nabídka na internetu je zřetelná, obsahuje dostatek informací; určité podrobnosti mně byly sděleny individuálně e-mailem; komunikace probíhala rychle a vstřícně; dodání a montáž byly zcela v pořádku, v dohodnutém čase i kvalitě; i kalkulovaná cena byla přiměřená, jsem velmi spokojena; palanda vypadá moc hezky

Dobrý den paní Vilmo,

děkujeme za Vaše hodnocení! :-) Jsme rádi, že se Vám palanda Benedikt líbí a stejně tak i naše služby. :-)

• Kvalitní provedení
    • Jednoduchá montáž

Patrovou palandu jsme kupovali pro děti. Můžu říct, že jsme my i děti spokojeni. I já se svými 160cm výšky v pohodě přikryju dítě na horní palandě. Postele jsou z kvalitního dřeva, krásně zpracované. Schůdky lze připevnit napevno, nebo je nechat zavěšené na hácích a v případě potreby sundat (např. ať mladší dítě neleze samo nahoru) Postele neposílají prostřednictvím dopravců, ale vozí si je sami. Tudíž při předání máte kontakt s výrobcem. Můžete si postele nechat postavit, nebo si je můžete poskládat sami. My jsme skládali ve dvou lidech, bez problémů. Je ale třeba počítat s delší dodací lhůtou, přibližné datum dodání mají napsané na svých stránkách a poté zasílají email s konkrétním datem a časem. Vše proběhlo bez problémů, mužů jen doporučit.

Dobrý den Lenko,

děkujeme za Vaše hodnocení! Velmi si ho vážíme! :-) Jsme rádi a potěšeni, že jste s rohovou palandou spokojeni. :-)

Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

• Skvely vyber. Vyborna a velmi ochotna komunikace-reseni uprav atd.
    • Dlouha dodaci lhuta

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste s námi spokojen/a. :-)

Jsme rodinné truhlářství - manželé Žižkovi. :-) Naši práci milujeme, avšak naše ruce zvládnou pouze určité množství zakázek za měsíc. Délka lhůty tedy závisí na množství objednávek a naší kapacitě. Délku lhůty říkáme vždy na začátku a vždy ji dodržujeme - zhruba měsíc před plánovaným dodáním informujeme o víkendovém termínu dodání a týden před samotným dodání píšeme den a čas. :-)

• Ohledně dopravy časová přesnost
    • Vyrobená palanda je skvěle spasovaná, výborně zaflikovaná, pevná, stabilní, rovnoměrně nalakovaná... prostě PERFEKTNÍ

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za milá slova. Jsme moc rádi, že jste spokojen, jak s rohovou palandou, tak i s námi. :-)
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

V obchodě jsem nakupovala již dvakrát a s výrobky i dodáním jsem naprosto spokojená.

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za milé hodnocení. Jsme rádi, že jste s palandou, se šuplíky i policemi spokojena. :-)
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

• Super přístup, kvalita, zpracování, vzhled výrobku

Dodací doba, ale naprosto chápu, že tento druh zboží se nevyrábí skladem.

Dobrý den Honzo,
    jsme moc rádi, že se Vám patrová postel Norbert líbí a stejně tak jsme mile potěšeni, že jste byl spokojený i s námi. :-) Ano, skladem nic nemáme. Vždy vyrábíme přímo konkrétní postel pro konkrétního zákazníka. :-)
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

• skvělá komunikace, individuální řešení bez problémů, rychlejší dodání než původně odhadnuto

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za milé hodnocení! Velmi si toho vážíme. :-) Jsme rádi, že Vám dřívější termín dodání vyhovoval. I nám to pomohlo, jelikož nám vypadl jiný zákazník z rozvozu. Přeji hezké spaní na palandě Daniel /http://www.palandy.cz/cs/postele/palandy-z-masivu/palanda-daniel.html/
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

• s výrobkem jsem velice spokojen, od samého začátku, kdy jsme řešili konečnou podobu výrobku, smekám nad obětavostí výrobce..
    • konstrukčně je výrobek do detailu promyšlen a získal si nejen mě po technické stránce, ale hlavně děti svým pohodlím..

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za Vaše hodnocení! Velmi si Vaší zpětné vazby vážíme. Jsme potěšeni, že jste s palandou Benedikt (http://www.palandy.cz/cs/postele/palandy-z-masivu/trojluzkova-palanda-benedikt.html) spokojen a stejně tak i s námi. :-) Máme vlastní konstrukční řešení, které je léty zákazníky prověřeno - vyrábíme již 29 let.
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

Velmi ochotní vyřídit objednávku v dřívějším termínu, zařídili dopravu v termínu, který jsme nutně potřebovali

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za pěkné hodnocení. Pokud je to v našich silách, rádi vycházíme vstříc. :-)
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

Vynikající servis, 100% kvalita výrobků včetně jednoduché montáže, dovoz až před dům v ceně.
    Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za pěkné hodnocení. Jsme rádi, že jste s vyvýšenou postelí Hubert (http://www.palandy.cz/cs/postele/vyvysene-postele-z-masivu/vyvysena-patrova-postel-hubert.html) spokojen a stejně tak i s našimi samozřejmými službami. :-) Naše práce nás baví a je milé slyšet od zákazníků, že jsme je potěšili. :-)
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

Velice prijemni a odbornici na svou praci. 25 let v oboru je znat. Zakazka byla hotova jeste drive nez dle dohody.

