• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Zbozi bylo na druhý deň u mne
    • Dobrý vybĕr i ceny

Odporučuji

• Zboží, které jsem si objednala bylo na stránkách ve statusu skladem. Po týdnu, když mi objednávka nepřišla jsem se chtěla informovat, jak na tom je. Bylo mi řečeno že zboží není skladem a od dodavatele přijde příští týden. Abych to shrnula po dobu čtyř týdnů mi bylo slibováno že příští, pak zas ten příští atd. Po Po dlouhém čekání jsem objednávku zrušila.

Zajímavé je, že na internetových stránkách obchodu bylo u dané vůně celé 4 týdny napsáno skladem, ale přitom mi zaměstnanec obchodu stále sdělovat že vůni nemají. Tedy na svých stránkách uvádějí lživé informace.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Velika spokojenost, rychlost dodani nenasla jsem zadne nedostatky

Supr!!

• Obchod bych zatím nedoporučila, před 2 týdny jsem zaplatila, parfém nemám a nikdo nereaguje na mé volání ani emaily.

Obchod nedoporučuji, protože se bojím, že jsem naletěla a nedostanu ani vůni ani své peníze zpět.

• Zatím žádné
    • Nevím, zda jsem nákup uskutečnila na internetovém obchodě jako ostatní kupující, ale bohužel po týdnu objednané zboží nemám a ani své peníze :-(. Komunikace první - okamžitá odpověď, druhá bez odezvy. Co si mám o tom myslet? jedno vím, zde si již nic objednávat 100% nebudu.

V tuto chvíli bych obchod svým známým nedoporučila.

• Jednoznačně je zboží levnější než v kamenném obchode. Nakupuju v pohodlí domova

vynikající obchod! Již nemusím hledat zboží jinde.

• cena!!
    • rychlost dodání

Objednávala jsem s pochybnostmi, protože cena se zdála opravdu nereálně nízká, ale nákup proběhl hladce a velice rychle. Takže za mě 10/10!

• příšerná komunikace
    • již měsíc řeším vrácení chybně zaslaného zboží
    • nedoporučuji

příšerná komunikace
    již měsíc řeším vrácení chybně zaslaného zboží
    nedoporučuji

• Originalita zbozi
    • Zadne

Nakupujte

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Ceny
    • Vyber