• Nekonečně dlouhá doba dodání

• Když už zavolají, jsou milí.
    • Peníze za nedodané zboží vráceny obratem na účet.
    • Dloouhá doba, než se začne něco dít.
    • Očividná zmatenost a nepřehlednost uvnitř firmy.

Paní, která z obchodu po dvou týdnech od objednávky volala, že jeden kus nebude dodán kvůli dodavateli, byla velmi milá. Na všem jsme se domluvily a část peněz za nedodaný kus mi byl obratem vrácen na účet. Přestože se mnou po telefonu prošla všechny zbývající položky a všechny měly již být skladem, je to již asi týden a znovu čekám, objednávka neodeslána, jiná komunikace také nulová.

Ráda bych informace o mě zásilce

• Zboží bylo uvedeno že je skladem a odeslání bude do 72 hodin už je to asi 10 dní a zboží stále nebylo ani odesláno

Peníze chtěli honem honem a zboží nikde. Než to přijde,tak mi z toho kluk vyroste ☹️.

• Levné zboží
    • Nekvalitní zboží
    • Velmi dlouhé dodání, ani po měsíci mi zatím jedna zásilka nebyla doručena, objednávají odjinud

Velmi dlouhá doba doručení...více jak měsíc

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Objednavka z 21.4. dorazila 26.5., coz uz mi tedy opravdu prijde v dnesni dobe az neskutecne.Na druhou stranu ocenuji kvalitu komunikace, tam problem nebyl.Priste ale v tomto obchode urcite nakupovat nebudu.

• Krásné rychlozavinovacky
    • Měsíční doba dodani

• Zbozi nebylo skladem (podle e-shopu ho měli mít skladem). 14 dní slibovali jak odesílají zboží a nic. Přitom píšou odeslání nejpozději do 72hod. Objednala jsem jinde a druhý den jsem měla zboží doma.

• snaha komunikovat
    • dobré ceny
    • dlouhá dodací lhůta (po 12dnech od objednání ještě nedorazilo)
    • nabízí zboží co pak nelze dodat (nabízí buď vybrat jiné zboží nebo že vrátí peníze)

Velmi dlouhá dodací lhůta. Ve chvíli, kdy už jim došla platba za zboží, teprve zboží objednávali u dodavatele a vysvětlovali mi, že ten ho teprve bude v té chvíli šít. Uznávám ale, že uvedena u zboží je, takže je to moje chyba, že jsem si toho nevšimla. Asi bych si jinak zboží nekoupila, protože jsem ho potřebovala rychle (jako dárek.) Vzhledem ke komplikované situaci a nemožnosti nakupování v kamenných obchodech v době koronaviru jsem objednávku nezrušila a pořád na ni ještě čekám. Obchod ale komunikuje, tak věřím, že snad opravdu dorazí.

10 dní objednáno bylo skladem a pořád nic a ani nějaké vysvětlení

Nákup stále nedorazil a to jsem objednávala skoro před 14 dny...ve stejný den jsem objednávala ještě u dalších dvou e-shopů. Balíčky jsou doma již týden....objednané věci v tomto e-shopu byly skladem. Tudíž z tohoto důvodu se zásilka opozdit nemohla.

hodně slabá komunikace obchodu, úplně minimální, zboží trvalo dlouho než dorazilo, nepřehlednost stránek...

• Doba čekání na objednávku déle než 10 dní, komunikace žádná.

Reakce obchodu PaciPac.cz

Dobrý den, po překontrolování Vaší objednávky nerozumím Vašemu zápornému hodnocení. 18.3.2020 byla vytvořená objednávka, 19.3.20 Vám byl odeslán e-mail o dostupnosti objednaného zboží ( tzv. ,že jste si objednala zboží, které není skladem a má delší dobu dodání )Na strávkách uvádíme dobu Dodání 3-10 pracovních dnů. Dnes je to 8 pracovní den od uzavření objednávky, proto Vás prosím ještě o strpení než zboží naskladníme a vyexpedujeme.
    Přeji Vám hezký den
    PaciPac.cz

• Očekávala jsem vyřízení ???
    • Objednáno,zaplaceno a...nic

Dobrý den, Zdeno,
    Ve Vaší objednávce jste měla objednané zboží s delší dodací lhůtou. Po obdržení částky na náš účet, Vám bylo na email zaslané potvrzení a následně e-mail o delší dodací lhůtě. O tom, že produkt není ihned skladem upozorňuji na webových stránkách a je to uvedeno i u uzavírání objednávky, proto mě mrzí váše nechvalné hodnocení zde.
    Věřím, že je již vše v pořádku.
    Přeji hezký den
    PaciPac.cz

Objednávku obchod přijal, ale zboží neměli k dispozici a zákazníka o tom neinformují.

dobrý den,
    Pokud si dobře pamatuji hovořili jsme spolu telefonicky, kdy jsem Vás komtaktovala o tom, že zboží bohužel nejsme schopni dodat. Bylo Vám nabídnuto jiné řešení Vámi zvoleného produktu, kdy jste mě ujišťovala, že nevadí a není to z Vaší strany žádný problém. Proto opravdu nechápu toto záporné hodnocení.
    Přeji Vám hezký den
    PaciPac.cz

• Dlouhá dodací lhůta oproti jiným obchodům, nefunkční telefon
    • Žádná komunikace

Reakce obchodu PaciPac.cz

O tom že na Vámi objednané zboží je delší dodací lhůta jste informována již před uzavřením objednávky. Ve Vaší objednávce bylo zboží s dodací lhůtou 7-21 pracovních dnů. Náš obchod Vám zboží odeslal po 12 ( ne pracovních ) dnech, proto nevidím důvod k zápornému hodnocení zde na portálu Heureka.
    Hezký den
    PaciPac.cz

• Žádné informace o stavu zásilky,nevím jestli zboží vůbec dorazí a mám strach,že vnuk do oblečení nevejde,pokud bude zboží expedováno až do tří týdnů,což je škoda,protože všechno vypadalo moc hezky .

Dobrý večer,
    Velice nás mrzí Vaše záporná reakce. Po překontrolování Vaší objednávky nevidím chybu na naší straně. V objednávce máte zboží, které je s delší dobou dodání 7-21 pracovních dnů o které Vás informujeme na našich webových stránkách. Jelikož doba uplynutí od uzavření objednávky je 7 pracovních dnů, Vás prosím o strpení než zboží doručíme.
    Přeji hezký zbytek večera
    PaciPac.cz

• Objednávka byla přijata a již 3 týdny de nic neděje. Zboží ještě nedorazilo a ani nevím zda ještě dorazí. Tento obchod nedoporučuji.a