Dobrý den Olgo,
    velmi si ceníme Vašeho hodnocení. Jsme potěšeni, že jste s dvojpatrem Matouš spokojena a stejně tak i s námi. :-) V oboru jsme již 29 let ;-) Vyrábíme tradiční řemeslnou výrobou, každý kousek nám projde několikrát pod rukama. :-)

• Skvělá komunikace,laskavost, super jednání

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za milé hodnocení. Jsme velmi potěšeni, že jste s námi spokojeni. :-)

• Skvělá komunikace
    • Ochota
    • Kvalitní postele
    • Snadná montáž

S nákupem jsme naprosto spokojeni, komunikace obchodu je perfektní. Palanda (ač jedna z nejobyčejnějších z nabídky) vypadá velmi kvalitně a složenou jsme ji měli raz dva. Mohu jedině doporučit.

Reakce obchodu palandy.cz

Dobrý den, jsme velmi potěšeni za tak milá slova. Vždy nás to velmi povzbudí k další práci a vlije do žil nový elán. Díky Vám, ale i všem ostatním, jsme se stali a stáváme tím, čím jsme nyní. :-) Děkujeme za přízeň - rádi děláme radost.
    Přejeme klidné spaní na palandě Jan. ;-)

Supr obchudek.

Reakce obchodu palandy.cz

děkujeme za pozitivní hodnocení. :-) Jsme rádi, že jste byli s naším obchodem spokojeni. Přeji pohodové spaní na patrové posteli Jakub (http://www.palandy.cz/cs/postele/patrove-postele-z-masivu/rohova-patrova-postel-jakub.html)
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

• Perfekní komunikace, úpravy na přání zákazníka.

Objednávali jsme palandu pro děti. Komunikace ohledně úprav perfektní. Trochu delší dodací lhůta, ale to je samozřejmé s ohledem výroby na zakázku. Objednali jsme si i s montáží a také velká spokojenost. Mohu jedině doporučit.

Reakce obchodu palandy.cz

velmi děkujeme za milá slova - zahřála nás u srdce. Jsme rádi, že jste se vším spokojeni, jak s palandou Max (http://www.palandy.cz...), tak i s naším servisem. :-)

• Příjemná komunikace
    • Velmi hezké a kvalitní zboží za dobrou cenu
    • Ochota dovyrobit jiné díly k patrove posteli např. zvolit žebřík z krátké strany když nevyhovuje boční vlez,..
    • Spokojenost
    • Velmi dlouhá doba dodání ale jen z důvodu hodně zakázek a osobního dodání z jejich strany... ale výrobce nám vyšel vstříc a mohli jsme zvolit jinou dopravu než jejich osobní a zboží bylo o 2tydny dříve dodáno...hodnotíme tedy pozitivně

Obchod doporučuji, zboží kvalitní, dobře řešené, cena velmi prijatelna

Dobrý den paní Lenko,
    velmi děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s námi i s výrobky spokojeni. :-) Co se týče doby dodání - jsme malá rodinná firma a máme určitou kapacitu - zachování vysoké kvality je pro nás prioritou a tak se nesnažíme nic v procesu urychlovat. Výroba trvá určitou dobu a vyřizujeme i předešlé objednávky. :-)
    Přeji pěkné spaní na rohové palandě Max (http://www.palandy.cz/cs/postele/palandy-z-masivu/rohova-palanda-max.html)

Solidnost

Reakce obchodu palandy.cz

Dobrý den, jsem velmi rád, že jste byl s námi spokojen. :-) Přejeme hezké spaní na palandě Bartoloměj (http://www.palandy.cz/cs/postele/palandy-z-masivu/trojluzkova-palanda-bartolomej.html).
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

• Sepisovala jsem výrobci své individuální požadavky. Po objednání mi ihned volal, vše jsme ještě komunikovali po telefonu. Po zvážení některých věcí jsem objednávku ještě měnila a vždy ke mně byli vstřícní. A výsledek je dokonalý.

Reakce obchodu palandy.cz

jsme potěšeni, že jste s palandou Pavel a postelí Norbert spokojeni. :-) Pokud vidíme, že je řešení složitější, je lepší vždy zavolat a vyřešit po telefonu - rádi si popovídáme. :-)
    Jan Žižka - Truhlářství Palandy.cz, přímo od výrobce

• Kvalitní zpracování, za tu kvalitu rozumná cena
    • Pevné rošty
    • ochota a vstřícnost
    • Trochu jsou cítit rošty na palandu nějakým(lepidlem), ale snad to brzy vyvětrá.

Celkově vysoká kvalita, ochota a rozumná cena.

Dobrý den pane Herčíku,
    velmi děkujeme za kladné hodnocení. Jsem rád, že jste s palandou Daniel spokojen. Každý nový kus nábytku voní "smrdí" novotou. Pokud by se to samozřejmě nespravilo, tak nás neváhejte kontaktovat a vyřešili bychom to k Vaší spokojenosti. :-)

• vynikající komunikace
    • kvalitní masivní postel (nosnost 150 kg)
    • možnost zvolení rozměrů postele i matrací bez příplatku
    • montáž
    • záruka 36 měsíců

Palandu Alexander jsme objednávali pro děti, které jsou nadšené. Kvalitní práce, vynikající komunikace a spousta dalších + pro tento obchod, který všem, kdo potřebuje kvalitní výrobek mohu jen a jen doporučit.

Dobrý den pane Viktore,
    Vaše hodnocení nás zahřálo u srdce - děkujeme. Jsme malý rodinný podnik - práce nás baví - vyrábíme s láskou ke dřevu již 28 let. Jsme rádi, že jste s palandou Alexander pro rozměr matrace 184 x 90 cm spokojeni (http://www.palandy.cz/cs/postele/palandy-z-masivu/palanda-alexander.html). :-)