• nakoupil v obchodě Parádní dárky před 6 lety

• ochotná a vstřícná komunikace
    • partnerství se slevovými portály
    • na velikost malé plechovky zbytečně drahé poštovné
    • malé zásoby zboží při slevové akci

nakoupila bych tu určitě znova, kdyby mě něco zaujalo

• nevím
    • Společnost vyhlásila velikou akci a nebyla schopna dodržet podmínky - nabízený sortiment, kvůli kterému jsem kupovala poukaz

Velmi slabé... Zakoupila jsem poukaz na Slevomatu, firma od nákupu poukazu několikrát měnila nabízený sortiment. Nekontrolovala jsem každý den jejich nabídku, tím pádem jsem propásla požadované zboží, zbylo jen méně atraktivní. Dle informace společnosti si zákazníci měli hned rezervovat zboží při koupi poukazu. Dle mého názoru nemá firma vypisovat akci, při které není schopna dodržet podmínky. Za mne nedoporučuji!

• nakoupil v obchodě Parádní dárky před 6 lety

• zboží neporušené, správně zabalené
    • dobrá cena
    • jedinečné dárky

doporučuji ostatním, zboží bylo dodáno velmi rychle, měl jsem obavy, že zboží dorazí poškozené, ale balíček byl zabalen do skartovaných papírů, takže vše bylo v pořádku, výborná komunikace (informace na mail)

jsem spokojena

• exoticke semena rostlin