Super nákup

• Nabízí cenove zajímavé zboží

Doporučuji. Teď jsem do konce reklamoval dvě podlahové palubky a vracel nějaké zboží a vše proběhlo v pořádku. Skvělá komunikace,bezproblémové vyřizování.

• zboží dorazilo špinavé - ne poškozené, ale musel jsem 1/3 desek očistit od šlápot, bohužel nebylo zabaleno do papíru či igelitu

vzhledem k ceně spokojen

Objednané zboží dorazilo tak jak bylo domluveno komunikace s obchodem O.K.

• kvalita-cena

Velký výběr,kvalita a cenová dostupnost.

• Přehled,sortiment,rychlost a kvalita

• Výborná komunikace
    • Udávají cenu bez DPH

• Rychlé jednání
    • nevím o nich

I přez drobnou reklamaci obchod doporučuji

• Dostupnost (ostatni tohle zbozi nemeli skladem, bral jsem na pobocce ve Frydku Mistku)
    • Zamestnanci se ke drevu na sklade nechovali zrovna dvakrat ohleduplne. Treba postavili desky primo na zem a pak jim doslo, ze desky nemaji podkladky tak jesterku zdvihli. Takto napriklad znicili spodni desku... Jine desky meli rozbite drazky, kdyz do nich bud vrazili jesterkou nebo nejak pri manipulaci nebo jejich obchodni model funguje primo na zakoupeni zbozi horsi kvality.

Vse super, vstricnost a ochota, jen si zkontrolujte kvalitu zbozi. Poslat nejakym zpusobem primo domu nedoporucuji, protoze meli velke mnozstvi rozbitych kusu a ty jsem samozdrejme nevzal. Mozna maji jine zbozi uplne v pohode, ale pisu svuj vlastni postreh.

• výběr z domova
    • pokud je zboží poblíž bydliště raději osobní odběr

super

• dobré ceny

Na dodaných palubkách kvality A/B byly vady. Obchod převedl do kvality C a na vlastní náklady zaslal v ušetřené ceně další palubky.

• Cena, vice skladů
    • Jiné zboží v e-shope a jiné pak finálně nabídnuto při kalkulaci. několik různých cen na stejné zboží v rámci firmy. Zmatená komunikace.

Pokud mají dost trpělivosti a jsou připraveni na kompromis tak prosím.

• zboží nedoručeno ani za 10 dnů

• Dostupnost a kvalita
    • Žádné

Vřele doporučuji.

• Ze tří plotových rýglů 5m dlouhých, ten jeden byl tak na opékání buřtů, než na montáž kam patří. Kupovat to přímo v prodejně je lepší, můžete si vybrat a doprava cca 20 km za nějakých 900 kč je také zlodějina. Příště radši navštívit přímo obchod a odvést si to sám.

Obchod je zcela v pořádku, doporučuji. Ovšem nepoužívejte dopravu přes Toptrans, dopravce předem znal jen den doručení, domluva s řidičem byla tragická.

• Dobré ceny a výborná komunikace
    • žádné jsem nezaznamenal

Slušný obchod a jednání. Jsem velice spokojen.

• Zboží odpovídá 100%recenzované kvalitě

Tento obchod bych rozhodně doporučil dodané zboží odpovídá recenzované kvalitě dodací doba je velice krátká. Jedinou vítku mám na to že zboží v délce 5M dodávají pouze po Praze a během obědnávky na to není žádné upozornění.