Nevýhodou možnost platby kartou

• Jednají rychle a ochotně.

Špatná komunikace

• možnost vyzvednutí prostřednictvím zásilkovny

rychlé dodání
    kvalitní zboží

zboží došlo v poškozených obalech,měla jsem to pro vnoučata a jelikož jsem neměla prostor na vyměnu zboží,musela jsem krabice slepit.Na první pohled vypadalo zboží jako z bazaru a ne jako nové z obchodu.

Dobrý den.
    V našem e-shopu prodáváme pouze nové, nepoškozené a v žádném případě ne bazarové zboží. Velice nás mrzí že Vám zboží přišlo poškozené. V takových případech zboží zakazníkům vždy samozřejmě vyměníme za nové. Vždy se snažíme zboží řádně zabalit, bohužel i přes to se může stát že dojde během přepravy k poškození. Vždy se snažíme colou věc vyřešit k plné spokojenosti zákazníka.
    S pozdravem Robert Šmíd, PapHračky.cz

objednana jedna mensi vec. Jediny obchod, kde nabizeli i nizsi postovne.

• dobrá cena, krátká dodací lhuta

Už 10 dní čakám na hračku. Vraj bola poškodená, tak u dodávateľa objednali novú. Sama som si zisťovala, prečo to tak dlho trvá, nedali mi vedieť. Začiatkom tohto týždňa mala byť už hračka u nás a nie je. Doručenie v nedohľadne. Nabudúce objednám zase radšej z nejakého overeného eshopu.

Dobrý den.

Děkujeme za recenzi. Zboží které jste si objednala bylo skutečně poškozené. Zjistili jsme to během expedice. Skladem jsme měli pouze jeden kus, a museli jsme tedy nový objednat u dodavatele. O tom že je zboží poškozené a že nebudeme schopni dodat v termínu jsme Vás informovali telefonicky, poté ještě emailem když jste žádala o změnu výdejního místa.

U vetšiny objednávek je zboží doručeno za 2 až 3 dny. Pokud z nějakého důvodu musíme zboží objednat u dodavatele trvá to bohužel déle. Vždy se ale snažíme aby naši zákazníci měli objednané zboží co nejdříve.

• vše OK

• rychlost a komunikace

Vše proběhlo k moji spokojenosti.

Reakce obchodu PapHračky

děkujeme za Vaši recenzi, snažíme se a jsme rádi, když jsou naši zákazníci spokojení a dají nám zpětnou vazbu.

• rychlá dodávka

PapHračky.cz, Robert Šmíd

Rychle a prijemne jednanie.

PapHračky.cz, Robert Šmíd

V popisu hraček se mluvilo o německé firmě (i když nebyla označena přímo jako výrobce) a o tom, jak klade důraz na použití dřeva z lesů obhospodařovaných ve shodě s principy trvale udržitelného rozvoje. Když hračky dorazily, měly na sobě ovšem označení Made in China, aniž by to prodejce u zboží uváděl. Je otázka, jestli to není na hranici klamání spotřebitele...

Reakce obchodu PapHračky

děkujeme za Vaši recenzi.
    Výrobcem hračky je německá firma Legler, a ta stejně jako spousta jiných firem v dnešní době vyrábí některé své zboží v Číně. V případě že nejste se zbožím a jeho kvalitou spokojena, není problém zboží vrátit.

Spokojenost

PapHračky.cz, Robert Šmíd

Nemám žádné výhrady, jsem se vším zcela spokojena.
    Jak s rychlostí objednávky tak i s kvalitou,moc děkuji. Znovu si objednám v tomhle obchodě.

• Rychlý a výhodný nákup

• dobré ceny
    • komunikace

Celkově jsem s obchodem spokojen a doporučuji.

PapHračky.cz, Robert Šmíd

• Vybrané zboží bylo levnější než v jiném obchodě
    • Velmi rychlé vyřízení objednávky
    • Zboží přišlo v pořádku a dobře zabalené
    • Obchod mohu jen doporučit

V internetovém obchodu paphračky, jsem nakupovala poprvé. Vyhlédla jsem si zde hračku pro mého synovce, která zde byla za rozumnější cenu než v jiných internetových obchodech.
    S tímto obchodem jsem opravdu VELMI SPOKOJENÁ a mohu ho jen DOPORUČIT.
    Zboží jsem objednala v úterý a hned v pátek dorazilo domů.
    Pouze drobnosti, které bych případně vylepšila (nejsou to žádné zápory proč zde nenakoupit!!!):
    - Zvolila bych jiný druh dopravy než českou poštu nebo popřípadě formu - balík do ruky
    - Doplnila bych telefonní kontakt pro případné dotazy k produktu