28. 4. provedena objednávka (zboží stále i teď údajně skladem a ihned k odběru) s platbou převodem. Po chvíli dorazil e-mail o přijetí objednávky s upozornním, že se nejedná o výzvu k platbě. Ta prý přijde až s potvzrením objednávky, které dorazí nejpozději do jednoho pracovního dne. Bohužel do dnešního dne se ani po dvou e-mailových prosbách o potvrzení objednávky a platební údaje nikdo neobtěžoval ani odpovědět. Hlavně že mají v objednávkovém formuláři pseudovtipnou výzvu pro Babišovy ovce, aby zvážily útratu u nich, že určitě najdou mezi více než 4 stovkami obchodů jeden nebo dva, kde je na rozdíl od nich rádi přivítají. No, možná jsem měl hledat ten jeden nebo dva obchody také, třeba si tam na rozdíl od těchto amatérů alespoň svých zákazníků váží. Já jsem chtěl nakoupit zde a už vím, že to byla chyba.

• siroky sortiment na e-shope
    • solidne ceny
    • nestandardna komunikacia
    • problemy s vracanim tovaru v ramci 14 dnovej lehoty

Dobry den, za standardne vrateny tovar (z 02-2020) v ramci 14 dnovej lehoty bez udania dovodu som doteraz (03-2021) neobdzal ani sumu, ani dobropis, ani ziadnu odpoved na moje e-maily pre vyjasnenie situacie. Dakujem, pekny den.

• Neřeší reklamace. Z roku 2015 mám stále nevyřešenou reklamaci.

Nesolidní.

• při hodnocení komunikace bych dal klidně i deset hvězdiček, maximální vstřícnost a ochota
    • velmi dobré ceny
    • možnost osobního odběru v Ostravě

Výrobek nebyl dostupný, i když v době nákupu byl psaný skladem... až po mém telefonickém dotazu (email bez odpovědi) jsem se dozvěděl, že sedlo nebude k dispozici, domluvili jsme se na objednání jiného, opět jsem musel zavolat sám pro upřesnění objednávky, i když bylo domluveno, že se mi ozvou.... poté již rychle vyřízení formalit, rozdílu v ceně a poslání ve slíbený čas. Myslím že co se týče cyklistiky, dokáže prodejce poměrně dobře poradit a rozumí tomu co prodává, trošku lepší komunikace se zákazníkem by ale neškodila.

• výborné jednání i ochota
    • trochu nepřehledný web

super, velmi doporuči. Ochota a vstřícnost.

obrovský výběr sportovního zboží za velmi výhodné ceny,možnost osobního vyzvednutí

• množství zboží, osobní převzetí, ceny, výběr, skvělé rady a komunikace, při osobním setkání skvělý a znalý člověk - majitel tohoto obchodu.
    • ...snad jen že by mohli přibalovat čokoládu... :-]] O zádné slabině nevím

KDE JE SPOKOJENOST, NETŘEBA DALŠÍCH SLOV....

• Rychlost od objednání k dodání.
    • Žádné.

Mohu doporučit, maximální spokojenost.

• Pjekný sortiment,a dobré ceny,celkově jsem spokojený.

• nizka cena oproti jinym obchodum
    • zadne slabiny jsem neshledal

jsem celkove spokojen

• Dobre ceny

Můžu jen doporučit

• velký výběr

lahůdka

• Neuvěřitelně dlouhá doba dodání a také pomalá reakce na objednávku, když přišly pokyny k platbě, už jsem zapomněla, že jsem si něco objednala

Z mého pohledu nejsem spokojena.

Reakce obchodu outdoor-cyklo-sport.cz

Dobrý den, v tomto případě jsme si pochybení vědomi. Objednala jste si kalhoty z října 2012 a jednalo se bohužel o poslední kousek, který jsme museli ve skladu dohledávat. Omlouváme se za zbytečné zpoždění, měli jsme samozřejmě volat, bohužel v tomto případě došlo k situaci, kdy ruka neví, co dělá noha a nějak jsme zde spoléhali jeden na druhého, že to udělá a teď je z toho zbytečný problém :) Jako omluvu nabízíme slevu ve výši 15% na eventuální další nákup. Kdybyste ji chtěla využít, odkažte se, prosím na tuto nepovedenou objednávku v poznámce.
    Za tým OCS přeji pěkný den,
    David Kudláček, jednatel.

• Je v Ostravě a má reálné ceny !
    • Nevím o žádných !

Reálné ceny, široký sortiment, příjemné jednání!!!

• Individuální slevy až 99% na požádání :)
    • NEVÍM...

Spokojený nákup

• Nadstandardní komunikace a snaha poradit s výběrem.

První zkušenost velmi příjemná, určitě to nebyl poslední nákup.

• Osobní komunikace pro spokojenost zákazníka
    • Nevím o nich

Naprostá spokojenost