• Moc prijemna komunikace
    • Rychlost dodani

Nakoupila jsem zde jiz podruhe a jsem opet moc spokojena. Personal prodejny je prijemny, opravdu mila komunikace. Hezky vyber kvalitnich znacek, krasne obleceni pro miminka i batolata.
    Dekuji :-)

Kvalitní zboží, ráda doporučuji

Velice rychlé doručení, všechno bylo v naprostém pořádku. Doporučuji.

• Cena zboží
    • Široká nabídka

• Cena zboží

Vše v pořádku

• Pěkný vyber
    • Absolutně rychlé dodání, děkuji

Těžko hodnotit, když zboží už je 4.den “právě na cestě” a nic se zatím neděje.

Reakce obchodu Outdoorbaby

vaše objednávka byla z naší strany vyřízena do druhého dne a předána vámi vybranému přepravci, v tomto případě České poště. To že ji přepravce není schopen 4 dny doručit je nám velmi líto, ale nemáme bohužel žádnou možnost jako to ovlivnit nebo urychlit. Nyní před Vánoci se to občas stává, že dopravci nestíhají doručovat v běžných termínech. V takovém případě by bylo vhodné kontaktovat nás jako prodejce, abychom u přepravce vaši zásilku reklamovali a /pokud by došlo ke ztrátě zboží/ poslali zboží znovu. Kritika České pošty na stránkách našeho obchodu nijak situaci nevyřeší .

Vše v pořádku

• Rychlé dodání, komunikace velmi dobrá

Pouze svacinovka, vse ok, vic není co hodnotit.

Vše v pořádku, rychle odesláno i doručeno. Moc děkuji.

vše super, rychlé dodání

Zboží došlo v pořádku.Moc krásně vypadá.Malý bude určitě spokojený :) .Tesim se až vyzkoušíme.

• Obchod s peknym vybavenim pro deti

Bleskově rychlé dodání, vše bylo v pořádku.

• kamenná prodejna/výdejna
    • rychlost připravení zboží
    • komunikace

• Rychle odeslání

Velký výběr, kvalitní zboží, rychlé doručení.

Velice ochotná a milá obsluha, velký výběr, rychlé jednání, dávám 1* a všem moc doporučuji :)

nekomunikuje obchod a jeden člověk neví na čem je !.

Reakce obchodu Outdoorbaby

Dobrý den, je nám líto vašeho negativního hodnocení, ale dovolujeme si ho uvést na pravou míru. Pro svoji první objednávku jste zvolila platbu převodem, ale objednávku neuhradila, proto byla na vaši žádost zrušena. Svoji druhou objednávku jste dala dobírkou, ale udělala ji v krátké době, kdy byla prodejna uzavřena a expedice neprobíhala. Tato informace byla umístěna na stránkách obchodu, v košíku při dokončení objednávky, na FC stránce, v doručovacích podmínkách ... Je nám líto, že jste tuto informaci nikde nezaznamenala. Ihned po obnovení expedice jsme s vámi znovu komunikovali, ale svoji objednávku jste si již přála zrušit. Chápeme, že jste mohla být touto situací zklamána , ale pokud jde o zaměstnance našeho obchodu, poskytují vždy 100% zákaznický servis a komunikují obratem. Proto se musíme proti vašemu hodnocení ohradit. Přejeme pěkný den.