Outfit4Events

Ověřeno zákazníky

868 recenzí z celkového počtu 2277 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Outfit4Events získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Outfit4Events

zamiokula

Přidáno: 21. září 2017

Klinštejn

Přidáno: 16. září 2017

• Když umíte hledat a víte, co chcete, najde se tam i zboží pro LH-fašisty :D A jsem nadšen rychlou a vstřícnou komunikací Kadaňské kliky této korporace.
  • Outfit nabízí krom super věcí také všelijaké nedobové harampádí a je nutno volit obezřetně :)

Pk

Přidáno: 6. září 2017

Super komunikace, vstřícné jednání. Zboží skvěle zpracované, velká spokojenost. Doporučuji

Dobrý den paní Krbcová,
Velice Vám děkujeme za příjemnou, pozitivní a doporučující recenzi. Jsme moc rádi, že jste byla s naším servisem spokojená a polstrovaná kukla do helmy se Vám líbí. Ceníme si našich spokojených zákazníků a věříme, že nás brzy opět poctíte svou návštěvou, a vyberete si u nás na https://www.outfit4events.cz/czk/ další originální zboží dle svého gusta.

Přidáno: 23. srpna 2017

Velmi rychlá komunikace a vstřícnost.

Dobrý den paní Porubčanová,
Velice děkujeme za Vaši pozitivní a doporučující recenzi. Jsme rádi, že jste byla potěšena rychlostí komunikace i s ochotou našich zaměstnanců. Vždy se snažíme, aby byli naši zákazníci spokojení. Věříme, že Vašim ratolestem dobová dětská kuše dobře slouží, a jistě si s ní užíváte spousty legrace. Naše zboží stále aktualizujeme, nechte se na našem e-shopu inspirovat, jistě u nás naleznete mnoho předmětů, kterými potěšíte nejen děti, ale i své známé a rodinu.

Hexe

Přidáno: 20. srpna 2017

Žádala jsem o opravu faktury - velmi rychlá reakce a ochota vyhovět.

Dobrý den paní Záhorová,
Mnohokrát Vám děkujeme za doporučující recenzi. Moc nás Vaše spokojenost těší, našim zákazníkům se vždy a ve všem snažíme vyhovět, atak jsme rádi, když naši snahu někdo příjemně ohodnotí. Věříme, jste v šatech Fleur de lis překrásná a jistě se za Vámi otáčí mnoho statečných rytířů. Kdybyste v budoucnu sháněla další historické oblečení, či jiné zajímavé produkty, rádi Vám budeme k dispozici.

Jarka

Přidáno: 18. srpna 2017

Děkuji za vyřízení objednávky.

Dobrý den pane Krouský,
Děkujeme za Vaše hodnocení a pozitivní recenzi. Věříme, že jste se svým Skotským kiltem spokojený a dělá Vám radost. Naše produkty stále aktualizujeme a obměňujeme, pokud byste tedy v budoucnu zatoužil po novinkách či jiném netradičním oblečení, neváhejte nás navštívit. Na https://www.outfit4events.cz/czk/ Vám budeme opět velice rádi k dispozici.
S přáním krásného dne za tým Outfit4Events, Michaela Urbanová

Hloušek

Přidáno: 6. srpna 2017

• Osobní komunikace při výměně velikosti

Dobrý den pane Hloušek,
Mockrát Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste využil naší telefonické podpory a vše bylo vyřízeno bez problémů. Snažíme se, aby naši zákazníci byli vždy spokojení, atak jsme rádi, že Vám tato možnost byla k nápomoci. Jistě Vám již volné středověké kalhoty krásně sednou a věříme, že Vám společně se všemi objednanými doplňky sluší. Kdybyste v budoucnu sháněl další originální předměty pro sebe či jako dar pro své známé, velice rádi Vám budeme nápomocni.

• Široký výběr kvalitního zboží

Dobrý den pane Koliba,
Děkujeme Vám za doporučující recenzi. Jsme rádi, že jste s kvalitou našeho zboží spokojený. Věříme, že se Vám s Karbonovými šípy Camo 30“ dobře střílí a doufáme, že s nimi zacházíte opatrně. Kdybyste v budoucnu sháněl další kvalitní potřeby na lukostřelbu jako jsou tětivy, toulce, chrániče předloktí či terčovnice, velice rádi Vám budeme opět k dispozici.

Přidáno: 3. srpna 2017

• Skvele prehledne webovky a vynikajici komunikace s klientem

Dobrý den pane Kadera,
Moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že jste se na našich nově upravených webových stránkách dobře orientoval, snažili jsme se udělat maximum proto, aby byli naši zákazníci spokojení, jako jste Vy. Věříme, že Vám dřevěné šípy dobře slouží a krásně se Vám s nimi střílí, jen dávejte pozor, abyste se s nimi netrefil do příliš tvrdého materiálu, mohly by se poškodit. Kdybyste v budoucnu sháněl další potřeby na lukostřelbu, jako jsou chrániče předloktí, tětivy či terčovnice atd. velice rádi Vám na https://www.outfit4events.cz/czk/ budeme opět k dispozici.

Milan Kaucký

Přidáno: 3. srpna 2017

Vždy byli a jsou velmi ochotní. Vyhověli mi i při nestandartních přáních.
Jedinou rekalmaci vyřídili ochotně a velmi rychle.
V současnosti se rozšířila i nabídka

Dobrý den Milane,
Mockrát Vám děkujeme za příjemnou a doporučující recenzi. Jsme rádi, když můžeme našim zákazníkům vyjít vstříc. V případě reklamací se snažíme být co nejrychlejší, aby zákazníci věděli, že se na nás mohou spolehnout i v případě, že něco není v pořádku. Jsme rádi, že jste postřehl nové produkty, snažíme se nabídnout stále víc a víc. Věříme, že Vám Gotický opasek, závěsník na dýku i Dlouhá dýka Poignard dělají radost. Kdybyste v budoucnu sháněl další jedinečné produkty pro sebe či své známé jako originální dárek, velice rádi Vám budeme opět k dispozici.