle dodanie
    • Dobrá cena

Jsem velice spokojenej se zbožím které jsem si z parfum.cz objednal a také s dodací lhůtou.