• nekomunikují
    • po 14 dnech od objednávky žádná reakce

• nulová komunikace, na telefon uvedený na stránkách se nedá dovolat, na mail nikdo neodpovídá

výborná komunikace obchodu!

• Nekomunikují! Na dotaz neodpoví. Nezasílají aktualizace objednávek.

Zkuste nakoupit a uvidíte. Pokud máte dost času, snad Vám zboží doručí. Neplaťte předem!

• Na objednávku zboží s dostupností "Ihned skladem" eshop vůbec nezareagoval, ani na emailovou urgenci. Uvedený telefon nikdo nezvedal.

• Velký výběr

Velký výběr a super ceny

• Zboží za dobré ceny
    • Mají v nabídce i zboží které není skladem

Objednala jsem si vonné kameny a dva éterické oleje, kameny dorazily, ale bohužel ani jeden z olejů momentálně nebyl skladem.

• -velký výběr zboží
    • zoufale pomalá komunikace
    • nezaručení toho jestli zboží mají a jestli vůbec mít budou
    • po týdnu od objednání první email se stavem co se děje

objednal jsem si světlo trvalo 6 dní než se vůbec něco stalo resp než přišel omluvný email, že neví, jestli zboží vůbec bude a jelikož doma potřebuji něčím svítit, tak jsem zrušil po 8mi dnech objednávku.Ještě že jsem neplatil předem.
    doporučuji...zkusit jiný obchod

• velký výběr zboží
    • slušné ceny
    • velmi dobrá komunikace a v případě potřeby alternativní návrh
    • přehledné webové stránky
    • velmi dobré zkušenosti z předchozích nákupů

V tomto eshopu nakupuji pravidelně a mám jen ty nejlepší zkušenosti. Zboží dorazilo vždy v pořádku a dobře zabalené. Když jsem si nebyla jista svou volbou (jsem žena a světlům a žárovkám vůbec nerozumím),dostalo se mi od majitelky vždy jasné odpovědi či doporučení na které jsem dala a nikdy nelitovala. Tento obchod jsem doporučila i svým známým a doporučuji jej i ostatním.

• Absence komunikace. Zboží dávno zaplaceno, zatím nic nepřišlo, e-maily bez reakce a na telefonní číslo se nelze dovolat.

Příště rozhodně už tento obchod nevyhledám.

tuto stránku už nikdy nenavštívím. Škoda že nefungují jako jiné společnosti.

není skladem i když na webu skladem je

• Nema zbozi skladem, i kdyz tvrdi opak

Zakoupil jsem si pres tento eshop dva lustry, ktere byly vedeny jako skladem. Po dokonceni objednavky jsem dostal email s informaci, ze zbozi neni skladem, ale ze by ho meli za 8 dni naskladnit od vyrobce.
    Nesnasim, kdyz obchody udavaji skladem to, co skladem nemaji. Objednavku jsem zrusil a zde ohodnotil...

• vyzvednutí zboží v zásilkovně

strašné. Bez náhrady zrušená objednávka, přestože na webu zboží nadále nabízí skladem.

• Na svých stránkách poukazují, že mají zboží skladem ihned k dodání. Po objednání ale přišel e-mail:
    • Vážený zákazníku, Vámi objednané zboží je momentálně vyprodané a další naskladnění od dodavatele zatím není možné.
    • To mi přijde docela nefér. Vtip je, že zboží i nadále nabízejí jako skladem.
    • V mém případě šlo o http://www.outletsvitidel.cz/EGLO-85508-EXTEND-bodove-svitidlo-3ks-d25323.htm

Nedoporučuji.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Rychlé dodání a skvěla komunikace
    • Žadné jsem nenašla

Perfektní a profesionální přístup. Rychlé dodání a skvělé ceny svítidel a dopravy.

• nemá

kvalitní internetový obchod

Reakce obchodu outletsvitidel.cz

Děkujeme za Vaší kladnou reakci.
    S přáním hezkého dne,
    Outletsvitidel.cz

Dodací lhůta od termínu objednávky je bohužel velice dlouhá.

Reakce obchodu outletsvitidel.cz

Pokud zboží není skladem, tak jsme bohužel závislý na termínu dodání od dodavatele. Za tuto skutečnost se omlouváme a děkujeme za pochopení.
    Děláme vše, co je v našich silách, aby zboží bylo dodáno co nejdříve.
    S přáním hezkého dne,
    Outletsvitidel.cz