Byla jsem velmi spokojena s obchodem i s dopravou.

• rychlé dodání, skvělá komunikace
  • Zboží mi přišlo , ale zcela jiné , než jsem si objednala. Podívejte se laskavě na moji objednávku. Místo růžového lesku , přišel lesk červený, který nepotřebuji, ale vracet ho nemůžu, neboť jsem to otevřela. Jsem velice zklamaná !!

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Reklamace byla ke vzájemné spokojenosti dořešena emailem.

rychlost, spolehlivost

V tomto obchodě jsme nakupovali poprvé, velká spokojenost

Rychlé odeslání. Zboží v pořádku, děkuji a doporučuji

• Rychlost dodání.

• perfektní komunikace, rychlost,...

Rychlé doručení

• první a výborná

V pořádku

Ochota a vstřícnost při komunikaci, rychlost dodání

• rychlost serioznost

• Rychlé a bezproblémové dodání

• Zboží přišlo špatně zabalené, uvnitř krabice bylo zboží poničeny obal voňavky.

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Neobdrželi jsme od Vás žádnou reklamaci k dořešení.
    Zboží by jsme Vám vyměnili, bohužel při přepravě může dojít k poškození.

Doručeno vadné zboží

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za komplikace s Vaší objednávkou. Bohužel jsme od Vás neobdrželi žádnou reklamaci. Určitě by jsme ji vyřešili k Vaší spokojenosti. Stačí poslat email s fotografií produktu a číslem objednávky na náš eshop a my se Vám ozveme.

• Žádná.
    • Nejste přímý prodejce, pouze zprostředkovatel!

Nemám jistotu, že jde o originál, protože by toto drahá zboží muselo být prodáváno s určitou kulturou, nikoliv drogérií, která nesplňuje ani požadavky firmy Chanel - viz probíhající soudní proces s fy Notino!
    V krabici byla hromada šrotu v podobě nařezaných proužků z krabic. Platila jsem plnou dopravu bez jakákoliv slevy a vám nestálo za to zabalit to do bublinkové fólie??? Opravdu "vysoká kultura" prodeje!Teprve po odeslání objednávky sdělíte, že ji bude vyřizovat drogérie VMD! Kdybych to tak chtěla, objednám si přímo, prostě mě oklamal váš název e-shopu Parfemomanie! Mám obavu toto darovat jako vánoční dárek!

Reakce obchodu Parfemomanie.cz

za originalitu parfému ručíme. Při objednávání produktů na eshopu Parfemomanie je v košíku informace, že objednávku pro Vás vyřídí VMD drogerie. Problémy firmy Notino nemají s námi nic společného. Do balíků používáme pouze ekologické obaly (skartovaný papír) - šetříme naši planetu.

S pozdravem Marie Jagošová

• V jeden den jsem obědnal zboží u vás - přišlo za 6 dní. Od jiné firmy v den obědnávky!