• Parfem jsem nedostala a dodavateli je to jedno ! Otřesné

• Zboží v požadované kvalitě za přijatelnou cenu.
    • U druhé objednávky jsem se nechal zlákat dopravou zdrama, která nakonec nebyla...

Doporučuji.

• zadne
    • Otravuje spamy po dodani zbozi.

S kavlitnim antispamovym filtrem to jde prezit. Ale jinak mne tim docela zlobi.

• Parfém je kopie, nikoliv originál

• Zboží dorazilo sice v pořádku, ale krabička byla rozlepená a na zboží nebyla žádná ""plomba"" tak aby bylo poznat že jde o nepoužité zboží. Klidně v něm mohla být jen polovina obsahu a já bych to nepoznala.

• Široký výběr aa moc pěkné ceny!
    • dodací lhůtu! Slibují dodání do 2 dnů, já čekala 5 pracovních dnů a k tomu sobotu a neděli!

Pokud na zboží nespěcháte, klidně si objednejte, budete určitě spokojeni!

• Rychlé vyřízení
    • Nekvalitní a neoriginální zboží

Toaletní vodu Hugo Boss HUGO kterou jsem zde koupil používám asi tak 10let proto si dovolím tvrdit že rozeznám vůni od jiných a dokážu odhadnout jak dlouho by měl originál vydržet. Vůně vody co jsem obdržel je podobná s originálem ale vydrží sotva hodinu pak již není cítit vůbec. Hugo zcela jistě není originál. Už nikdy víc nejlevnější cena na netu.

• Vyzvednuti na dobre adrese

• Žádné
    • Vyší cena

Před nákupem se podívat i na jiné internetové obchody.Po platné objednávce jsem našla objednaný parfém o 150Kč levnější.

• Rozhodla jsem se v tomto obchodě nakoupit, protože v parfumérii jsem tento parfém nesehnala.
    • Nejsem si jista, jestli opravdu prodává originály.

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a naposledy. Parfém Cartier Baiser Vole- parfémovou vodu jsem si koupila v létě na letišti. Parfém stejné značky, který jsem si koupila ve vašem internetovém obchodě se absolutně neshoduje s originálem. Je to napodobenina. Jsem velice zklamaná.

• ceny
    • neorganizovanost - každý měl s sebou vygenerované číslo zakázky, přitom vše bylo řešeno přes jméno klienta. Chtěl bych vidět ten zmatek, když by si objednalo více Nováků. :)

dobrá cena, celkem rychle připraveno zboží, i když bych si před Vánoci představoval mít ten samý den, bohužel špatná organizace práce v prodejně.

Nakoupila jsem, protože jsem potřebovala parfém jako dárek a ten, co jsem chtěla, byl v tomto obchodě nejlevněji. Když už se mělo platit poštovné, objednala jsem nakonec další dva parfémy. Při otevření balíku jsem však zažila nepříjemný šok. Parfém, který měl být darován, byl nezabalený a viditelně již použitý. Proto bych zde již znovu nenakupovala a pokud chcete mít jistotu, že je parfém nepoužitý, hledala bych raději na jiných stránkách.

• rychlost,dostupnost,cena
    • řeším oprávněnou reklamaci, tak uvidíme,jak se obchodník vyjádří

-dostupnost,cena, nabídka
    -oceňuji rychlost objednávky + následné info
    -ve fázi své reklamace ještě nevím
    -viz bod 3

• sortiment, osobní odběr

sedáíolidní

• má webovky, kde jsou nepravdivé informace, tel.č., které je do nějaké firmy, nikoli do parfémů, mejlová adresa, na který nejde email poslat, vrací se jako chyba.

Reakce obchodu Parfémy-Parfemy.cz

Tel. číslo uvedené na webu je a vždy bylo platné, stejně tak email je plně funkční, denně nám volají a píší mnozí zákazníci, tedy těžko říci, kam jste volal či psal, k nám to bohužel nebylo :))

Parfem ani vuni, ani zabarvenim tekutiny neodpovidal objednanemu typu. Bud byl po expiraci nebo se jednalo o padělek

• možnost výběru přes internet
    • Neuspokojivá adjustáž zakoupeného zboží, při ceně okolo 2000 by mělo být lépe zabaleno a ne pouze předáno v igelitovém pytlíku převážně jde přeci o dárky!!!

pokud chcete nakupovat zde, vyžadujte ceně odpovídající zabalení a předání

Reakce obchodu Parfémy-Parfemy.cz

Dobrý den, dárkové či jiné balení zboží nenabízíme, zboží obdržíte vždy tak, jak jej obdržíme od výrobce, pokud byste vyžadoval jiné zabalení, je nutné si toto přikoupit resp. připlatit

• Chybí motivace zákazníka v podobě slev na další nákup.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Parfémovaná voda Lanvin Eclat D'Arpege, kterou jsem zakoupila va Vašem obchodě, téměř nevoní, vzhledem k tomu, že tento produkt mám vyzkoušený z jiných obchodů, nejsem spokojená.

Nejistota co se týká kvality dodávaných parfémů.

• příznivá cena, možnost osobního odběru
    • Objednala jsem Lipocils od Taliky - balení velikosti 10 ml. Zboží nebylo obaleno originální igelitovou folií proti poškrábání a použití. Po týdnu použití už je skoro suché.