Outfit4Events

Ověřeno zákazníky

850 recenzí z celkového počtu 2206 hodnocení

• 98 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Outfit4Events získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Outfit4Events

Jiří ADAM

Přidáno: 10. března 2017

• Možnost nákupu v jiných e shopech

Spokojen.
Dobrá komunikace i přehlednost stránek

colbi

Přidáno: 8. března 2017

• přehlednost

Alena

Přidáno: 2. března 2017

• Zavadzajuce obrazky produktov

Nedoporucujem, produkty su nekvalitne a nevierohodne, dokonca nie historicke by som povedala.

Dobrý den, paní Rybanská,
děkujeme vám za vaši recenzi, i když negativní, je nám líto, že jste si objednala šaty ve standardní velikosti a nikoliv na míru, pokud si zákazník objedná standardní velikost u šatů na tělo, je velmi pravděpodobné, že šaty nemusí perfektně sednout. To přeci nemá nic společného, že neodpovídají vyobrazení, vaši „vratku“ jsem osobně zpracovala a šaty odpovídají obrázku. Většinu produktů si sami fotíme, aby zákazník viděl, co kupuje. Doufám, že jste šaty sehnala jinde a udělala parádu :O)
Hezký den vám přeji

Přidáno: 27. února 2017

• Délka dodací lhuty

Byl jsem spokojen.

Přidáno: 20. února 2017

• ucelený sortiment méně tradičního zboží
  • prakticky asi žádné

v pořádku, uvidíme při atypičtějších požadavcích

Kathy

Přidáno: 19. února 2017

• K šatům tohoto typu není žádný doplněk(pásek)

Dobrý den Kateřino,
Děkujeme za Vaši pozitivní recenzi. Mrzí nás, že naši zákazníci nečtou popisky k produktům, přestože si na nich dáváme velice záležet a chceme, aby byli co nejvíce informativní. Fotky jsou samozřejmě ilustrativní, a Ženské středověké šaty, které jste si objednala, by bez doplňků vypadaly moc prostě. V popisku pod šaty je napsaný komentář, že součástí dodávky není košile, boty ani Vámi zmiňovaný pásek. Vzhledem k nízké ceně a kvalitnímu provedení, bych však řekla, že je tento fakt zanedbatelný. Věřím, že jste si někde sehnala svůj pásek, který dělá šaty o to více originální a nyní Vám krásně sluší. Doufáme v budoucí spolupráci, náš tým O4E Vám bude k dispozici. V případě jakýkoliv obav neváhejte zavolat na telefonickou podporu, vše co víme Vám rádi sdělíme.

Myš

Přidáno: 19. února 2017

• Široký sortiment
  • Flexibilni reakce na speciální termín

Objednané zboží nebylo skladem, promptní organizace výroby a stejně rychlá dodávka ! Perfektní ! Díky

Dobrý den Michale,
Mockrát děkujeme za Vaši doporučující recenzi. Těší nás, že oceňujete velký výběr i rychlost dodání našeho zboží, a vybral jste si dle svých představ. Našim zákazníkům se snažíme vždy co nejvíce vyhovět, proto nám Váš přístup a milá recenze lichotí. Jsme moc rádi, že jste takto nadšený a proto věříme v další spokojenou spolupráci. Kdybyste v budoucnu opět sháněl nevšední kostýmy, doplňky či originální zbraně, budeme Vám vždy k dispozici.

Martina Volfová

Přidáno: 15. února 2017

• skvělá komunikace
  • možnost si kostým vyzkoušet
  • příjemný mladý tým

vřele doporučuji
mám ráda profesionální přístup

Dobrý den Martino,
Mockrát Vám děkujeme za vřele doporučující recenzi. Vaše spokojenost nás velice těší a jsme moc rádi, že Vám šaty princezny Berengarie krásně sedly. Věříme, že jste v nich jak opravdová princezna a Váš šarm okouzluje každého ve Vašem okolí. Vaše recenze nám mile lichotí a věřte, že Vás opět velice rádi uvidíme. Kdybyste v budoucnu zatoužila po jiných šatech či dobových doplňcích na https://www.outfit4events.cz/czk/ Vám budeme plně k dispozici.

Přidáno: 12. února 2017

• Divně účtovaná dvojitá doprava po sloučení s druhým Ešopem.

Dobrý den pane Langr,
mockrát Vám děkujeme za Vaši recenzi. Za vzniklé potíže se Vám moc omlouváme a platbu za druhé poštovné Vám samozřejmě zašleme zpět na Vaši platební kartu. Chyba vznikla v našem internetovém systému, kdy při platbě objednávky předem bohužel nemohu do objednávky již zasahovat, abych Vám mohla druhé poštovné z objednávky vymazat, když jste zvolil společný nákup. Jde to pouze v případě, že byste platil na dobírku. Tato chyba nás velice mrzí ale i přesto doufáme, že jste se svým středověkým pláštěm spokojen, a tato zkušenost Vás neodradí od další spolupráce.

S přáním krásného dne, za tým Outfit4Events, Michaela

Zobrazuji 31 - 40 ze 850 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...85