• rychlost doručení

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za Vaše vysoké hodnocení. Rychlost nezbytně patří k dokonalému servisu, který se vždy budeme snažit poskytovat všem našim zákazníkům.

Krásné zboží s excelentním servisem poradenství a obsluhy, krásný kamenný obchod s úžasným výběrem.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme vašeho vysokého hodnocení. Kvalita a výběr látek jsou naší prioritou a odborný servis naprosto nedílnou součástí. Moc nás těší i ohodnocení prodejny, protože si dáváme záležet na každém detailu tak, aby vše odpovídalo vysokém standardu, který naši zákazníci právem očekávají. Srdečné díky za ocenění!

Uzasny servis, nadherne kvalitni materialy

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřelé díky za vynikající hodnocení. Nesmírně si vážíme toho, že se k nám vracíte a jste spokojená s nabídkou, kvalitou i servisem.
    Těšíme se brzy na shledanou!

Vynikající přístup obchodu k zákazníkovi, spolehlivý.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za Vaši podporu a hodnocení. Bez spolehlivosti si naše služby neumíme představit a děláme vše proto, aby se naši zákazníci u nás a s námi cítili skvěle. Protože Vy a všichni naši zákazníci a jejich spokojenost jsou to nejcennější, co máme.

Perfektní spolupráce, rychlé odesílání, kvalitní trendy látky, knoflíky. Doporučená údržba látek a kvalitní prací prostředky.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho hodnocení našeho zboží i servisu, který je nedílnou součástí všeho, co děláme. Mnohokrát děkujeme za Vaše ocenění!

• zajímavý výběr pletacích přízí
    • 0

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za krásné ohodnocení. Všechny produkty, které prodáváme, vybíráme s velkou pečlivostí a záleží nám na Vaší spokojenosti.

Ponuka zaujímavých a kvalitných materiálov.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Děkujeme velice za vysoké hodnocení. Na výběru těch nejkvalitnějších látek a jejich designu si dáváme velmi záležet a velmi si vážíme toho, že to oceňujete.

• Články nejsou umístěny celé na web stránkách, pouze přes FB.

Velmi rychlé dodání, kvalita látek vynikající.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za vynikající hodnocení. Kvalita a servis, včetně bleskového dodání, je u nás na prvním místě.
    Články sdílíme na FB i Instagramu a jsou veřejně přístupné. Ale slibuji, že do budoucna zapracujeme také na našem blogu přímo na stránkách, aby byly všechny novinky na jednom místě. Ještě jednou díky!

Som veľmi spokojná, určite budem nakupovať aj v budúcnosti

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřelé díky za krásné hodnocení. Nesmírně nás těší Vaše spokojenost a to, že se k nám budete vracet, je pro nás tím nejvyšším oceněním! Děkujeme!

• Profesionalny pristup, nadstandartny tovar,expresne dorucenie.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme Vašeho báječného hodnocení a ocenění zboží i servisu. Srdečně děkujeme!

******

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za ohodnocení.

Objednávka přišla do 3 dnů. Vše bylo naprosto v pořádku.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřelé díky za Vaše skvělé hodnocení i doporučení.

• rychlost, spolehlivost a vysoká kvalita

opravdu luxusní látky

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme Vašeho krásného hodnocení. Prvotřídní servis i kvalita jsou naší prioritou a je pro nás nesmírně důležité, pokud to naši zákazníci oceňují. Děkujeme!

Tovar bol v uplnej zhode s charakteristikou obchodu, aj farebne aj kvalitou zodpovedal ocakavaniu.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za výtečné hodnocení. Naší snahou je nikdy nezklamat žádného z našich milých zákazníků a nabízet co do kvality i vzhledu jen to nejlepší.

• Promptne dodanie tovaru, starostlivo zabaleny tovar, mily darcek je uz pravidlom.
    • Profesionalny pristup!

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho ocenění celého našeho servisu a rádi jsme Vás potěšili. Ze srdce děkujeme za vynikající hodnocení.

• Spolehlivost a to je hlavní. Děkuji.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mockrát děkujeme za ocenění. Je pro nás naprosto nezbytné, aby se u nás zákazník vždy mohl spolehnou, ať už na kvalitu zboží, rychlost dodání nebo kteroukoliv další související službu.

• velký výběr luxusních materiálů

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřelé díky za skvělé hodnocení. Na výběr a šíři sortimentu velmi dbáme a snažíme se ho stále obohacovat.

• užasná nabídka sortimentu
    • dosti vyšší ceny,

Nákup na eshopu, přehledně zobrazené barvy odpovídají skutečnosti.
    Komunikace s paní majitelkou byla super,vyšla mi ve všem vstříc. A malý dáreček u zakoupeného zboží potěšil. děkuji,

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velké díky za výborné ohodnocení. Na výběru našich látek si dáváme velmi záležet, stejně tak i na prezentaci, aby Váš nákup byl co nejpříjemnější. Ceny u nás odpovídají kvalitě nabízeného zboží, kterou držíme na nejvyšší úrovni. Velmi nás těší Vaše spokojenost a pochvalné vyjádření.

• kvalitní látky
    • výborná komunikace
    • luxusně zabalené zboží
    • Děkuji za malý dáreček

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za Vaše skvělé ohodnocení. Kvalita i servis jsou pro nás stěžejní a vždy se snažíme naše klienty potěšit i něčím drobným navíc. Krásné látky milujeme a nesmírně si vážíme každého, kdy s námi tuto vášeň sdílí.

super kvalita, rýchle dodanie

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Srdečně děkujeme za ocenění kvality i servisu, Vaše spokojenost je pro nás důležitá.