• Výborná komunikace
    • Krásný výběr zboží
    • Objednána souprava pro panenku do kolébky , a je to opravdu velice hezké a kvalitní .
    • Nemám žádnou
  • Nemůžu hodnotit, byla to moje první objednávka.

Vřele doporučuji, zboží krásné s obchodem jsem spokojena.

• Žádnou positivní výhodu nemám:(
    • Nefunkční telefon, žádný email: info: kdy bude zboží doruceno
    • Fuj!!!!!
    • Dlouhá čekací doba
    • Neobjednavejte nic z tohoto portálu!!!
    • Ani na email nikdo nereaguje!!!

Nechápu, jak může heuréka, takový obchod podporovat!!!?!?

Je to pro děti a jsem šokovaná přístupem.

Nefunkční telefon, zboží objednané před 14dny a nic se neděje.

Stálo mě to skoro 2000korun.

Chci peníze nazpět a nevím jak se k nim dostat zpět.

Martina Zemková

Dobrý den, paní Zemková,
    Velice mě mrzí Vaše záporné hodnocení. Pokud vím, chyba byla i na Vaší straně, kdy jsme nebyli schopní se s Vámi spojit. Dne 26.2. 20 jste u nás vytvořila pbjednávku a i přes veškeré společné komlikace bylo zboží 4.3.20 odesláno. Jsem ráda, že jsme nakonec našly společné řešení a zboží Vám bylo doručeno a věřím, že jste nyní spokojená.
    Přeji hezký
    PaciPac.cz

• Očekávala jsem vyřízení ???
    • Objednáno,zaplaceno a...nic

Dobrý den, Zdeno,
    Ve Vaší objednávce jste měla objednané zboží s delší dodací lhůtou. Po obdržení částky na náš účet, Vám bylo na email zaslané potvrzení a následně e-mail o delší dodací lhůtě. O tom, že produkt není ihned skladem upozorňuji na webových stránkách a je to uvedeno i u uzavírání objednávky, proto mě mrzí váše nechvalné hodnocení zde.
    Věřím, že je již vše v pořádku.
    Přeji hezký den

Rychlé jednání ,křesílko pěkné

Objednávku obchod přijal, ale zboží neměli k dispozici a zákazníka o tom neinformují.

dobrý den,
    Pokud si dobře pamatuji hovořili jsme spolu telefonicky, kdy jsem Vás komtaktovala o tom, že zboží bohužel nejsme schopni dodat. Bylo Vám nabídnuto jiné řešení Vámi zvoleného produktu, kdy jste mě ujišťovala, že nevadí a není to z Vaší strany žádný problém. Proto opravdu nechápu toto záporné hodnocení.
    Přeji Vám hezký den
    PaciPac.cz

• Dlouhá dodací lhůta oproti jiným obchodům, nefunkční telefon
    • Žádná komunikace

Reakce obchodu PaciPac.cz

O tom že na Vámi objednané zboží je delší dodací lhůta jste informována již před uzavřením objednávky. Ve Vaší objednávce bylo zboží s dodací lhůtou 7-21 pracovních dnů. Náš obchod Vám zboží odeslal po 12 ( ne pracovních ) dnech, proto nevidím důvod k zápornému hodnocení zde na portálu Heureka.
    Hezký den
    PaciPac.cz

Před 22 dny jsem si objednala zavinovačku, která nebyla skladem a měla být dodána do 21dnů. Před pár dny jsem jim psala e-mail, jestli mám se zbožím počítat a nikdo mi ani nepodepsal . Žádný e-mail ani nic, tady už rozhodně nikdy nic neobjednám.

• Žádné informace o stavu zásilky,nevím jestli zboží vůbec dorazí a mám strach,že vnuk do oblečení nevejde,pokud bude zboží expedováno až do tří týdnů,což je škoda,protože všechno vypadalo moc hezky .

Dobrý večer,
    Velice nás mrzí Vaše záporná reakce. Po překontrolování Vaší objednávky nevidím chybu na naší straně. V objednávce máte zboží, které je s delší dobou dodání 7-21 pracovních dnů o které Vás informujeme na našich webových stránkách. Jelikož doba uplynutí od uzavření objednávky je 7 pracovních dnů, Vás prosím o strpení než zboží doručíme.
    Přeji hezký zbytek večera
    PaciPac.cz

• Objednávka byla přijata a již 3 týdny de nic neděje. Zboží ještě nedorazilo a ani nevím zda ještě dorazí. Tento obchod nedoporučuji.a

V pořádku doručeno

Bylo to rychlé

Slušné a ochotné jednání, dobrá komunikace.
    Krásné zboží, slušné ceny, vše pohromadě :)

Rychlost, kvalita , ochota.

Čepice je luxusní , a capáčky .. Prostě booooží

• Nedoruci zboží
    • Měsíc před Vánoci objednáno ( zboží bylo skladem ) a přesto nebylo doručeno!

Hrůza !!! Takhle to dopadne kdyz chcete udělat radost k Vánocům.

• Moc hezké zboží
    • Dlouhá dodací lhůta