• Přehledné stránky
    • Jednoduchost v provedení objednávky

Objednávku jsem provedla 4.6.2020 a stále mi nebyla doručena. Platbu jsem zvolila dobírkou. Dnes jsem volala na kontaktní osobu této společnosti, ale sdělila mi, že není u PC, takže mi nemůže pomoct. Zatím tedy čekám.

• Dobrý den, objednáno 22.4.,do dnešního dne tj 5.5.2020 nedoručeno, ani se neobtěžovali zaslat průběžné vyřizování objednávky. Ještě, že jsem neplatila předem.

• Dlouhá doba dodání
    • Špatná komunikace

Nejhorší je asi komunikace obchodu. Absolutní nezájem o zákazníka. Zboží jsem objednala 30.1., 31.1. jsem jej zaplatila bankovním převodem, aby tam ještě ten den peníze byly. Obchod se obtěžoval ozvat e-mailem 5.2., cituji: "Nový stav: Vzato na vědomí". Co si mám pod tím představit, mi opravdu není jasné. Dnes je 10.2. a neobtěžovali se napsat ani čárku, proč ještě zboží neodeslali. Takže tam musím buď volat, nebo napsat. Naposledy, co jsem tam něco koupila.

Reakce obchodu FM Group

v obchodních podmínkách máme v 6 odstavci toto:

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je od 5 do 20 dnů, není-li uvedeno jinak. Zboží objednáváme z centrály, takže ho nemáme na skladě. Proto počítejte s delší dodací lhůtou.

• parémy výborné
    • cena skvělá
    • dodání ???

Parfémy FM používám přes deset let, ale tentokrát už jsem dost naštvaná, jelikož jsem zboží objednala 14.1., od té doby jak se říká "ani obraz, ani zvuk", jen mi 25.1. přišel dotazník, jak jsem spokojená. Je 4.2. a nic, takže - nejsem spokojená... S parfémy a cenou jsem doposud byla a velmi, ale dodání??? Ještěže je to na dobírku, jinak budu mít strach o peníze.

• Dlouhá doba dodání.

když pošlu email zakaznikovi že je zboži odeslano, tak nebudu čekat dalši 4 dny na zboži.
    dale jsem si objednal zboži podle toho co urgujete na obrazku , parfem s červenym sklem a přišlo mi uplně něco jineho.
    tato firma je katastrofalni, už nikdy nebudu tady nakupovat protože okradate lidi o penize.

• kvalita

• Nabizejí zboži ktere nemaji na skladu.

Kvalita, cena

Mám jen pozitivní zkušenosti

• Zboží jsem si objednala zaplatila ,ale nic jsem nedostala paní nereaguje nebere telefón .

NEDOPORUČUJI

• Poprve se mi stalo, ze zbozo ani po 10 dnech nedorazilo :(.

• rychlost, příjemná komunikace

• sortiment, cena
    • -

• Možnost nakoupit levně drahé parfémy.

Levné parfémy a možnost zakoupení vzorků. Několik jsem si jich objednala. Některé vzorky znám v originálu a skutečně voní stejně.
    S nákupem jsem spokojena, jako dárek vzorek zdarma.
    Určitě zde budu nakupovat.
    Obchod doporučuji.

• Po technické stránce (objednání, doručení, komunikace) je vše celkem OK. Problém je, že zboží naprosto neodpovídá popisu.
    • Nabízené zboží má vzbuzovat dojem, že jde o kopie parfémů renomovaných firem. Nic není vzdálenější pravdě. Vůně, které obchod nabízí jsou originálním vůním podobné asi stejně, jako je podobná vůně pepře a lékořice. Prostě, vůně pojmenovaná "18 FM - nezaměňujte s Coco Mademoiselle - Chanel" není nejen podobná, jako originál Coco Mademoiselle, ale ani ji vzdáleně nepřipomíná, je to úplně jiný parfém. "Zaměnit" by to mohl možná člověk, který nerozezná vůni kávy od vůně benzínu.Asi tak jsou si podobné. Totéž platí o druhé vůni, kterou jsem si koupil - 300 FM - nezaměňujte s Christian Dior - Homme Sport. Netvrdím, že parfémy FM jsou nepoužitelné, nebo že nevoní, jen voní naprosto a zcela jinak, než parfémy, které mají "připomínat".

Pokud chcete náhradu - kopii originálních parfémů (což by podle webových stránek obchodu měly parfémy FM být) pak rozhodně v tomto obchodě nenakupujte. Dostanete úplně, ale naprosto odlišné vůně. Běžné falzifikáty parfémů voní podobně jako originály, jen méně vydrží. Parfémy FM ničím podobné originálům nejsou.
    Na druhou stranu vůně, které jsem dostal, jsou docela příjemné a tak si je nechám na používání např, při práci a pod. Podruhé je ale kupovat nebudu.

Reakce obchodu FM Group

Dobrý den pane Kouřil,
    tak to je mi velice líto.,ale naprosto chápu ,každý máme vnímání vůní ,tak jako chutí a dalších vjemů naprosto jiné ,jen snad bych být Vámi neurážela klienty ,kteří již více jak deset let se vrací pro tu svou vůni a jsou naprosto spokojeni.Jak jsem zmínila jednu vůni může deset lidí vnímat naprosto jinak,je velice důležité jak jste zmiňované vůně použil /ovoněl,vyzkoušel/ ..jelikož u FM máte vysokou parfemaci,tak se nedoporučuje čichat k flakonu,ale nanést na kůži a nechat "rozvonět "a nejdříve po deseti minutách přivonět..a pozor na každém člověku je možná odchylka ve výsledku a to i jen podle nálady se Vám vůně rozvoní jinak než ji znáte .. mám to léty vyzkoušené já ,tak jako všichni zákazníci ale co hlavně musím zmínit?.. kvalitu našich výrobků - dnes a denně mi to potvrzuje mé okolí kamkoliv jdu ... velmi často mi ženy kolem mne co znají vůni,kterou používám chválí a poznají právě podle originálu ! a to je pro mne velice důležité a směrodatné :-) I tak děkuji za Váš čas a názor / když pominu ty urážky/ a přeji krásné dny plné pohody .Jana Mirgusová /za parf /FM

• Velký výběr a kvalita parfemu.

• Se zbožím jsem spokojená, ty vůně,které objednávám mnoho lidí nerozezná od originalu. Spokojenost.

Určitě doporučuji.iduna

• Oblíbila jsem si vůně, které nabízí tento obchod.
    • Nevím o nich.

Ráda se vracím.