• Rychlé jednání a vyřízení objednávky.
    • Zakoupený akumulátor nese známky používání, ač je ve výborném stavu.
    • U startovacích kabelů nebylo v popisu řečeno, že jde o hliníkové vodiče.

Možná jsem neměl jít po nejlacinější nabídce. Příště zkusím nakupovat jinde. Vstřícnost při urychlení objednávky i kvalita zabalení zboží ale byly perfektní.

• Baterie měla tři články naplněné 1cm nad maximem,dva články k maximu a jeden článek byl téměř prázdný.

• nabízený výrobek není skladem a dlouho nebude.

2 týdny od objednání, zaplaceno a zboží nikde. Žádná komunikace, žádný odkaz na tracking, takže to není ani na cestě. Něco takového jsem ještě nezažil.

Dobrý den.
    Objednal jste zboží co nebylo skladem a i to u něj bylo uvedeno. Z tohoto důvodu nemohlo být ani odesláno. Jak jsme naskladnily, tak bylo odesláno. Bohužel od výrobce bylo dodáno až po čtrnácti dnech.
    Team Otos

Čekám

• Obchod nekomunikuje.
    Zboží nedorazilo.

• Nižší cena baterie
    • Vůbec se mi nelíbil přístup obchodu k zákazníkovi.

Zvláště u malé motocyklové baterie je vhodné aby zprvu byla řádně plně dolita neředěným elektrolytem. Kvalitní dolití je třeba provést s péčí - opakovaně, protože jak elektrolyt proniká do elektrod, jeho hladina poklesne a je třeba ho doplnit. Prodávajícího jsem proto výslovně poprosil o to, aby články elektrolytem řádně dolil (k maximu). To se nestalo, zjistil jsem, že některé články měly hladinu elektrolytu na minimu, snad i o trochu méně. Když jsem to prodávajícímu vytknul, bylo mi sděleno, že mohu baterii vrátit (a nakoupit jinde). Tím bych ztratil další čas s nákupem. Už tak bylo nepříjemné a zdržující prokazovat, že jsem baterii opravdu hned zaplatil předem. Ale dobrý člověk naštěstí ještě žije, byl jím pán z podnikové prodejny výrobce baterie, který mi ji pečlivě originálním elektrolytem dolil, přesně tak, jak doporučuje návod, který byl přiložen.

• zboží jsem do 26.12.2019 neobdržel

• Rychle přišli objednávku .
    • Rychle zboží vyexpedovali.
    • Převzala to dopravní společnost DPD
    • 3x napsali že se nepodařilo doručit balíček
    • Později napsali že si můžu zmněnit termín dodání do 30.11.2018

Reakce obchodu Otos

bohužel DPD nedoručily, jelikož se se zákazníkem nebyli schopni domluvit/dovolat a ani ho na adrese nezastihli. I my měli problém se dovolat. Opověděl až na email.
    Zboží bylo následně dodáno Českou poštou a doručeno.

Otos s.r.o.

• Obchod poslal úplně jiné zboží. Ani na druhý pokus se nezadařilo.

Zatím bohužel nejhorší internetový nákup mého života.

Dobrý den.
    Velice se omlouváme, tento problém se nám stal poprvé. Ano chybně zasláno zboží které blro urychleně vyměněno. Následně bylo vyřešeno a dodáno správně.
    S pozdravem OTOS s.r.o.

• Chválí se značka motobaterie
    • Bohužel za ty peníze došlo k záměně typu

Zdravím,zboží došlo rychle a vpořádku...ale 12V11Ah 150A jelikož začala motosezona tak už to nechci řešit.

Dobrý den.
    Typ baterie byl dodán správný, ale výrobce u ní v letošním roce změnil výkon startovacího proudu a vy jste obdžel již nový typ s novýmy parametry, ale my jsme neměli tuto změnu ještě upravenu za co se omlouváme.
    S pozdravem OTOS s.r.o.

• Objednal jsem silnější baterii a v nabídce naskocila hodně slaba ale ja jsem nic nspletl ale ten chyby byla u vás a mám na toho i svědka Císler

Reakce obchodu Otos

objednal jste si baterii, která nebyla skladem a náhradu jste nechtěl. Chtěl jste silnější a větší a objednávku jste stornoval.

