• Kvalitní potraviny s minimem chemických aditiv.
    • Funkčnost eshopu není příliš pohodlná.
    • Rozdílná cena na eshopu a v potvrzovacím emailu objednávky.

Kvalitní obchod s jídlem pro Paleo kulturu, navíc s rozumnými cenami a zbožím, které se jinak velice špatně shání. Vše pro PALEO ale i mimo něj na jednom místě!

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci, ale vůbec nerozumím té části o rozdílné ceně. Pokud byste to mohl víc elaborovat do mailu - [email protected] - díky.

• Spolehlivost a to co jinde nemají.
    • Žádné

Velmi spokojená

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Moc díky za reakci, bude se těšit na Váš další nákup a snad nezklameme!

• nejsou

skvělý obchod

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci, jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a doufáme, že Vás příště nezklameme!

• Komplexní nabídka paleo surovin. Super ceny.
    • Na orientaci ve webových stránkách by se dalo zapracovat.

Obchod doporučuji všem, kteří hledají paleo potraviny nebo obecně zdravé potraviny a jde jim o kvalitu.

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci, na novém vzhledu webu se usilovně pracuje.

• Kvalitní potraviny, které nejsou běžně dostupné v obchodech. Rychlé dodání. Skvělý přístup.

S nákupem jsem byla velmi spokojena. Zboží dorazilo do dvou dnů na Silvestra a dokonce s malým dárkem. Zboží je velmi kvalitní. Tento obchod rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky, jsme moc rádi, že se Vám nákup u nás líbil. Budeme se těšit na Váš další a snad nezklameme.

• Paleo výrobky
    • Zajímají mě, pouze Paleo výrobky, vyhovovalo by mi, kliknout pouze na produkty Paleo, abych nemusela pročítat obsah výrobku a mohla se spolehnout, že je to pro Paleu, vhodné.

Velká nabídka

Reakce obchodu Paleo-Doupě

díky za reakci, snad kromě dvou produktů je vše co není paleo dané do kategorie Ne-paleo, zbytek by měl být splňující paleo standardy. Pokud se však něco nachází špatně, dejte vědět.

• Super ceny produktů

Všem doporučuji nákup v tomto e-shopu. Vždy mě velmi mile překvapí vstřícnost a komunikace ze strany obchodu. Nabízí kvalitní zboží za přijatelné ceny a bleskově dodají. Za mě nákup za 1*

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Moc díky za reakci, bude se těšit na Váš další nákup a snad nezklameme!

• tak akorát komunikace
    • věci, které jsem jinde nesehnal
    • ceny
    • nenašel jsem

Bezproblémový nákup, doporučuji!

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Moc díky, jsme rádi, že se u nás dobře nakupovalo a budeme se těšit na Vaši další návštěvu!

• high quality products
    • -

I can recommend it to everyone, communication is very good and the staff is competent!

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Thank you Malgorzata, we are happy that package arrived in one piece and you can enjoy stuff from us! Cheers to Poland!

• Sortiment, který se jinde nedá sehnat
    • Dobré ceny
    • Vstřícnost při dořešování objednávky

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci, budeme se těšit na Váš další nákup a snad nezklameme!

• Doprava přes Českou poštu

Pěkné,přehledné velky výběr

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci, na dopravě pracujeme a už nyní je dostupná Uloženka, snad co nejdříve bude dostupnou i další způsoby.

• Nabídka zboží, které bych u nás nesehnala

Stojí za zkoušku

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci a těšíme se na Váš další nákup, snad nezklameme!

• doporučuji

jako vycpávku balíku jsem dostala stránky z časopisu:)

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci a těšíme se na Váš další nákup. Snad nezklameme!

• kvalita
    • spolehlivost
    • přehlednost

jsem velice spokojena, určitě zde budu nadále nakupovat

Díky za Vaši reakci, budeme se těšit na Váš další nákup a snad Vás nezklameme!

• Nabízí produkty, které jsou málo dostupné, a jsou zde všechny pěkně pohromadě.

Díky za Vaši reakci, budeme se těšit na Váš další nákup a snad Vás nezklameme!

S obchodem jsem maximálně spokojena, velká ochota a vstřícnost, po telefonické domluvě mi zboží bylo dovezeno na smluvené místo, určitě tam příště opět ráda nakoupím.

Díky za Vaši reakci, budeme se těšit na Váš další nákup a snad Vás nezklameme!

• nabídka bez běhání po obchodech.
    • - jenom malilinkou poznámku : asi častěji doplňovat nabízené zboží?

Doporučuji. Obchod nabízí kvalitní zboží, za přijatelné ceny.

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za Vaši reakci, budeme se těšit na Váš další nákup a snad Vás nezklameme! Bohužel ne vše zboží je neustále dostupné, pokud by Vám příště něco chybělo, co jste u nás byla zvyklá kupovat, pošlete email na [email protected] a zkusíme urychleně sehnat nebo Vás informujeme o dostupnosti. Bohužel nejsme výrobci a tedy občas zboží není dostupné od výrobce/dovozce.

• NABÍZÍ TO, CO JINDE NEMAJÍ
    • pŘÍLIŠ DALEKO ODE MNE

pŘESTOŽE JE DALEKO ODE MNE, NEPOCITUJI TO, VYBÍRAT A NAKUPOVAT BUDU DÁLE.

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za Vaši reakci, budeme se těšit na Váš další nákup a snad Vás nezklameme! Zkusíme se přiblížit k Vám i dalším zákazníkům a nabídnout možnost vyzvednutí co nejblíže Vašemu bydlišti.

• Velký výběr kvalitního zboží.

Rozhodně doporučuji, zboží přišlo pečlivě zabalené, nabídka pestrá. Maximální spokojenost.

Díky za Vaši reakci, budeme se těšit na Váš další nákup a snad Vás nezklameme!

• Suroviny, které nejsou jinde dostupné

Reakce obchodu Paleo-Doupě

Díky za reakci, budeme se těšit na Vaši další objednávku a snad nezklameme!