• Ochota vyjít vstříc

• skladem je zboží, které není jinde ke koupení

zboží do týdne od objednávky doručeno, rostliny v dobrém stavu

- rychlost vyřízení objednávky
    - ochotnost k vyřízení stavu objednávky
    - příjemný personál
    - dobrá cena

• zadne
    • nejsou schopni dodat zbozi ktere nabizi

velice nespokojena

• Dlouha dodavka zbozi

velký výběr
    bezvadná komunikace s obchodem

• Nespolehlivost, nulová komunikace.

Nedoporučuji !!!

• došla mi pouze polovina zboží,bez jakekoli komunikace

• - zboží nebylo dodáno
    • - špatná komunikace
    • - neochota k řešení problému

- 31.8. avizovali odeslání balíku, který nedorazil
    - když v pátek nedorazil,balík jsem sháněla sama
    - v pátek odpoledne už nebyli dostupní ani na telefonu ani na email mi nikdo neodpověděl.
    - reakce až v pondělí - prý balík zůstal na provozovně vinou přepravce - to tam jako ležel zabalený od středy?
    - prý dnes posíláme znovu - to bylo 5.9., ale když mi nic nepřišlo, v pátek 9.9. jsem objednávku zrušila
    - nejsem si jistá, že by byly rostliny v pořádku.
    - toto byl můj první i poslední nákup na těchto stránkách.
    - u živých rostlin
    nebyli dostupní

• Zboží jsem objednala, následně nu napsali, ze zboží odesílají, ale do dnešního dne (10dni od objednávky) mi nic nedorazilo.
    • Na obchod jsem psala, ale bez odezvy.

• přepravní společnost

Zboží jsem objednal 15.8.v pondělí. Ve středu jsem dostal zprávu, že zboží převzala přepravní společnost. Od té doby (tj.12 dnů) nic. Od 25.8. mi ani neberou telefon.

• Rychle přehledné
    • Popis rostlin bylo by dobré uvádět jak bude rostlina v dospělosti velká šířku a výšku

Určitě ano

Dorazily krásné zdravé sazenice. Děkuji.

• Široký výběr,objednané zboží ma deklarovanou velikost,nepočítá se rozměř květináče,což u jiných prodejců není zvykem.
    • Výběr dopravce,který i přes můj včasný dotaz,zda zboží doručí blíže ke 14.hodině nebo blíž k 17.hodině(interval doručení),mi byl sdělen řidičem čas kolen 14.hodiny,zboží dorazilo v 18 hodin.

Kvalitní zboží,špatný výběr dopravce,zboží bylo naležato pod dalšími krabicemi,přitom mělo být přepravováno ve svislé poloze,ani obal neposkytoval dostatečnou odolnost vůči nepřiměřenému zacházení.

• nedošel mi mAIL

DOPORUČUJI

• Doručení velmi těžkého a objemného zboží domů, rychlost komunikace v případě problému
    • Komunikace se zákazníkem, doprava pomocí Intime - velmi obtížná domluva na čas doručení.

V obchodě jsem objednávala cca 160 litrů substrátu. Nejprve jsem nebyla informována o tom, že zboží odešlo, a až po komunikaci s kurýrem jsem zjistila, že v obchodě spletli objednávku a odeslali ji nejprve jako nekompletní 2 balíky ze 3 a později odeslali 3- balík jako novou objednávku, a první část objednávky proto nemohla být doručena, musela jsem tedy sama s dopravcem domluvit, jakým způsobem mají v eshopu objednávku upravit, aby mohla být doručena. Naštěstí byli v eshopu alespoň dostatečně rychlí, takže objednávka mohla být hned následující den v pořádku doručena.

• produkt se mi líbil na stránkách obchodu,
    • cena při výběru byla ve srovnání s jinými dobrá
    • zboží došlo v krabici od nějakého světla, po rozbalení byly květináče vysypané, v krabici ležely
    • velikost obalu neodpovídala tomu, že by vysypání hlíny způsobila přeprava, v krabici byly nějaké igelity, které asi měly zabránit vysypání.
    • velikost produktu /keře ibišku/ měli asi 15 cm, v nabídce bylo 30-40 cm /, asi mysleli i s kořeny

obchod určitě nedoporučím svým známým zahrádkářům
    na dotaz, proč přišla zásilka v tomto stavu a jiná velikost produktu, mi paní z obchodu obratem napsala, že za to může přepravní firma, asi se keře cestou scvrkly

• Rychlé jednání
    • max. spokojenost
    • žádné slabiny

• koupila jsem určitý druh hortenzie

spokojenost (první objednávku jsem musela zrušit, nebyla to chyba obchodu, ale INTIM-u, špatně naloženo a nedoručeno), zahradnictví poslalo nové rostliny opět - vše v pořádku

Velice rozumné ceny, brzké dodání, dobrá komunikace, jednoznačně doporučuji všem.