• široký sortiment
    • více položek,více doručení..nelze udělat jeden nákupní košík

• spolehlivost dodání
    • skvělá komunikace
    • široký sortiment
    • -

celkově se mi obchod zamlouval, byla jsem spokojená a určitě nakoupím znovu!

• Rychlé dodání a kvalita zboží.
    • nevím o žádných. ;)

Určitě doporučuji! Rychlé jednání a zboží došlo v pořádku. ;)

• V porovnání s tím, co nabízí ostatní konkurenční obchody nenabízí výhody vůbec žádné
    • Špatná komunikace, nijak zajímavé ceny

Pokud si v tomto obchodě něco objednáte a budete čekat, až zboží dorazí, ještě nemáte vyhráno. Obchod napřed nebude reagovat a potom těsně před Vánoci) Vám napíšou, že již zboží nemají, ale přesto ho na svých webových stránkách budou dál nabízet.

Nenakupovat

• - čekání na odpověď a vysvětlení, proč zboží nepřišlo (8dní!!!)

- příště to snad bude lepší

• Zatím mi nedorazila faktura k zaplacení, tudíž jsem ještě ani zásilku nedostala. A ani nemůžu ohodnotit obchod, když žádný neproběhl.

Reakce obchodu Outdoorový Obchod

Dobrý den, výzva k platbě Vám šla opakovaně a to dvakrát. Netuším, kde se email ztratil. Na telefonická avíza bohužel v období před Vánoci nemáme kapacity, nezlobte se.

Jakub Hanák - OutdoorovýObchod.cz

• Velice rychlá reakce na objednávku
    • Vstřícnost
    • Bleskové odeslání balíku
    • Přehlednost
    • Osobní přístup k zákazníkům

Zboží jsem si objednala a do deseti minut mi přišla výzva k platbě. Dokonce jsem ani nemusela čekat na připsání peněz na účet, stačilo mi poslat potvrzení o platbě a zboží jsem měla hned druhý den doma. Naprosto perfektní přístup, určitě zde budu nakupovat i nadále. Jedná se sice o malý e-shop, avšak o to osobnější přístup k zákazníkům mají.

• 10 dní a zboží nedorazilo

Reakce obchodu Outdoorový Obchod

Máte pravdu paní Vitulová, Vaše zboží od nás odcházelo až po 13-ti dnech od objednání. Nutno podotknout, že mezi tím bylky dva víkendy. Objednávku jste přesto dostala, tak snad jste spokojená. Příště můžete nejdříve napsat, než nám dáte špatnou recenzi, kterou nikomu nepomůžete, spíše naopak.

• Zajímavý sortiment
    • Opravdu podprůměrná komunikace

Zboží dorazilo, ale nebylo úplně v pořádku (asi výrobní vada), protože jsem chtěla dát jako dárek, poslala jsem zboží na výměnu. O tomto jsem informovala prodejce mailem, k balíčku přiložila průvodní dopis, vše podle obchodních podmínek. Už je to skoro 14 dní a zboží mi vyměněno nebylo, ani mě ohledně výměny nikdo nekontaktoval, ani telefony neberou. Bohužel nemohu doporučit.

• Perfekní komunikace s zákazníkem
    • zatím jsem žádné neprokoukla

Perfektní zboží, za velmi dobré ceny. Perfektní komunikace z prodejcem.

• všechny

hrůza

Reakce obchodu Outdoorový Obchod

bohužel jste narazila na produkt, který měl výrobce v posledním kusu. Než jsme stihli výrobek stáhnout k nám, vyprodal se. Nabídli jsme Vám alternativu, ale odmítla jste ji. Netuším, za co jsme si zasloužili takové hodnocení, když naše jednání nebylo v ničem nekorektní. Takové situace jako je ta Vaše se bohužel stávájí a my to nedokážeme nijak ovlivnit :(

Jakub Hanák - OutdoorovyObchod.cz

Jakub Hanák - OutdoorovýObchod.cz

Moc ochotný a velmi milý pan majitel, osobně se mi věnoval a vše zařídil k mojí spokojenosti. Ještě jednou děkuji. L. K.

• Proč nabízí zboží, které nemá? Všude je spousta nezaměstnaných kteří by ty stránky podle skladu upravovali třeba furt, ale ne všude pracuje málo lidí aby ušetřili aby ti vlastníci byli bohatší a bohatší a zaměstnanci se můžou přetrhnout ale stihnout všechno nemůžou a nakonec si za tu dřinu ještě přečtou jak na ně zákazníci nadávají a strhnou jim za to peníze. Není to tak?

Reakce obchodu Outdoorový Obchod

je nám líto, že jste si objednala zboží, u kterého jsme neměli aktuální dostupnost skladu od výrobce a bylo zrovna vyprodané. Bohužel opravdu není v našich silách udržovat u několika tisíc produktů vždy aktuální dostupnost a to ani za pomoci několika brigádníků. Navíc v takovém případě bychom nebyli schopni mít pro Vás ty nejlepší ceny. Opravdu to není tak, že by majitelé byli bohatší, alespoň u těch menších obchodů rozhodně ne.

Jakub Hanák - OutdoorovýObchod.cz

• osobní odběr, vyzkoušení oblečení před zaplacením celé objednávky

rychlá komunikace

• nákup z domova
    • nevím

nemám zkoušenosti, byl to můj první nákup

• asi cenu, já fakt nevím, Arrise jste měli nejlevnějšího, (ale máte roztomilej dotazníček :-))
    • nevím

po jednom nákupu člověk nemůže nic hodnotit, ale snad je u vás všechno OK, předpokládám, takže vás chválím :-)

• -cena
    • -vynikající komunikace
    • -velice příjemná a ochotná obsluha v kamenném obchodě

• Zajímavé ceny u některých produktů.
    • Poněkud užší nabízený sortiment zboží.

Zajímavé ceny u užšího sortimentu zboží,komunikace a dodací lhůty na solidní úrovni.

• Nízké ceny, příjemná komunikace (jak osobní tak telefonická) a pro mě i malá dojezdová vzdálenost do kamenného obchodu.

Velice příjemné nakupování a okamžitá komunikace o stavu objednávky. Velký výběr a velice příjemné ceny.