Bohužel musím udělit negativní hodnocení, jelikož jsem z e-shopu objednala figurky na dort, které sice přišly ve velmi krátké době, ale jedna z figurek byla uprostřed zlomená. Ihned jsem kontaktovala e-shop nicméně dvakrát byl můj email ignorován, spojit se telefonicky se mi rovněž nepodařilo. Po dvou dnech mi byl navržen postup, ať figurky zašlu nazpět a budou mi vráceny peníze. Pochopitelně jsem s návrhovým postupem nesouhlasila vzhledem k tomu, že jsem figurky objednala na oslavu, která měla proběhnout v následujících dnech. Nakonec mi bylo navrženo zaslat jen poškozený kus, což jsem udělala (včetně vyplnění reklamačního formuláře - což bylo časově náročné). Očekávala jsem zaslání nového kusů obratem. Dodnes nepřišla žádná odezva. Oslava proběhla již před týdnem a z e-shopu žádné vyjádření. Nedoporučuji.

Super rychlé dodání

Objednáno v klidu a pohodlí z domova

Spolehlivost

Rychlé vyřízení objednávky, rychlá expedice,široký sortiment,přijatelné ceny.

• Kvalita
    • Skvělé ceny
    • Věrnostní program
    • Velký výběr

Zde vždy ráda nakupuji. Stránky jsou přehledné, velké množství zboží, ceny bezkonkurenční díky věrnostnímu programu. Navíc je obchod velmi rychlý a objednávky vyřizuje okamžitě. Další výhodou je vždy perfektně zabaleno veškeré zboží, nikdy se mi nestalo, že by bylo cokoliv poškozeno. Vřele doporučuji.

Široká nabídka zboží

Zboží v pořádku. Jediná otravná věc je, že vám chodí několikrát upozornění na vyzvednutí X dní po tom, co už máte zboží doma (i v neděli ráno).

• Rychlé vyřízení objednávky

bylo rychle dodání dobře zabaleno se zbožím jsem spokojená děkuji

Vždy rychle a bezproblémově vyřízeno, super.

• Rychlé dodání, super výrobky

• Široký výběr pro cukrařinu, pekařinu

• Široká nabídka
    • Barvy, které měly být neonove, vůbec neonove nejsou. Za to ale nemůže samozřejmě tento eshop.

Ceny super, dodání rychle, vše ok. Jen nejsem úplně spokojená se zbožím. Nicméně tento eshop není výrobce.

• Na jedničku
    • Žádná

• zboží bylo včas doručeno
    • Pouze pečící plech jsem předpokládala, že bude vyšší, zvažuji vrácení.
    • Produkty z ozdob dort jsem zatím nepoužívala, tudíž nemohu hodnotit kvalitu

Jelikož jsem zatím produkty nevyužila nemohu zodpovědně hodnotit

• Ochota
    • Zamestnanci
    • Vstricnost
    • Laskavost
    • Dostupnost

• Vse probehlo v naprostem poradku.

• vyřízeno vždy rychle a v pořádku