Není žádný problém .Mohu doporučit.Objednávka byla rychle vyřízena.

Reakce obchodu Paperlove

Dobrý den, Markéto, děkujeme Vám a těšíme se, že se k nám zase brzy vrátíte! :-)

• Úžasný obchod, skvělá komunikace.. vždy jsem byl naprosto spokojený, jak s kvalitou zboží tak se samotným obchodem

Moc Vám děkujeme! :-)

rychlé dodání, dobrá komunikace obchodu

Děkujeme Vám za recenzi! :-)

S obchodem jsem naprosto spokojená:)

Reakce obchodu Paperlove

Dobrý den, Zuzko, moc Vám děkujeme za nákup u nás a za recenzi! :-)

• Rychlost dodání zboží
    • Krásně zabalené

Moc Vám děkujeme za recenzi! :-)

Jako vždy dorazilo vše rychle a krásně zabalené, v obchodě mají rozmanité kvalitní zboží, takové on-line papírnictví.

Moc Vám děkujeme! :-)

• Jako vždy rychle vyřízeno, vše perfektní

Děkujeme Vám za recenzi! :-)

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• rychlost dodání
    • doplňkové fotky výrobku v e-shopu
    • velký výběr
    • hezké balení

Reakce obchodu Paperlove

Dobrý den, Veru, děkujeme za recenzi, rádi jsme Vás potěšili! :-)

Rychlý a spolehlivý obchod. Bezvadné zboží za příznivou cenu.

Moc Vám děkujeme za recenzi! :-)

Rychlé vyřízení objednávky. Výborně zabalené. Vše v naprostém pořádku.

• Ohromně milý obchod
    • Balíček krásný
    • Co jsem zatím měla možnost vyzkoušet, tak zboží kvalitní

Reakce obchodu Paperlove

Dobrý den, Radko, děkujeme Vám za recenzi a za všechny pochvaly! :-)

Úžasné zboží

• široký sortiment
    • zmenšující se výběr washi pásek

Reakce obchodu Paperlove

Děkujeme Vám za recenzi, washi pásky jsme již doplnili a výběr by měl být zase perfektní tak, jak jsou naši zákazníci zvyklí! :-)

zboží je dobré ale také trochu drahé

Reakce obchodu Paperlove

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Výrobky společnosti Filofax patří svoji kvalitou k tomu nejlepšímu, co můžete ve světě diářů a zápisníků dostat. Od toho se odvíjí i jejich cena a cenové mantinely, v rámci kterých se snažíme patřit vždy k obchodům, které svým zákazníkům nabízejí výhodné podmínky, ale zároveň také perfektní servis.

Vaše další připomínky rádi uvítáme na [email protected].

• Dobré ceny, rychlost vyřízení objednávky. Velmi dobrá komunikace. Příkladný internetový obchod.
    • Neznám

Vřele doporučuji nákup v tomto obchodě.

Děkujeme Vám za recenzi! :-)

• V popisku zápisníku mají napsáno rozměr A6, ale po té co mi to přišlo jsem zjistila, že to není rozměr A6. Je o dost užší a trošku vyšší. Dost nevhodný rozměr na malý Bullet Journal.
    • Pán na zákaznické podpoře je velmi nepříjemný.
    • Problémy s vrácením i když to vše bylo dle pravidel.
    • Dost uživatelsky nepříjemný formulář pro vrácení zboží.
    • Nefunguje jim určování odkud balíček pošlu zpět. Velmi nepřehledné prostředí pro vrácení přes Zásilkovnu. Přitom u jiných E-shopů s tím není problém.

Pán na zákaznické podpoře mi do telefonu tvrdil, že prý rozměr A6 je orientační a že skutečné rozměry jsou v závorce za tím a že nevidí důvod proč bych se měla zlobit. Jenže by mě v životě nenapadlo kontrolovat jestli mají v závorce za A6 (tento rozměr je definovaný a má tudíž konkrétní rozměry) tento údaj napsaný správně. Vidím A6, očekávám A6. Přestože jsem vše vyřizovala hned bez zbytečného odkládání, pán na zákaznické podpoře mi dělal nepříjemnosti a nechápal proč to chci vrátit. I kdybych neměla žádný důvod nesmí mi ve vrácení bránit když to vracím do 14 dnů od doručení.

Reakce obchodu Paperlove

děkujeme Vám za hodnocení, byť je negativní a přichází několik měsíců po uskutečnění nákupu. Váš případ jsem řešil osobně a rád bych vše uvedl na pravou míru. Případ jsem s Vámi řešil osobně já. Objednala jste si zápisník, který opravdu v názvu převzatém od výrobce má uvedený rozměr A6 (105x148mm). Výrobce toto označení používá u všech svých zápisníků, byť přesně daný rozměr nemají a přesné rozměry zápisníku tak uvádíme v popisu produktu a jsou uvedené i na balení zápisníku (i s informací od výrobce o rozměru A6). Rozměry zápisníku jsou tedy 90x150mm. Od standardizovaného rozměru se tak liší o 15mm v šířce a o 2mm ve výšce. V telefonu jsem Vám řekl, že rozumím, že to může být problém, ale zároveň značení výrobce bohužel nemáme moc ovlivnit ani změnit. Následně jsem se Vás pokoušel provést celým procesem vrácení zboží a zároveň Vám vysvětlit detaily celého procesu, v kterém nabízíme jak nadstandardní dopravu, kterou hradíme my při zanesení na zásilky na jakékoliv podací místo Zásilkovny v ČR nebo jí hradí zákazník v případě, že si objedná vyzvednutí svozem přepravce. Fakt, že jste ve formuláři nemohla najít svoji pobočku bohužel také neovlivníme a po celou dobu jsem se Vám prostřednictvím telefonu snažil vše vysvětlit. Náš proces pro vrácení zboží přes Retino používají naši zákazníci opakovaně již přes dva roky a problémy s použitelností jsme zatím nezaznamenali. Vaše opakované poznámky o našem klamání zákazníků jsem vzal na vědomí a v emailu jsem Vám zaslal kontakní údaje na podatelnu ČOI, kterou jste opakovaně argumentovala. Z naší strany vše proběhlo podle standardních postupů a mrzí mě, že jste i takto byla nespokojená.

Přeji Vám hezký den,
    Jan Ráček, jednatel Paperlove s.r.o.

Vše super

Reakce obchodu Paperlove

Dobrý den, Jarko, děkujeme Vám za recenzi! :-)

• luxusní zboží
    • spolehlivost

Reakce obchodu Paperlove

Děkujeme Vám za recenzi a těšíme se na Váš brzký návrat. :-)

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu Paperlove

Dobrý den, Zdeňku, děkujeme Vám za recenzi! :-)