Krásné látky, zabaleny do krásného hedvábného papíru.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřelé díky za výborné ohodnocení. Kvalita je pro nás důležitá nejen u zboží, které nabízíme, ale i v jeho prezentaci a také servisu, který od nás naši klienti právem očekávají.

• Velmi krátký čas zaslání látky; pěkně zabalené zboží (hedvábný papír, krabička).

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velký dík za ocenění našeho servisu, je to pro nás nesmírně důležité. Mnohokrát děkujeme za krásné hodnocení!

Seriozní obchod s velmi kvalitním zbožím.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme Vašeho ohodnocení. Spolehlivost, serioznost a kvalitu jsme si od počátku nastavili jako hlavní přístup, se kterým chceme krásné látky našim klientům nabízet. Děkujeme!

• Rychlá reakce a spolehlivost.

Ráda zde nakupuji. Látky tady jsou velmi kvalitní, v široké nabídce, personál se věnuje každému zákazníkovi s velkou trpělivostí a hlavně se znalostí věci. Umí dobře poradit.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi nás těší takto skvělé hodnocení a obzvlášť si ceníme názoru stálé klientky. Uděláme vždy maximum pro to, abyste se k nám ráda vracela. Srdečně děkujeme!

Bezproblémový a rychlý obchod.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřelé díky za báječné hodnocení! Důvěra našich klientů je pro nás nejpodstatnější. Uděláme vždy vše, co je v našich silách, aby nákupy u nás byly komfortní, rychlé, kvalitní, prostě k Vaší spokojenosti.

• Velmi kvalitní zboží

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho ocenění kvality našeho zboží i servisu. Veškeré zboží máme skladem a je pro nás důležité, aby zákazníci nemuseli na svou objednávku dlouho čekat. Děkujeme za skvělé hodnocení!

Bezchybná komunikace a doručení.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za skvělé hodnocení. Považujeme za nesmírně důležité, aby kromě zboží byly nadstandardní i naše služby. Moc nás těší Vaše ocenění.

Skvele zbozi, perfektni servis

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Obrovské díky za ocenění našich služeb i zboží, které nabízíme. Velmi si vážíme Vaší přízně!

• Šikovně umístěný v centru, rozlehlý, vzdušný. Látky nejsou v rolích, takže se lépe prohlížejí, je to super.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme |Vašeho hodnocení. Prodejnu jsme ladili s velkou pečlivostí tak, aby se naši zákazníci cítili příjemně a užili si čas, který potřebují k výběru nebo třeba jen pro inspiraci. Dostupnost a přehlednost byl jeden z našich cílů a mockrát děkujeme za ocenění naší snahy.

Výhodou je rychlá reakce, kvalitní poradenství a důvěryhodnost.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za vynikající hodnocení. Velmi nám záleží na spokojenosti našich klientů, vždy se snažíme, aby nákup u nás byl komfortní a přinášel radost. Pokud se na nás obracíte s důvěrou, je to naše největší odměna!

Vše bez problému, zboží dorazilo hned, v pořádku, dobře zabalené, je možné si zadarmo objednat vzorečky.
    Omylem jsem objednala a zaplatila dvakrat to samé, majitelka mi hned volala, jestli jsem se nespletla a poslala peníze zpět.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Srdečný dík za skvělé ohodnocení. Komunikace a péče o zákazníky jsou pro nás stejně důležité jako kvalita našeho zboží a služeb. Velmi nás těší Vaše sdílená dobrá zkušenost a moc za ni děkujeme.

Krásné zboží

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velké díky. Naše zboží pečlivě vybíráme a moc nás těší, když se našim zákazníkům líbí. Velmi si vážíme Vašeho hodnocení.

Doručení rychlé a vzorky přehledně popsané.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Děkujeme z celého srdce za báječné hodnocení. Rychlost doručení je jednou z našich priorit. Zasílání vzorků a jejich přehlednost pokládáme za důležitou a nezbytnou součást našich služeb zákazníkům, kteří se chtějí v klidu a pohodlí zorientovat v naší nabídce.

Nabízené zboží je vskutku excelentní.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za vynikající hodnocení. Velmi dbáme na kvalitu i výjimečnost našich látek a nesmírně vážíme si Vašeho ocenění.

• Vzdy poradi a nejdeme nejlepsi materiál.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Srdečné díky za krásné hodnocení a ocenění služeb i zboží. Je to pro nás nesmírně důležité a jsme velmi potěšeni Vaší hezkou zpětnou vazbou.

• Velký výběr a vysoká kvalita zboží
    • Krásný prostorný showroom
    • Velmi ochotná paní majitelka

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velmi si vážíme Vašeho výtečného hodnocení. Vysoká kvalita a výběr nabízeného zboží v příjemném prostředí je přesně to, co chceme našim klientům nabízet a věříme, že se nám to daří. Mnohokrát děkujeme za návštěvu a těšíme se na brzkou shledanou.

• Krásné látky

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Mnohokrát děkujeme za Vaše ohodnocení a doporučení. Látky jsou naší velkou vášní a jejich výběru, kvalitě i nabídce věnujeme maximální pozornost. Velmi nás těší, že to oceňujete. Díky!

Vždy ma poteší voňavý balík a gombík pre šťastie.

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Vřele děkujeme za Vaše nádherné hodnocení. Ke skvělému servisu patří i drobné maličkosti pro radost. Děláme vše pro to, aby si naši zákazníci nákup užili, aby se z něho těšili a rozbalování bylo radostí a potěšením.

• Velký výběr kvalitních látek, které jinde nekoupíte

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Nesmírně si vážíme Vašeho ohodnocení. Kvalita a výjimečnost je přesně to, co si naši zákazníci zaslouží, přesně to, co jsme si vytkli jako cíl a z čeho nikdy neslevíme. Srdečně děkujeme, že to oceňujete!

velký výběr

Reakce obchodu ParExcellence.cz

Velké díky za skvělé hodnocení. Široký výběr těch nejkvalitnějších materiálů byl, je a bude vždy naší základní filosofií a velmi nás těší, že to oceňujete. Děkujeme!