Deset dní čekám na pokyny k platbě.
    A nic .
    Až po telefonu se dozvím že zboží vůbec nemají. I když mají psáno skladem

Nakupujeme zde pravidelně. Rychlý a spolehlivý obchod.

Rychlost vyřízení objednávky.

• Velmi špatná komunikace.

Objednal jsem zboží, které bylo na e-shopu uvedeno jako dostupné ihned. Obratem přišel potvrzovací mail.
    Po 7 dnech napsal obchodní zástupce mailem, že se značkou, kterou jsem na e-shopu objednal, už nespolupracují, že zboží nedodají a nabízí zboží jiné značky, ovšem citelně dražší. Po mé reakci, která byla samozřejmě nesouhlasná, absolutně řádná odezva.

• dobrá komunikace

• Rychla reakce i dodani.

• Poté, co jsme zadali objednávku, jsme byli informováni, že objedané zboží (ač k dispozici na e-shopu) nemají skladem. Nabídli nám náhradní alternativu. Přestože byla v podobné výši (rozdíl necelých 100,- Kč), jako objednané, naúčtovali nám navíc manipulační náklady ve výši 130,- Kč, které v původní objednávce naúčtované vůbec nebyly. Toto jednání nám přijde jako velmi neseriozní. Příště zboží objednáme z jiného, spolehlivého e-shopu.

Bohužel tento internetový obchod nemůžeme z vlastní zkušenosti (vzhledem k výše uvedenému) doporučit :-(.

vše v pořádku

Objednávka 8.8.2019.
    9.8. přišel e-mail, že zboží není skladem, u obchodního zástupce zjistí kdy bude. Od té doby bez reakce.
    15.8. jsem si teda zavolala sama, jak to vypadá s dostupností, abych si zboží objednala jinde.
    23.8. mi zboží snad doručí.
    Ještě, že jsem nic neuhradila předem.

• V obchodu jsem nakupovala opakovaně během několika let, vždy naprostá spokojenost až dosud.
    • Dodání zboží trvalo 12 dnů! Čistící prostředky byly volně ložené v otevřené krabici, silně zaprášené, jeden rozprašovač byl naprasklý a malé množství čistícího prostředku vyteklo do krabice.

Budu silně zvažovat, jestli služeb tohoto obchodu pod novým vedením ještě někdy využiju.

• Fakturu jsem zaplatil, ale nebyl mi dodán jeden objednaný produkt, který byl součástí platby. Vzhledem k již vytištěným platebním dokladů, řidička nevěděla jak postupovat a tak jsem vzhledem k částce nedodaného zboží nechtěl stornovat objednávku. Do kopie dodacího listu jsem uvedl, že produkt nebyl dodán, řidička dodávky zboží to potvrdila svým podpisem v kopii i originále dodacího listu. Produkt do současné doby nebyl dodán.
    • Po obdržení části objednávky jsem ihned kontaktoval obchodní oddělení. Bylo mi přislíbeno, že v dané věci bude provedena náprava. Do současné doby se nikdo již neozval.

Pracovnice obchodního oddělení byla ochotná, příjemné jednání. Zboží bylo zasláno dle požadavku.

• Rychlé vyřízení objednávky

Vše OK,až na dobu dodání

Velký výběr.

• Spokojenost

Jsem s nákupem spokojen.

Mohu doporučit, spokojenost.

• rychlé dodání, dobrá komunikace,

velká spokojenost,přehlednost a rychlost

• Rychlá dodací lhůta ,než u jiných dodavatelů.