• rychlé vyřízení a dodání zboží
    • výborná komunikace
    • dobrá cena

Když chcete něco od Panasonicu, tak jedině v Panashopu :-)

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Vyzvednutí zboží proběhlo, také bezproblémově

Vše v nejlepším pořádku

• rychlost a komunikace

děkuji

• Profesionální přístup a zajímavé ceny.

Panashop.cz všem doporučuji pro profesionální přístup k zákazníkovi.

• bleskurychlé vyřízení objednávky
    • pomoc se zabalením zboží při odvozu
    • telefonicky mě informovali, že je zboží připravené

S nákupem v tomto obchodě jsem spokojená, oceňuji rychlé vyřízení objednávky i telefonický kontakt s domluvou termínu převzetí. Líbilo se mi i to, že převzaté zboží bylo opravdu v originálním obalu, který byl čistý, nepoškozený a bytelně uzavřený od výrobce.

• Nakoupil jsem zde zboží(TV Panasonic),které jsem marně sháněl u ostatních shopů a ještě jsem k tomu dostal skvělý dárek.
    • Absolutně nic.

Vřele doporučuji nakupovat v tomto internetovém obchodě.

• Široký sortiment výrobků Panasonic, slušné ceny, komunikace, spolehlivost.
    • Platba převodem prodlužuje dobu dodání, ale většinou to není velký problém.

Doporučuji.

• Nakupoval jsem zde kvůli výhodnému setu TV a BluRay přehrávače, mile mě překvapila rychlost vyřízení objednávky, vyšli mi vstříc i v převozu zboží na druhou prodejnu, pomohli mi vše naložit do auta a přidali i pár užitečných tipů pro montáž - bylo vidět, že své věci rozumí a zaměření na konkrétní značku dává smysl.
    • Nic mě nenapadá.

Výborný obchod, pokud budu znovu pořizovat něco od Panasonicu, půjdu sem.

• Úžasně rychlé doručení.
    • Zboží dobře zabalené.
    • Dobrá komunikace.
    • Nic.

Panasonic je skvělá značka a obchod se podle toho chová.
    Rozhodně doporučuji.

• sluchátka super, pro starší pouze nutné naučit odkládat sluchátka na správnou stranu a místo (led indikace na základně jasně barvou potvrdí), kvituji nevměšování příjmu rádia a mnoho jiných zbytečných funkcí konkurence
    • v návodu neuvedeno, že není nutné vypínat sluchátka k funkci nabíjení. ovládání hlasitosti na sluchátkách stále mechanický trimr (věčný zdroj problémů)

ok

• Super cena, komunikace , dodání obratem.

Doporučuji....

• super kvalita,perfektni jednaji
    • žádné

100% spokojenonost

• Zboží dorazilo v pořádku 2 dny po objednání, komunikace obchodu naprosto v pořádku.
    • Pokud nemusíte, nepoužívejte dopravu GLS. Aniž bych měl možnost to ovlivnit, přivezli mi to v době, kdy jsem byl v zaměstnání a aniž by nabídli alternativu, nechali mi to na nějaký své výdejně, kterou jsem si musel dohledávat.

K obchodu nemám výhrady.

Vše OK

• Rychle zaslani, vse v poradku.

Doporucuji.

vse ok

Vše proběhlo bez problémů

Rychlé jednání, bezproblémové dodání.
    Doporučuji.

• Vše proběhlo v pořádku.

Bez výhrad, solidní jednání.

• Komunikace obchodu, rychlost dodání

Obchod doporučuji