Velká spokojenost.Komunikace přes e mail a SMS s obchodem velmi dobrá.

• Vždy perfektně a včas doručeno
    • Dobrá komunikace

Vše bylo OK.

• Výborná komunikace a rychlost dodání

• Perfektni komunikace
    • Siroky vyber zbozi
    • EDC vybava!
    • Prehledny eshop a velke fotografie

Velky vyber z ruznych druhu vybavy pro outdoor a army. Maji moji zamilovanou EDC vybavu (vybava pro kazdodenni noseni). Rychla a slusna komunikace. (Ptal jsem se hned pp nakupu na odhad doruceni). Vrele vsem doporucuji! Uz mam vybrano i na priste

Reakce obchodu OUTDOORBAG.CZ

Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se na Vaší další návštěvu! Určitě nás sledujte, jelikož již brzy přibudou nové kousky z řady EDC! Ještě jednou děkujeme.

• velký sortiment
    • výborná komunikace

• Obrovský sortiment
    • Rychlé a vstřícné jednání
    • Popisky produktů

Člověk tu najde opravdu vše, co potřebuje, přičemž jsou produkty velmi hezky a dostatečně popsaný. Super jednání, neváhám nad dalším nákupu.

• Kvalitní zboží
    • Přehledný E-Shop
    • výběr EDC výbavy
    • Velký výběr

Našel jsem to co jsem hledal. E-shop se mi po vzhledové stránce velmi líbí. Je jednoduchý a přehledný a zároveň obsahuje všechno co by E-shop měl mít. Objednávka proběhla tak, jak měla. Jsem naprosto spokojen. Při dalším nákupu si outdoorbag.cz vyberu znova.

• Dobrá komunikace
    • Spolupráce při objednávce
    • EDC výbava (Everyday carry)
    • Více druhů zboží na jednom místě
    • Velké fotografie produktů a lupa
    • Tabulky velikostí výrobců

Snad jediný obchod, kde se zabývají EDC výbavou (Everyday Carry). Obchod navštěvuji pravidelně a postupně se nabídka rozvíjí, doplňují se nové produkty. Výborná komunikace, kdy jsem se ujišťoval o termínu dodání. Zboží dorazilo v pořádku. Fotografie odpovídají realitě. Můžu všem doporučit!