• Dobrý den, připojují se ke stiznostem na PARFEM CITY, také mi přišel padělek

PODVOD !!!

• Přidávám se k ostatním recenzím a musím konstatovat, že tento obchod je PODVOD - objednaný parfém CHLOE dorazil v levném flakonu, který ani nešel aplikovat a "vůně" vůbec žádná - naředěná voda. Musela jsem ho vyhodit. NIC ZDE NEKUPOVAT!

NEDOPORUČUJI!

POZOR PODVODNÍCI!!! Velké varování , bohužel jsem si firmu neprověřil a přišel mi padělek, který skoro absolutně nevoněl.Obratem jsem jim poslal výrobek zpět s tím, že chci vrátit peníze v zákonné 14 denní lhůtě. Hodlám na ně podat žalobu na ochranu spotřebitele. Takhle to určitě nenechám ...

• Podvodníci

Obdržel jsem padělek parfému, na reklamaci nereagovali. Až poté, co jsem napsal recenzi na Heureka.cz mě kontaktovala jakási paní Martina ze Slovenska, abych recenzi stáhl, že mi pošle peníze za parfém na účet. Po třech týdnech mi stále nic nepřišlo. Na další emaily už nereagují.

• Od této společnosti,bych si už nic neobjednala.Objednala jsem si parfém a přišla mi toaletní voda.Která nevydrží dlouho vonět.Oklamávají zákazníky.Jsem velice naštvaná,že si takové jednání mohou vůbec dovolit!!!!!!!!!

S tímto obchodem mám velice špatné zkušenosti.Nedoporučuji nikomu,Oklamávají zakazníky!!!!!!

• Klamání zákazníka

Tento obchod rozhodně nedoporučuji.

Objednal jsem si toaletní vodu (EDT) versace eros 200ml. Na místo toho mi přišel "Deodorant" versace eros. mají stejný obal proto jsem si toho všiml až později a samozřejmě fakturu jsem vyhodil. Nemusím podotýkat že deodorant stojí méně a intenzita vůně je taky jiná.

Krom toho místo 200ml balení přišlo 2x 100ml. To by až tak nevadilo kdyby šlo o zboží které bylo objednáno.

Klamání zákazníka !!! NEBRAT

• vše

tak se již provádí "údržba"systému - jako u obchodu levneparfumy.cz. takže všichni ošizení zákaznící přijdou o své peníze.Jedině si zajet na Slovensko .

vazeny anonym

laskavo nas stale nezaplavujte vasimi primitivnymi recenziami,nespajajte nas dokola s niekym s kym nic nemame a piste si vase postrehy tomu koho zaujimaju,lebo budeme muiset vyvodit z toho dosledky za ohovaranie,neviete sa podpisat nejde o nic ine ako len o ohovaranie z vasej strany.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Prodávají padělky parfémů, na reklamační e-mail nereagují.

Nedoporučuji.

Reakce obchodu PARFEM CITY

vazeny zakaznik,vasej reklamacii sa venujeme,bolo vam odpovedane,radi si to znova s vami prejdeme,tovar je original o tom vas nebudeme presviedcat,to aky mate problem s produktom treba vyjadrit v reklamacii.

s pozdravom Parfem-city

• Neobjednávat!!!! - Nejedná se o originální parfémy!

Bohužel jsem nedala na reference ostatních nakupujících a sama jsem se musela přesvědčit, že se opravdu jedná o plagiáty!
    Logo na parfému je pouze natištěné a vůně odlišná od originálu.
    Veliké zklamání!!!
    Za takový hnus by měli dávat minimálně ještě poloviční ceny!!!!!

Reakce obchodu PARFEM CITY

anonym...opat ste nas navstivili a opat pisete klamne postrehy,budte taky laskavy a piste tam kde ste nakupili alebo si piste postrehy niekomu koho budu zaujimat,takto zavadzate nasich zakaznikov !!!

zelame pekny den