• prezyvka neved: Romana
    • Hodnocení 100 Percent
    • Pro: Doporučuji.
    • Protí: Nic.
    • Shrnutí: Slušné ceny

Slušné ceny, slušný vybier

• Jednoduchí jednaní a super rýchle doručerní

Nizke ceny

• Sehnala jsem zde parfém, který je málokde a za super cenu.
    • Nič.

Široká nabídka, dobrá komunikace.

• Neseriozni obchodní jednaní. Nebyl jsem si jistý, zda-li zboží dokáží skutečně sehnat, raději jsem si ověřoval telefonicky. Nadvakrát jsem byl ubezpečen, že vše bude odesláno. Na potřetí mi bylo seriozně řečeno operátorkou, která byla evidentně také rozladěna z jednání této společnosti, že zboží opět nesehnali, at se tedy raději nespoléhám na dodání.

Nikde jinde se partém nenacházel, což bylo samo o sobě podezřelé, že zrovna tento e-shop ho sehnat dokáže. Rozhodně nedoporučuji.

• - snaha problémy řešit
    • - velmi špatná komunikace
    • - žádné potvrzovací maily o přijetí platby/odeslání zboží
    • - relativně dlouhé čekání na zboží

Už bych zde nenakoupila.

• Rychlé vyřízení
    • Zboží skladem
    • Dodání do cca 3 dnů
    • Představoval bych si o maličko lepší komunikaci - nic vážného

Reakce obchodu ParfemProTebe

Děkujeme moc za hodnocení a jsme rádi za Vaši spokojenost. Vy nás posouváte dál.

• Doporučuji, nakoupíte zde levně.

Sortiment.

Reakce obchodu ParfemProTebe

• nízké ceny, velký výběr

• Dobré ceny.
    • nic.

Neměla jsem žádný problém.

Reakce obchodu ParfemProTebe

• Objednala jsem parfém, který jinde již nikdo neměl, přišel v pořádku a do 3 dnů, vše hodnotím kladně.

Vše v pořádku.