• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 3 týdny

• Velmi dobrá informovanost nejen o nabízeném zboží, dopravě, příjmu zásilky, platbě, ale i srozumitelné smluvní podmínky z obchodního práva.

Nákup objednaného zboží u Outlandia.cz proběhl bez problémů.

• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 3 týdny

tak po pravdě, po dvou dnech po objednávce mi přišla zpráva, že jedno z vybraných triček nemají, jestli můžou zaměnit za jinou barvu, případně pokud ne, at napíšu číslo účtu kam pošlou peníze.Triček jsem vybrala asi sedm, takže jsem ani netušila o jaké tričko přesně jde,ale to bych tolik neřešila... no 28.1. proběhla moje objednávka i s platbou a dnes je 8.2. a balík nikde a od té doby mi ani nikdo nenapsal, nikdo mě neinformoval kde je balík, zatím čekám... dle recenzí (až po objednání bohužel) jsem se dočetla, že se čeká okolo 14dnů, tak doufám že během příštího týdne mi balík dorazí. nerada bych přišla o peníze.. hlavně mě zajímá, jestli velikostní tabulka je pravdivá, nebo jestli budeme muset trička vracet :(

• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 3 týdny

Bohužel nemohu hodnotit, zboží ani po deseti dnech nedorazilo a nemám ani žádnou zprávu. Na faktuře po zaplacení byl přitom údaj o doručení během 4-5 dnů.
    Pokud jde o nabídku obchodu, je v ní spousta položek, které ale nejde řadit podle parametrů. Hodnotím kladně, že je v nabídce dopravy i Zásilkovna (proto jsem si obchod vybral) - teď jen je otázka zda a kdy vůbec zboží dorazí.

• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 1 měsícem

Bundu jsem si vybral ale v určene barvě ji zrovna neměly tak nevim naco jí tam vystavují...

• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 1 měsícem

• Doručena jiná velikost než byla objednána.
  • nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 1 měsícem

• Dlouhá dodací doba - více než 10 dnů a zboží je stále na cestě.

• Nízké ceny
    • Vadí mě, že tam není seřazení zboží podle ceny

Vinou neschopnosti České pošty jsem na zásilku čekal o dost déle. Ale díky snaze paní Ing. Kropáčové mě zásilka byla doručena. Chtěl bych jí touto cestou poděkovat za její schopnost rychle řešit problém- což dnes bohužel samozřejmé není.

• Možnost zaslání do Zásilkovny

• dlouhá dodací lhůta
    • nízká kvalita zboží

Dodávka zboží trvala dlouho a zboží je nekvalitní.

• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 2 měsíci

Malou nevýhodou u nákupu na Outlandii, je fakt že zboží chodí později, než jak je psáno v obchodě. Povětšinou přijde tak 14 dní od obednání. Zboží je kvalitní, dobře šité velikostní tabulky odpovídají. Takže za mě jedině DOPORUČUJU

• Ochotna paní poradí. Doručeno v terminu

• Zásilkovna poblíž mého bydkiště

• Dobrý prehlad, ochota
    • Objednávka tovaru z domu
    • Velkost topánok vyrobená v Číne nesúhlasí s velkostou v EU
  • nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 3 měsíci

• Zboží dorazilo až po 14 dnech, ale obchod na to včas upozornil a omluvil se, že má potíže při dopravě
    • Zvláští ale je, že i tak po 10 dnech od objednání přijde e-mail s otázkou jak nákup hodnotím (i když obchod měl informaci, že mi objednávka ještě nedorazila)
    • Zboží dorazilo s cenovkou 22 liber (což je 630 korun), zatímco obchod si účtoval 980 korun (+ samozřejmě poštovné). Kdyby tu cenovku radši sundali, nepůsobilo by to tak divně
  • nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 3 měsíci

• velký výběr i pro chlapa
    • dobré ceny
    • nevíte kdy zboží dostanete

Je to 10 dní a objednané zboží stále nemám v ruce. Obchod při potvrzení objednávky napsal, že doprava zboží do ČR bude trvat 4 až 5 dní a to je tak všechno co obchod napsal. Kdy a jestli vůbec zboží přijde . . . .
    Já jsem objednal poprvé a naposledy

• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 3 měsíci

• Stale cekam na sve zbozi....10 dni.

zboží odpovídá popisu, dobrá cena, dodání do 14dnů

• Vše v pořádku
    • Rychlost doručení
    • Přehledný design
    • Široký výběr produktů

Obchod mohu jednoznačně doporučit. Nákup proběhl v pořádku.

• nakoupil v obchodě Outlandia.cz před 5 měsíci

• Som spokojný,len pošta mi mala dať vedieť že mi došla zásielka.