Vše v pořádku, spokojenost s produkty

• Serióznost.Kupuji pravidelně.

• vše v pořádku

• Rychle dodani

rychle a spolehlive dodani

• dodani dle informací ,spokojenost

Bohužel musím udělit negativní hodnocení, jelikož jsem z e-shopu objednala figurky na dort, které sice přišly ve velmi krátké době, ale jedna z figurek byla uprostřed zlomená. Ihned jsem kontaktovala e-shop nicméně dvakrát byl můj email ignorován, spojit se telefonicky se mi rovněž nepodařilo. Po dvou dnech mi byl navržen postup, ať figurky zašlu nazpět a budou mi vráceny peníze. Pochopitelně jsem s návrhovým postupem nesouhlasila vzhledem k tomu, že jsem figurky objednala na oslavu, která měla proběhnout v následujících dnech. Nakonec mi bylo navrženo zaslat jen poškozený kus, což jsem udělala (včetně vyplnění reklamačního formuláře - což bylo časově náročné). Očekávala jsem zaslání nového kusů obratem. Dodnes nepřišla žádná odezva. Oslava proběhla již před týdnem a z e-shopu žádné vyjádření. Nedoporučuji.

Reakce obchodu OzdobDort.cz

Omlouváme se za komplikace, již koukám, že bylo všechno vyřešeno emailově.
    (Ihned jsem kontaktovala e-shop nicméně dvakrát byl můj email ignorován) - První email jste napsala: Petra Linde, 09.04.2024 16:48, tedy po pracovní době, samozřejmě vám neměl kdo odpovědět.
    (telefonicky se mi rovněž nepodařilo) - Telefonicky se dovoláte pouze v pracovní době od 8 - 16h.
    Druhý email jste napsala ihned druhý den: Petra Linde, 10.04.2024 11:07 a do dvou hodin vám bylo odpovězeno: Lukáš Bílka, 10.04.2024 12:57, tedy kolega se vám ozval ihned druhý pracovní den a ne po dvou dnech jak píšete.
    Kolega postupoval správně a prvně vám nabídl vrácení peněz a pak tedy zaslání nového kusu, ale je vždy potřeba poničení kus zaslat zpět k nám na sklad.
    Ano nový kus se vám měl odeslat obratem ihned po odeslání poškozeného kusu, tedy kolega chyboval a byl na to upozorněn.

Tomáš Vaněk
    ozdobdort.cz

Super rychlé dodání

Objednáno v klidu a pohodlí z domova

Spolehlivost

Rychlé vyřízení objednávky, rychlá expedice,široký sortiment,přijatelné ceny.

• Kvalita
    • Skvělé ceny
    • Věrnostní program
    • Velký výběr

Zde vždy ráda nakupuji. Stránky jsou přehledné, velké množství zboží, ceny bezkonkurenční díky věrnostnímu programu. Navíc je obchod velmi rychlý a objednávky vyřizuje okamžitě. Další výhodou je vždy perfektně zabaleno veškeré zboží, nikdy se mi nestalo, že by bylo cokoliv poškozeno. Vřele doporučuji.

Široká nabídka zboží

Zboží v pořádku. Jediná otravná věc je, že vám chodí několikrát upozornění na vyzvednutí X dní po tom, co už máte zboží doma (i v neděli ráno).

• Rychlé vyřízení objednávky

bylo rychle dodání dobře zabaleno se zbožím jsem spokojená děkuji

Vždy rychle a bezproblémově vyřízeno, super.

• Rychlé dodání, super výrobky