žádná odezva, peníze byly ze strany zákazníka zaslány již 3.8. do dnešního dne zboží nedorazilo.

• rychlé doručení
    • velký výběr zboží
    • komunikace se zákazníkem
    • na eshopu mi chybí možnost platit kartou

Eshop má veliký výběr zboží, našla jsem tam, co jsem dlouho hledala a v kamenných obchodech se většinou nenachází. Trochu mě mrzí, že jsem na stránkách nenašla možnost platit kartou, takže jsem zaplatila převodem na účet. Rychlé doručení přes osvědčenou Zásilkovnu.

velký sortiment zboží,dobrá komunikace a solidní ceny.

Dobrá komunikace, spolehlivý.

chvíly sem mněl obavy jestlimyto příjde jelikož až po objednaní jsem zjistil hodně negativních recenzi ale přišlo to rychle.

• komunikace

nebrat

• NIC
    • Všechno

Děs tenhle eshop.

• Nevim

Neprehledne a špatna komunikace

• První zkušenost s tímto obchodem. A zřejmě i poslední. Zboží jsem objednala, po urgenci jsem byla opakovaně ujišťována, že je vše na cestě. Avšak po dvou týdnech se stále nic neděje a ani mi již neodpověděli na dotazy a maily ohledně mé rozjednané objednávky.
    Nedoporučuji nikomu.

Obchod nedoporučuji.
    Do poznámky jsem uvedla, že chci určitou verzi
    panenky Evičky, to ovšem nebylo respektováno a dostala jsem jinou verzi, aniž bych byla upozorněna, že mnou požadovaná verze
    pravděpodobně není na skladě.

• Našel jsem tady co jinde neměli, I když ne všechno zboží měli skladem.
    • Na stránkách neměli uvedeno, že dané zboží není skladem a tudíž jsem natěšeně objednával a pak jsem byl zklamán...

Nemůžu hodnotit obchod, byl to můj první nákup a výrobek není skladem a nejspíš ani nebude i když po vložení do košíku nepsalo nic o nedostupném zboží. Ale aspoň mě obchod kontaktoval celkem rychle, že zboží není a nemusel jsem čekat déle.
    Uvádím, že obchod doporučuji, ale nemám osobní zkušenost s prodejem. Můj dojem spíše neutrální - ani nedoporučuji ani doporučuji, ale něco jsem uvést musel.

• Rychlost, vstricnost,komunikace
    • Zadne

Jeste nikde jsem se nesetkal s tak ochotnym a vstricnym vyrizenim objednavky, pani Maryncakovou by bylo treba zasadit do zlata...

• -Rychlost
    • -Komunikace
    • -skvělé ceny

Zboží jsem měla do týdne doma, i když mi psali, že skladem není a budou se snažit poslat balík co nejdřív.
    Jsem z Ostravy, paní se sama navrhla, že mi balík osobně doručí, kdyby dodávka přišla později.
    Ochota a komunikace na výbornou!

• -komunikace
    • -sehnání zboží které nikde na eshopech nebylo
    • -informovanost o dodání a poslání

S tímto eshopem jsem naprosto spokojená, kéž by taková komunikace se zákazníky byla všude.A te%d před vánoci obzvlášť, kdy vše trvá a všichni jedou na 100% .
    Děkuji paní v eshopu, která má lidský přístup a sežene snad vše:)
    Příště jedině v pastelce, a počkám si i klidně!

• zadne

super

Zboží nedorazilo ani po 11 dnech.

• Dlouhá dodací lhůta. Je to již 10 dní a zboží stále nedorazilo...? Zato dorazilo Vaše hodnocení nákupu, které nnení absolutně na místě. Obdržím zboží vůbec?

Vyberte si jiný e-shop!

• Dobrá komunikace ze strany prodejce, proto doporučuji i přes neuskutečněný obchod.