• DOPRAVA

Příště nakoupím někde jinde.Peníze co jsem ušetřil za cenu bateriie,jsem dal za nucenou dopravu Fofr,za cenu 140,- kč.Jiný výběr nebyl.

Dobrý den.
    To nás mrzí, Objednal jste si baterii klasickou i nalitou a nabitou. Tím už nejde posílat běžnou dopravou (Poštou, DPD atd), ale pouze jako baterie s kyselinou dražší dopravou.
    Proto také nebyl jiný výběr dopravy.
    Kdyby jste objednal suchou s přibaleným elektrolytem, tak je dopravné od 79.-

S pozdravem Oto Stojánek

• Neodpověděli na E-mail-dotaz k dan. dokladu!
    • Neposlali fakturu-dańový doklad!

Neposlali fakturu ani v el. podobě.
    Žádná odpověd na Email po obdržení zboží.
    Špatná komunikace po obdržení zboží!
    O 5% levnější než konkurence, ale žádná zpětná vazba na dotaz k fakturaci.

Reakce obchodu Otos

děkujeme za Vaši zpětnou reakci. Prosím napište mi na e-mail [email protected], abychom mohli vše vyřešit k Vaší plné spokojenosti. Děkuji a přeji hezký den, za OTOS s.r.o. Radka Znorová

• Už žádné
    • Nekvalitni kontrola zboží před balením.Baterie došla poškozená+pol je naražen ,ohnutý a naprasklý není to vinou pošty obal byl neporušen zboží muselo být poškozeno před nebo při balení

Není zaručena kvalita

Reakce obchodu Otos

děkujeme za Vaši zpětnou reakci. Je nám líto, že nejste spokojený. Prosím kontaktujte nás, abychom mohli vše vyřešit k Vaší plné spokojenosti. Děkuji a přeji hezký den za OTOS s.r.o. Radka Znorová

• zboží, u kterého uvádějí, že je skladem, skladem nemají. Telefonicky sdělený termín naskladnění 14 dní neumí zaručit.

Dobrý den

Objednal jste bateriové kleště kde bylo uvedeno do 3 dnů. Bohužel vaše objednávka přišla 29.12. a výrobek nám Italský výrobce díky vánocům a jejich dlouhodobé odstávce dodal až v druhé polovině ledna. Za chybnou skladovou dostupnost se omlouváme, již byla nastavena v případě nedostupnosti doba delší.
    Jinak veškerou dostupnost zboží máme on-line a pokud nějaký výrobek není, informujeme o termínu dodání.
    Ve vašem případě se sešli vánoční svátky a italská laxnost.

za OTOS s.r.o. Oto Stojánek

Kdosi na jejich obchodním oddělení neumí přečíst to,že pokud je název firmy v dodatku k objednávce,tak se na tuto firmu zboží neposílá,ale slouží jen pro orientaci řidiči,který zboží veze.

Dobrý den
    Zboží bylo odesláno na vaše jméno a uvedenou firmou, kterou jste takto uvedl. “Je to firma Isosklo“
    Za vzniknutý problém může dopravce, který Vám předem nezavolal, a ani Vás na firmě nesháněl. Ani jsme nepochopili, že když zásilku odmítli, proč ani potom nezavolal na vaše telefonní číslo. Když jsme tento problém zjistili, řidič byl již pryč a po oboustranné dohodě dodal v dalším rozvozu.
    Tímto se Vám omlouváme za zpoždění a komplikaci, za kterou jsme ovšem nemohli my.
    S pozdravem Stojánek

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• ve Vaši nabídce jsem našel zboží, které jsem sháněl
    • dostal jsem pouze zprávu o prijetí objednávky.o dodání zboží nulová informovanost.telefonicky jsem se otázal kdy bude zboží dodáno.někdy po novém roce.to je špatně. mám mnoho lepších zkušeností z jiných inter.obchodů

nedoporučil, prože z Vašeho přístupu k zákazníkovi jsem sklamán

Reakce obchodu Otos

Zboží bylo objednáno v pátek 21.12. necelou hodinu před zavírací dobou a následně byla dovolená, která byla řádně na e-shopu uvedena. Z tohoto důvodu byla objednávka zpracována až po dovolené.
    Zákazníkovy se za to omlouváme, ale jistě to mohl pochopit, že pokud je dovolená není možné objednávku vyřizovat.
    Oto stojánek

• Příspěvek byl smazán, zákazník si spletl hodnotící eshop.